شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

نرم افزار پخش و بازاریابی

نرم افزار پخش و بازاریابی
نرم افزار پخش و بازاریابی و ویزیتوری مویرگی یا همان نرم افزار بازاریابی و فروش به ویژه نسخه موبایل و اندروید، یعنی اپلیکیشن بازاریابی که از آن با نام نرم افزار یا اپلیکیشن ویزیتوری نیز یاد میشود، از مهمترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مورد نیاز یک ویزیتور و بازاریاب حرفه ای است و اغلب فعالان بازار بدون شک دیر یا زود به وجود همچین نرم افزار هایی نیازمند و وابسته خواهند ماند.

امروزه از بازاریابی به عنوان یک علم نام برده میشود که اصول و قواعد حرفه ای مخصوص به خودش و همچنین ابزارها و نرم افزارهای حرفه ای خاص علم بازاریابی را دارد؛ از جمله نرم افزار و اپلیکیشن بازاریابی و ویزیتوری که می تواند این علم را کامل نماید.

ویزیتور موفق کسی است که در کنار ویژگی ها و مهارت های کلامی و اخلاقی و فردی، به علم و تجهیزات روز نیز مجهز باشد تا بتواند در انواع روش های پخش مویرگی مانند فروش سرد و فروش گرم ، مهارت هایش را به کار بگیرد..

یکی از این ابزارهای مهم علم بازاریابی، نرم افزار توزیع و پخش مویرگی است که شرکت نرم افزاری برنامه نویسان دانش برتر سهند را بر آن داشت تا در جهت ارائه این برنامه ویزیتوری بومی در نسخه های تحت وب ، اندروید و آی او اس و رفع نیاز بازاریاب ها و ویزیتورهای داخل کشور اقدام کند.
نرم افزار بازاریابی ما توسط متخصصان و برنامه نویس های ایرانی و مطابق با نیاز و سلایق بازاریاب ها و ویزیتورهای ایرانی طراحی شده است.

این نرم افزار پخش مویرگی، دستاوردهای قابل توجهی از جمله سرعت، دقت و صرفه جویی در زمان را برای ویزیتورها به ارمغان می آورد که حاصل و خروجی نهایی آن نیز افزایش و بهبود کمی و کیفی فعالیت بازاریاب و در نتیجه شرکت پخش مورد نظر است.

اپلیکیشن و نرم افزار بازاریابی و پخش

مدیر شرکت توزیع و پخش مویرگی کالا یا شرکت تولیدی میتواند به صورت آنلاین فعالیت بازاریاب هایش را با این نرم افزار مورد رصد و ارزیابی قرار دهد و در صورت نیاز پیام های لازم جهت ارائه رویکردهای جدید و یا راهنمایی های لازم را برای ویزیتور ارسال کند.

اما مهمترین بخش ماجرا، نرم افزار بازاریابی اندرویداست؛ به عبارت دیگر نقطه قوت این برنامه، نرم افزار بازاریابی موبایل در دو نسخه اندروید و آی او اس ios است که برتری خاصی به آن بخشیده چرا که کمتر اپلیکیشن ویزیتوری با امکانات کاملی را میتوان پیدا کرد که برای موبایل و اندروید و آی او اس نیز نسخه مجزا و کاملی ارائه داده باشد.

اما شما میتوانید با راه اندازی این اپلیکیشن بازاریابی مویرگی، از تمام امکانات لازم و مورد نیاز یک بازاریاب جهت ثبت فعالیت های بازاریابی اش بهره مند شوید.

همانطور که ذکر شد این برنامه بازاریابی و فروش کاملا بومی شده است؛ از نظر کیفیت با نمونه های خارجی رقابت میکند و در کنار آن از برنامه های حسابداری موجود نیز پشتی بانی کاملی را انجام میدهد تا نیازی نباشد شما برنامه حسابداری خودتان را جهت استفاده از نرم افزار بازاریابی و فروش دستی انجام دهید.
در این میان پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب است که یکپارچگی کاملی با نرم افزار تحت وب ویزیتوری و بازاریابی مویرگی و فروش نیز دارد. این اپلیکیشن و نرم افزار سفارش گیری مشتری تحت موبایل بهترین نمونه داخلی است.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
 • افزارهای مالی و سازمانی دنیا بدون نیاز
 • دسته بندی کالاها در کاتالوگ دیجیتال
 • صدور فاکتور لحظه ای
 • سفارش گیری آفلاین
 • تهیه تور ویزیت و ناحیه بندی
 • امکان سفارش سازی
 • پنل مدیریت از راه دور
 • امکان ایجاد انواع گزارشات
 • مسیر و منطقه بندی مشتریان
 • تعریف مدل های مختلفی از آفر و اشانتیون
 • فرم ساز برای جمع آوری داده های میدانی
هزینه کامل و یک سال پشتیبانی رایگان
قیمت پایه

50,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن