شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی نرم افزار اختصاصی برای ATM

طراحی نرم افزار اختصاصی برای ATM

امروزه با استفاده از علم بانکداری الکترونیکی سعی میشود از حضور مشتریان در شعبه‌ها کاسته و ارائه خدمات سریعتر انجام پذیرد. این نوع خدمات میبایست از امنیت و سرعت بالایی برخوردار باشد, از جمله خدمات نوین بانکداری استفاده از انواع کارتهای بانکی جهت انجام فعالیت مالی از طریق تلفن , موبایل(MOBILE) , شبکه اینترنت ,دستگاه خودپرداز (ATM) و دستگاه پرداخت نقطه ای(POS) می‌باشد.

نرم افزار دستگاه خودپردار یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی است.از این نرم افزار جهت مدیریت دستگاه های خودپرداز استفاده میشود. نرم افزار را براساس استاندارد WOSA/XFS برروی بستر Windows XP, 7 طراحی و تولید کردیم.
این نرم افزار ضمن امکان ارائه انواع خدمات کارتی و بدون کارت از طریق خودپرداز برای مشتریان بانک (در مد In Service) را فراهم میکند.از مزیت های مهم نرم افزار این است که میتواند قابلیت های متعددی را در مدهای Operator, Superviser و Vendor در اختیار بانک قرار دهد.
نرم افزار تاکنون بر روی برندهای سخت افزاری مختلفی ارائه شده است.به دلیل کارایی آسان این نرم افزار در محیط های مختلف مشتریان عملیاتی شده است.از جمله برند هایی که از نرم افزار بر روی سخت افزار خودپرداز خود استفاده کرده اند ، می توان به ncr, و wincor, اشاره نمود.
ویژگی های فنی نرم افزاراز استانداردهای XFS3 و XFS2 پشتیبانی میکند.تراکنش ها با کارت های هوشمند تماسی وغیر تماسی علاوه بر کارت های مغناطیسی انجام میشوند.رسیدهای مشتری، پیغام ها و تصاویر تبلیغاتی توسط بانک را شخصی سازی میکند.
در خصوص کلیه رخدادها بصورت الکترونیکی و ژورنال کاغذی گزارش ارائه میدهد‌.امکان فعال یا غیر فعال سازی تراکنش ها و یا منو های نرم افزار در شرایط زمانی مورد نظر با استفاده از فایل پیکربندیامکان استفاده از برنامه به زبانهای مختلف فارسی، انگلیسی و …وضعیت سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه خودپرداز را در مرکز میتوان مشاهده کرد.
قابلیت ارسال پیام مناسب به مرکز و یا شخص مورد نظر در هنگام بروز مشکلات سخت افزاری و یا نرم افزاری را داراست.
امکان تغییر و به روز رسانی نرم افزار خودپردازها از راه دور وجود دارد.ویژگی های کسب و کارانواع خدمات با کارت و بدون کارت متداول از طریق خودپرداز را ارائه میدهد.
قابلیت برداشت وجه بدون کارتامکان واریز وجه در خودپردازهای مجهز به ماژول خود دریافت (برندهای Wincore و NCR )مانده و صورتحساب کارتهای غیر تماسی را میتوانید مشاهده کنید.
مانده بدهی کارت اعتباری، صورتحساب پرنده اعتباری و پرداخت بدهی کارت اعتباری را نمایش می دهد.
امکان نمایش صورتحساب تسهیلات و پرداخت اقساط تسهیلاتپرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و … را به آسانی ممکن ساخته است.
پرداخت کمک های مردمی و خیریه توسط این نرم افزار صورت میگیرد.
قابلیت خرید شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل.
قابلیت شارژ کارتهای غیر تماسی.
امکان برداشت ارز.
برداشت وجه با امکان انتخاب درشت دانگی اسکناس را ممکن کرده است.
امکان انتقال وجه کارت به کارت ( داخلی، بین دو یا سه بانک/ موسسه عضو شتاب)امکان انتقال وجه کارت به سپردهامکان انتقال از کارت به حساب (شبا)امکان انتقال وجه با شناسهتغییر حساب اصلی کارت و حذف حساب فرعی کارت از روی خودپرداز توسط نرم افزار ممکن است.
قابلیت تغییر رمز اول و رمز اینترنتی کارتدر LED تبلیغاتی خودپرداز ها از نرم افزار با قابلیت طراحی و تنظیمات پیشرفته در بعضی موارد استفاده میکنند.
نرم افزار قابلیت پشتیبانی از دستگاه های Cashless ATM را دارد.
نرم افزار قابلیت استفاده از بارکد خوان را دارد.
قابلیت پخش صوت از طریق خودپرداز و مدیریت آن را نیز دارد.
استفاده نابینایان از خدمات خودپرداز (سرویس های مانده کارت، برداشت و انتقال به کارت ) توسط نرم افزار به آسانی ممکن است.
این همه قابلیت نرم افزار ، باعث شده است اکثر خریداران خودپرداز از این نوع نرم افزار بر روی خودپرداز های شخصی خود استفاده میکنند.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
 • دریافت وجه
 • پرداخت قبوض
 • مانده گیری حساب
 • انتقال وجه
 • خرید E-Vocher
 • امکان تغییر رمز اول
 • پرداخت مالیات
ویژگی های اصلی
 • دریافت وجه
 • پرداخت قبوض
 • مانده گیری حساب
 • انتقال وجه
 • خرید E-Vocher
 • امکان تغییر رمز اول
 • پرداخت مالیات
قیمت پایه

210,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن