شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

نرم افزار تلفن گویا

نرم افزار تلفن گویا
محصول تلفن گویای، شامل سیستم حرفه ای تلفن گویا است که در بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی داخل و خارج کشور نصب و راه اندازی شده است. این محصول دارای دو بخش سخت افزار تلفن گویا و نرم افزار تلفن گویا است.

سخت افزار تلفن گویا که معمولا در داخل یک دستگاه کامپیوتر نصب می شود ، وظیفه ارتباط با خطوط تلفن را بعهده دارد و دارای مدل های مختلف شامل "دیالوجیک" Dialogic (محصول شرکت Intel آمریکا) و "دانجین" Donjin (محصول کشور چین) است.

نرم افزار تلفن گویا

سخت افزار ها دارای ظرفیت های متفاوت از 2 (Port) خط تا 120 خط و مدلهای آنالوگ ، دیجیتال (E1) و VOIP بوده و پل ارتباطی بین نرم افزار و خطوط تلفن هستند. اطلاعات کامل سخت افزار ها و مدل های مختلف آنها را می توانید در بخش سفارش سخت افزار تلفن گویا ملاحظه نمایید.

بسته نرم افزار تلفن گویا، با استفاده از آن می توانید هر نوع خدماتی را از طریق تلفن در اختیار مخاطب قرار دهید. نرم افزار اول جهت طراحی سناریو بکار می رود ، نرم افزار دوم "پیام گو" به عنوان سرور تلفن گویا نصب می شود.
نرم افزار "پیام گو" قلب اصلی تلفن گویا است و وظیفه پاسخگویی به تماس ها و اجرای سناریو طراحی شده را بعهده دارد. این نرم افزار از طریق ارتباط با سخت افزار تلفن گویا ، خطوط تلفن را مدیریت نموده و وضعیت هر خط تلفن و عملیات در حال اجرا بر روی آنها را نمایش می دهد . "پیام گو" دارای هسته پایدار و مطمئن بوده و کلیه عملیات تماسها را بصورت Log ذخیره می کند و درصورت بروز هرگونه اشکال ، کاربر را مطلع می سازد.این نرم افزار بر روی سرور تلفن گویا نصب می گردد.سامانه تلفن گویا و مرکز تماس شرکت سامانه قابلیت ارتباط با انواع بانک های اطلاعاتی نظیر SqlServer , Oracle , MySQL , FoxPro و یا فراخوانی WebService را دارد و می تواند از طریق لینک با سایر نرم افزار های شما مانند حسابداری ، CRM ،ERP ، فروش و ... اطلاعات موردنظر تماس گیرندگان را بدون دخالت نیروی انسانی در اختیار آنها قرار دهد و یا با درج اطلاعات در بانک اطلاعاتی خدماتی مانند ثبت سفارش را نیز ارائه نماید. تلفیق سامانه تلفن گویا با امکاناتی از قبیل ارسال ایمیل ، ارسال پیامک ، فراخوانی URL ، فراخوانی وب سرویس و ارتباط با بانک های اطلاعاتی موجب تولید سیستمهای کارآمد و کاربردی می گردد.


نصب و راه اندازی تلفن گویا

جهت نصب و راه اندازی سامانه تلفن گویا ، یک دستگاه کامپیوتر و خط تلفن لازم است . سخت افزار تلفن گویا در داخل کیس کامپیوتر روی PCI Slot نصب می گردد و خطوط تلفن با سوکت به کارت سخت افزاری متصل می شوند. بسته نرم افزار تلفن گویا نیز بر روی کامپیوتر نصب شده و از طریق ارتباط با سخت افزار تماس ها را پاسخ و مدیریت می نماید.

خطوط تلفن معمولا به دو صورت به تلفن گویا متصل می شوند :

۱- درصورتی که تلفن گویا قرار نیست تماس را به داخلی وصل کند و یا به عبارت دیگر اپراتور انسانی جهت پاسخگویی به تماس وجود ندارد ، خطوط تلفن شهری مستقیما به کارت سخت افزاری تلفن گویا وصل می شوند. نمونه این سیستمها عبارتند از ساعت گویا ، تلفن بانک ، فکس سرور ، قصه گو ، مسابقه ، نظر سنجی و بصورت کلی سیستمهای اطلاع رسانی که پس از ارائه خدمات تماس قطع می شود. پیکربندی این نوع سیستم ها مطابق شکل زیر می باشد:
نحوه ارتباط خطوط شهری به تلفن گویا

۲- درصورتی که در بخشی از سامانه تلفن گویا ، تماس به داخلی متصل می شود ، لازم است خطوط تلفن داخلی از سانترال (مرکز تلفن) به کارت سخت افزاری تلفن گویا متصل شود.نمونه این سیستمها مراکز تماس ، سامانه 118 و تلفن گویای شرکت ها و سازمانها می باشد.نحوه اتصال خطوط مطابق شکل زیر می باشد:
نحوه ارتباط سانترال و تلفن گویا

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات شرکت دارای یکسال پشتیبانی رایگان و سخت افزارهای ارائه شده دارای یکسال گارانتی تعویض می باشند. با توجه به اینکه سامانه "پیام گو" دارای قابلیت اطمینان بالا و سیستم پایداری می باشد، پشتیبانی سیستم راحت بوده و معمولا بصورت از راه دور انجام می شودو در مواقع لزوم بصورت مراجعه حضوری ، پشتیبانی ارائه می گردد.

کلیه محصولات نیز دارای یک سال خدمات پس از فروش بوده و نسخه های آتی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • ارتباط با انواع نرم افزار ها
  • امکان انتقال تماس به تلفن هوشمند ای او اس و اندروید
  • ارائه API
  • تعداد قابلیت توسعه ایجاد اپراتور تا 1024
  • سازگاری با انواع سخت افزارها
  • امکان سفارش سازی
  • پنل مدیریت از راه دور
  • امکان ایجاد انواع گزارشات
  • مچ شدن با انواع CRM
هزینه کامل و یک سال پشتیبانی رایگان
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن