شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

فروش انواع لایسنس نرم افزار های Softaculous

فروش انواع لایسنس نرم افزار های Softaculous

لایسنس Softaculous:

این لایسنس پلاگینی برای نصب و راه اندازی سیستم‌های مدیریت محتوا می‌باشد که کار را برای طراحان وبسایت بسیار ساده کرده است تا جایی که تنها با زدن چند کلیک، cms هایی همانند joomla، Opencart و wordpress و ... را می‌توان نصب و راه اندازی کرد. در واقع سافتاکولوس (Softaculous) کار را تا جایی ساده می‌کند که حتی افرادی که دانش طراحی سایت و برنامه نویسی پایینی دارند هم بتوانند به راحتی کار خود را پیش ببرند. همچنین قابل نصب برروی کنترل پنل های سی‌پنل، دایرکت ادمین و پلسک است.
لایسنس CPNginx:

افزونه ای برای مدیریت وب سرور Nginx روی سرور سی پنل می باشد که دارای قابلیت‌های بی‌شماری از جمله کش، فایروال، آنتی دیداس، پشتیبانی از چند نسخگی PHP و PHP-FPM و هماهنگی کامل با معروف ترین سیستم‌های مدیریت محتوا از جمله وردپرس و جوملا است.
لایسنس MailScanner Front-End:

لایسنس MailScanner قابل اجرا برروی کنترل‌پنل های Cpanel و Directadmin می‌باشد و به شما امکان کنترل ایمیل خود را برای اسکن اسپم و ویروس می‌دهد و به دلیل open source بودن یکی از قویترین برنامه های امنیتی برای پورت های ایمیل سیستم های مبتنی بر Linux می باشد.
لایسنس Outgoing Spam Monitor:

این برنامه برای نظارت بر ایمیل های ارسالی و جلوگیری از حملات هکرها ایجاد شده است. گاهی اوقات ایمیل های ارسالی در قسمت اسپم قرار میگیرند که به راحتی می‌توان با این لایسنس این موارد رو مدیریت کرد.
لایسنس kernal care:

با استفاده از ماژول KernelCare دیگر نیازی به انجام به روز رسانی هسته به صورت دستی نیست و دیگر نگران زمان Downtime مورد نیاز برای Reboot سیستم نخواهید بود، زیرا استفاده از این ماژول به روز رسانی را به صورت در لحظه بر روی هسته لینوکس اعمال کرده و شما قادر به استفاده از این امکانات به روز شده بدون نیاز به ریستارت کردن سرور خواهید بود. KernelCare از سیستم عامل های توزیع Red Hat نظیر centOS و RHEL تمام ورژن ها و Debian و همچنین Ubuntu پشتیبانی می نماید.
لایسنس Jet backup:

این برنامه این امکان رو به شما می‌دهد تا از فایل های خود به صورت کامل و بدون نقص بک آپ بگیرید به طوری که ابتدا بک آپ گیری به صورت کامل از فایل های شما انجام می‌شود و سپس در بک آپ های بعدی از تغییرات بوجود آمده بک آپ گرفته می‌شود.
لایسنس DA Reseller:

پلاگین مخصوص کنترل پنل دایرکت ادمین میباشد که به صورت multi-level تنظیم میگردد.
لایسنس Imunify۳۶۰:

از طریق این برنامه که یک برنامه مناسب برای شرکت های میزبانی وب است می‌توان امنیت بالایی برای وبسایت خود ایجاد کنید.
لایسنس LetsEncrypt - FleetSSL :

یک افزونه برای سرویس LetsEncrypt است که به کاربران نهایی شما امکان صدور گواهینامه SSL (از جمله Wildcard) را برای تمامی دامنه های میزبانی شده ارائه می‌دهد.
لایسنس Virtualizor Panel:

یک کنترل‌پنل قدرتمند برای مدیریت کامل سرورمجازی می‌باشد اعم از ویندوزی و لینوکسی

لایسنس Firewall
لایسنس IPS
لایسنس VPN Cisco
لایسنس WAF
لایسنس Antivirus
لایسنس AntiSpam
لایسنس Smart Mail

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • خرید دست اول
  • پشتیبانی
  • اپدیت
  • گارانتی
پشتیبانی و گارانتی
قیمت پایه

7,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن