شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی ربات چت پشتیبانی و فروش

طراحی ربات چت پشتیبانی و فروش
چت بات رباتی است که قادر به شبیه سازی مکالمه با یک کاربر به زبان طبیعی از طریق پیام رسان ها، وب سایت ها، و اپلیکیشن های موبایلی می باشد. اخیرا ابزار های جدیدی برای آسان تر کردن تعامل میان انسان و کامپیوتر طراحی شده اند که چت بات یکی از بهترین آن ها است و کاربرد های زیادی هم دارد. درواقع چت بات  ها با استفاده از پردازش زبان طبیعی، سبب تکامل سیستم پاسخ گویی به سوالات می شوند. بنابراین چت بات  یک نرم افزار رایانه ای مبتنی بر هوش مصنوعی است که قادر به شبیه سازی مکالمات انسانی می باشد. این ربات، درخواست‌ های کاربر را تفسیر و پردازش کرده و سپس سریعاً به آن‌ ها پاسخ می‌ دهد.

یکی از وظایف عمده چت بات آنالیز درخواست کاربر است. این اولین وظیفه چت بات است. چت بات، ریکوئست کاربر را برای پی بردن به منظور اصلی وی و نیز استخراج موارد مرتبط با کسب و کار، آنالیز می کند. توانایی تشخیص منظور کاربران و استخراج داده ها و موارد مرتبط، اولین قدم چت بات است. اگر شما قادر به درک صحیح ریکوئست کاربر نیستید، قادر به مهیا کردن درست ترین پاسخ نیز نخواهید بود.
معرفی چت بات های معروف

شمار برند ها و کسب و کار هایی که در حال حاضر از چت بات استفاده می کنند در حال حاضر در حال افزایش است. فیسبوک ادعا می کند که در حاضر بیش از ۳۰۰،۰۰۰ ربات در داخل این مسنجر وجود دارد. بدون شک بخش عمده ای از وظایف آینده حوزه بازاریابی دیجیتالی و پشتیبانی از مشتری، بر عهده چت بات خواهد بود و این به معنای به وجود آمدن فرصت های جدید تر برای کسب و کار شما خواهد بود. اگر تا به حال از یک سرویس چت آنلاین استفاده نموده اید، احتمالا حس کرده اید که شخصی که در حال چت کردن با وی هستید، یک ربات است. صحبت های آن ها غیر استادانه، خشک و بی لطافت بوده و هم آهنگی نیز در آن دیده نمی شود. چه دوست داشته باشیم، چه نداشته باشیم، چت بات آمده است که بماند. این ابزار در طی سال های اخیر، به دلیل راحتی و عملکرد بالا و قدرت استفاده از زبان های مختلف، به محبوبیت چشم گیری دست یافته است. چت بات های امروزی، مطمئن تر، پر کاربرد تر و موثر تر شده اند و ما نیز احتمالا در آینده شاهد ظهور نمونه های بیشتری از آن باشیم.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • قابل اتصال به انواع دیتا بیس ها
  • قابلیت اتصال به CRM
  • قابل اتصال به انواع نرم افزارهای حسابداری
  • قابل اتصال به سیستم VOIP
  • قابل اتصال به نرم افزار حسابداری
  • قابل اتصال به نرم افزار انبار داری
هزینه کامل و یک سال پشتیبانی رایگان
قیمت پایه

40,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن