شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی نرم افزار مالی

طراحی نرم افزار مالی
نرم افزار مالی و یا اپلیکیشن مالی،معمولا امروزه به علت گسترش فضای کسب و کار،از آن جمله مسائلی است که همه افراد با هرمیزان فضای کاری که در آن درگیر هستند،خواهان آن هستند چرا که بعلت پیچیدگی های بوجود آمده در زمینه کسب و کار نیازمند استفاده از یک نرم افزار قوی حسابداری و مالی همواره به چشم می آید.
اما امروزه استفاده کنندگان این نرم افزار فقط محدود به کسب و کار نمی شود،بلکه همه افراد جامعه می توانند با نصب نرم افزار های حسابداری و مالی،گردش نقدینگی و مالی خود را زیر نظر گرفته و در روند بهبود آن قدم بردارند.

باتوجه به زمینه های موجود در بازار می توان با ساخت و یا طراحی نرم افزار مالی،سود و بهره کافی مورد نظر را از آن بگیریم.

شاید عجیب به نظر برسد با وجود این همه نرم افزار های حسابداری و نرم افزار های مالی اما اپلیکیشن‌های حسابداری و مالی شخصی باز طراحی و ساخته می‌شوند. البته این اپلیکیشن ها مانند اپلیکیشن های حسابداری عمومی نیستند و در آن حد امکانات عمومی ندارد و به صورت تخصصی تمرکز به کسب کار کارفرما دارند و سادگی و کاربردی تر هستند. زیرا برای کارهای عمومی ساخته نشده اند. بلکه این نرم افزارها برای اینکه حساب ها و دخل و خرج مالی شرکت را حسابرسی نمایند. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی امکانات یک نرم افزار مالی بپردازیم.

در طراحی نرم افزار مالی اِلمان های زیادی وجود دارند که موجب ارتقاع سطح کیفی نرم افزار شده و آن نرم افزار را نسبت به سایر رقبا ممتاز می کند.از مهم ترین این ویژگی ها باتوجه رشد فضای تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

وجود یک رابطه کاربری آسان با طراحی حرفه ای از جمله شرط های مهم یک نرم افزار مالی میباشد و در کنار این مسئله وجود امکانات فراوان جهت رفع نیاز های روزانه یک مدیر و یا یک کاربر ساده در نرم افزار الزامی میباشد.

طراحی نرم افزار باید به گونه طراحی و کد نوسی شده باشد که زمان استقرار و راه اندازی آن در کوتاه ترین زمان ممکن باشد چرا که کاربر باید بتواند در سریع ترین زمان ممکن نیاز های خود و یا سازمان خود را بدون هیچ معطلی از طریق نرم افزار شما برآورده سازد.

تحت وب بودن نرم افزار یکی از ویژگی های برجسته  جهت ذخیره و بایگانی اطلاعات و همچنین سرعت انتقال آن ها میباشد.با استفاده از این ویژگی کاربر می تواند علاوه براپلیکیشن از یک صفحه مرورگر نیز جهت دسترسی به نرم افزار استفاده کند.

مهم ترین مسئله ای که در طراحی و ایجاد یک نرم افزار مالی بسیار موثر می باشد، تحقیق و توسعه و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی روز جهت دسترسی کاربران میباشد.به همین منظور نیاز است با آپدیت نگه داشتن نرم افزار در بازه های زمانی مختلف از این فضا دورنمانیم.

کاربران یک نرم افزار حسابداری یا مالی معمولا مراکز خدماتی تولیدی ها مدیران فروش مدیران مالی شرکت های صنعتی  و حتی افراد عادی هستند

مراحل طراحی نرم افزار مالی

    ارسال درخواست سفارش و ایده شما به شرکت دانش برتر سهند
    بررسی و تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری
    مشاوره تیم دانش برتر سهند به شما جهت نهایی نمودن ایده ,قالب ظاهری و تکمیل قرار داد
    شروع کدنویسی توسط گروهی مجرب دانش برتر سهند و برنامه نویسی قسمتهای مختلف
    شروع کد نویسی بخش مدیریت اپلیکیشن شامل گزارش گیری کامل ، نمایش لیست کاربران ، محصولات ، ویرایش اطلاعات و محتوا و ...
    طراحی UI ( ظاهر اپلیکیشن ) براساس نظر و سلیقه مشتری
    بهینه سازی اپلیکیشن برای اندازه صفحه های مختلف و تبلت ها
    اعمال امور درخواستی و تغییرات درخواستی مشتری
    تحویل اپلیکیشن به صورت کامل


شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما آن چیزی که تیم دانش برتر سهند را از سایر رقبا در این زمینه متمایز می کنند؛


شرکت دانش برتر سهند همواره تلاش می کند با ارائه بهترین خدمات طراحی نرم افزار و برنامه نویسی برای اسمارت دیوایس ها به همراه مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن ، همیشه رضایت مشتریان خود را در سطح مطلوبی نگه دارد.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • کاملا سفارشی
  • قابلیت توسعه برای انواع پلتفرم ها
  • قابلیت توسعه و ارتقا
  • پشتیبانی LTS
  • طراحی شده براساس کسب و کارهای شما
  • بهبود کارایی
  • بهینه سازی
  • ساخته یافته برای بیزنس شما
گارانتی
قیمت پایه

40,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن