شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

پیجر نوبت دهی ( فراخوان مشتری )

پیجر نوبت دهی ( فراخوان مشتری )
پیجر یا فراخوان مشتری یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات برای رستوران ها مخصوصا فست فود ها که دارای تعداد مشتری بالا می باشند و یا فضایی برای پذیرایی و انتظار مهمان ندارند.
شاید برایتان پیش آمده تا در رستورانی فیش تهیه نموده و منتظر اعلام شماره فیش باشید تا غذایتان را تحویل بگیرید که در این صورت مجبور هستید در نزدیکی رستوران گوش به زنگ اعلام شماره ها باشید.
اما پیجر مشتری کار را بسیار آسان می کند و مشتری را آزاد گذاشته تا هر کجا که خواست منتظر حاضر شدن غذا بماند و تا توسط رستوران ، فراخوانی گردد.
معرفی وسایل جانبی پیجر پیجر دستگاهی کوچک و قابل حمل که پس از ثبت سفارش به مشتری داد میشود.
در صورت تکمیل شدن خدمت و یا آماده شدن سفارش، کاربر با استفاده از نرم افزار و تعیین شماره پیجر، آن پیجر را فرا میخواند. این دستگاه پس از فراخوانی، با استفاده از ویبره، ال‌ای‌دی و همچنین با تولید صدا، به مراجعه کننده آلارم آماده شدن خدمت و یا سفارش را اعلام میکند.
مودم فرستنده به منظور ارسال داده‌ها از سمت کامپیوتر به پیجرهای همراه مراجعه کنندگان، باید یک وسیله که از این به بعد آن را مودم فرستنده مینامیم به پورت USB وصل کنید. این دستگاه که در 2 مدل برد بالا و برد کم طراحی میشود ارتباطی 2 طرفه با پیجرها دارد و هر لحظه وضعیت آنها را مانیتور میکند و در برنامه تحت ویندوز نمایش میدهد.
 Repeater در اکثر مواقع، نیاز است که برد پیجر افزایش یابد، برای این منظور، نیاز است از Repeater و یا تکرار کننده استفاده شود. شکل Repeater و مودم فرستنده دقیقا شبیه به هم است با این تفاوت که Repeater حتما نباید نزدیک سیستم کاربر باشد. اما باید در میدان دید مودم فرستنده باشد. Charger Wireless به دلیل کم مصرف بودن دستگاه پیجر و همچنین استفاده از باطری 2064mA و مهمتر از همه، سهولت کار برای کاربر از فناوری شارژ‌ بیسیم برای این مدل پیجر استفاده شده است. با قرار گرفتن پیجر بر روی شارژر، عملیات شارژ شدن شروع میشود و روند اجرای عملیات شارژ در سیستم کاربر قابل مشاهده است.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • بدون محدودیت تعداد
  • بدون محدودیت جغرافیایی در SF
  • بدون هزینه اضافه در مدل SF
  • بدون هزینه نگهداری قابل توجه SF
  • دارای ارتباط دو طرفه در مدل IOT
  • دارای ویژگی لوکیشنی در مدل IOT
پشتیبانی و گارانتی
قیمت پایه

48,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن