شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

ایمیل سازمانی بر بربستر ساختار ابری

ایمیل سازمانی بر بربستر ساختار ابری
همانطور که برای مدیریت یک کسب و کار موثرترین و مقرون به صرفه ترین متد ارتباطی کار با ایمیل است، راه حل های مدیریت ایمیل مبتنی بر ابر از شرکت دانش برتر مزایای چشمگیری را ارائه می دهند. زیرساخت ایمیل سنتی معمولاً شامل راه‌حل‌های تک منظوره است که برای جلوگیری از هرزنامه، رمزگذاری مطالب حساس، جلوگیری از نشت داده‌ها، رسیدگی به سلب مسئولیت‌های استاندارد، و مدیریت آرشیو و پشتیبان‌گیری ایمیل‌ها طراحی شده‌اند. با این حال، با وجود این همه سخت افزار و نرم افزار پیچیده و متخصصینی که برای مدیریت آن نیاز دارند دستیابی به 100% آپتایم همچنان امکان پذیر نمی باشد.

فناوری ایمیل مبتنی بر ابر دانش برتر سهند یک پلتفرم ابری با راه حل‌های همه‌جانبه برای امنیت، آرشیو و تداوم سرویس ایمیل ارائه می‌کند. با بارگیری بیشتر زیرساخت های ایمیل خود در راه حل ایمیل مبتنی بر ابر دانش برتر سهند، می توانید هزینه و پیچیدگی مدیریت ایمیل را کاهش دهید و حفاظت از کسب و کار خود را در محیط امنیتی و ریسکی امروزی که به سرعت در حال تغییر است، ساده کنید.

مدیریت حجم فزاینده داده های ایمیل در سازمان شما به طور فزاینده ای دشوار است. یک راه حل ایمیل ابری از دانش برتر سهند به دستیابی به امنیت ایمیل، در دسترس بودن و تداوم کمک می کند و در عین حال هزینه و پیچیدگی را به حداقل می رساند.

ایمیل تجاری یکی از مهم ترین منابع دانش کسب و کار، تاریخچه شرکت و ارتباطات کارکنان است. وقتی ایمیل شما کار نمی کند، کسب و کار شما هم کار نمی کند. با این حال، راه‌حل‌های سنتی حفاظت، بایگانی و پشتیبان‌گیری از ایمیل‌ها پرهزینه‌تر از راهکار ما هستند و مدیریت آن‌ها دشوارتر است.

راه حل ایمیل ابری دانش برتر سهند با انتقال تقریباً تمام زیرساخت های ایمیل شما به ابر، هزینه، پیچیدگی و پهنای باند را به حداقل می رساند. با فناوری ایمیل ابری از دانش برتر، یک پلت فرم ابری واحد و یک راه حل همه کاره برای بایگانی ایمیل، امنیت ایمیل و  تداوم ایمیل دریافت می کنید . با معماری ابری بسیار انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر، سرویس‌های ابری ایمیل دانش برتر   به شما امکان می‌دهند ایمیل‌ها را بسیار موثرتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از راه‌حل‌های ایمیل سنتی مدیریت کنید.


راه‌حل‌های سنتی داخلی برای مدیریت ایمیل و مدیریت ایمیل  اسمارت همراه،  اغلب سازمان‌ها را ملزم می‌کنند تا مجموعه‌ای از راه‌حل‌های نقطه‌ای را برای امنیت، بایگانی و تداوم ایمیل به کار گیرند. سرویس ایمیل مبتنی بر ابر دانش برتر پیچیدگی مدیریت ایمیل را با یک سرویس اشتراک کاملاً یکپارچه که از ایمیل در برابر تهدیدات محافظت می‌کند، حفظ و بایگانی را ساده می‌کند و تداوم صندوق پست را تضمین می‌کند و با کسری از هزینه راه‌حل‌های داخلی.

امروزه نقش ایمیل در تجارت بسیار مهم است. سازمان شما به راهکارهای امنیتی ایمیل در ارتباط با پلتفرم ایمیل شما نیاز دارد. شما به راه‌حل‌های بایگانی ایمیل نیاز دارید   تا کارمندان بتوانند به سرعت ایمیل را پیدا کنند و مدیران بتوانند به راحتی از کشف الکترونیکی و درخواست‌های مربوط به دعوی قضایی پیروی کنند. و شما به قابلیت های بازیابی کسب و کار نیاز دارید، زیرا هر خرابی به سرعت منجر به از دست رفتن بهره وری، سود و اعتماد مشتری می شود. به این ترتیب، سرویس های ابری ایمیل مزایای قابل توجهی را نسبت به راه حل های ایمیل داخلی ارائه می دهند.

با افزایش حجم ایمیل‌ها و پیوست‌ها، زیرساخت‌های ایمیل در محل فقط سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند. از سوی دیگر، با راه‌حل‌های ایمیل مبتنی بر ابر، سخت‌افزار، نرم‌افزار و راه‌حل‌های تک‌منظوره را که بیشتر معماری ایمیل داخلی را تشکیل می‌دهند حذف می‌کنید. خدمات ایمیل ابری به  طور قابل توجهی هزینه ها را کاهش می دهد، مدیریت را ساده می کند و مقیاس آن را در صورت نیاز آسان می کند. با فناوری ابر ایمیل، تنها با استفاده از سرویس‌های ابری ایمیلی که نیاز دارید کاهش می‌یابد و با در دسترس قرار دادن ایمیل در هر نقطه از جهان، دسترسی ایمیل را بهبود می‌بخشد.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • ضریب اطمینان
  • امنیت
  • پایداری
  • قابل سفارش سازی
  • دارای فایروال اختصاصی
  • بدون محدودیت پیوست
  • هرزنامه سازگار با زبان فارسی و ترکی
  • سازگار با زبان فارسی و ترکی
پشتیبانی
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن