شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی نرم افزار لینوکس و مکینتاش

طراحی نرم افزار لینوکس و مکینتاش
دانش برتر سهند برنامه نویسی سفارشی و اختصاصی انواع برنامه های درخواستی و تولید و طراحی نرم افزار های لینوکسی را توسط پرسنل مجرب خود انجام می دهد. گسترش خدمات الکترونیک و فضای اینترنت باعث شده است که برنامه های کاربردی در این حوزه بسیار مهم و ضروری شود. از این رو دانش برتر  با بهره گیری از تیم متخصص خود اقدام به برنامه نویسی سفارشی و با کیفیت متناسب با نیازهای مختلف می نماید.

برنامه نویسی فرایندی کاملا تخصصی بوده و با در نظر گرفتن همه جوانب انجام می شود. دانش برتر  با انجام پروژه های برنامه نویسی متعدد اقدام به رفع نیاز در این حوزه نموده و عملیات پشتیبانی از نرم افزارهای تهیه شده را انجام می دهد.

    تهیه نرم افزارهای مبتنی بر لینوکس از خدمات ویژه دانش برتر  است. گسترش خدمات بر پایه سرور و سیستم عامل لینکوس باعث شده است که نرم افزارهای مورد استفاده در این حوزه بسیار متنوع باشد. نرم افزارهای سفارشی و کاربردی، متناسب با سیستم عامل های مختلف در دانش برتر  تهیه می شود.

طراحی نرم افزار های لینوکسی

اگر بخاهیم نرم افزارها را دسته بندی نماییم، می توان آن ها را در دو دسته نرم افزارهای عمومی و سفارشی دسته بندی نمود. در نرم افزارهای عمومی، امکانات عمومی که مورد نیاز بسیاری از کسب و کارها بوده به صورت عام در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. این در حالی است که در برنامه سفارشی براساس نیاز خاص هر واحد، نرم افزار تولید شده و در اختیار آن ها قرار داده می شود. بنابراین در نرم افزارهای سفارشی امکانات اضافی و یا بدون استفاده تهیه نشده و نیاز خاص برآورده می شود. در برنامه های سفارشی امکان تصحیح و تکمیل روندها وجود دارد. بنابراین پشتیبانی از این برنامه ها از جمله نکات مثبت آن ها است.
تولید طراحی نرم افزار های لینوکسی

مراحل طراحی و تولید نرم افزارها به شرح زیر می باشند:

    تحلیل و ارزیابی
    پیاده سازی و اجرا
    تست و ارزیابی نرم افزار
    راه اندازی و نصب
    پشتیبانی و آموزش

تهیه طراحی نرم افزار های لینوکسی در دانش برتر  طبق اصول و مطابق مراحل فوق انجام می شود. ابتدا بایستی نیازسنجی شده و بر طبق نیازسنجی طراحی و تحلیل انجام شود، درک درست از جزئیات برنامه درخواستی اولین گام در جهت تولید نرم افزار است. پس از تحلیل و ارزیابی نوبت به پیاده سازی برنامه می رسد. پیاده سازی توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی انجام می شود. معمولا روند تولید برنامه درخواستی فازبندی شده و برنامه های درخواستی بخصوص در حجم های بالا به صورت فازبندی ارائه می شوند. در تولید نرم افزارها بایستی از اخرین روش های کد نویسی برای به دست آوردن بهترین راندمان استفاده شود.

طراحی نرم افزار های لینوکسی تهیه شده تست و تحلیل شده و در نهایت از نرم افزار عملیات پشتیبانی انجام می شود. ارزیابی و تست عملکرد برنامه، توسط تولید کننده در موارد بسیار زیاد انجام شده تا مشکلات و کاستی های احتمالی نرم افزار برطرف شود. بدون تست و ارزیابی نرم افزار، عملیات نصب و راه اندازی آن صورت نمی گیرد. حتی پس از راه اندازی نرم افزار تا مدت مشخصی عملیات پشتیبانی برای رفع خطاهای احتمالی ادامه دارد. پس از تست ها و خطایابی های احتمالی، مرحله راه اندازی و استقرار برنامه ها صورت می گیرد. گاهی نیاز به آموزش برای استفاده صحیح از نرم افزارها می باشد که واحد تولید کننده برنامه های درخواستی بایستی این مرحله را نیز به خوبی انجام دهند.

مزایای تولید نرم افزارهای سفارشی
برنامه های اختصاصی تولید شده، به صورت خاص نیاز کارفرمایان را برآورده می سازند، تولید برنامه سفارشی با کیفیت شامل مزایای بسیار فراوانی بوده که در زیر به چند مورد آن ها اشاره می کنیم:
    سرعت بالای برنامه، سرعت نرم افزار همواره فاکتور مهمی بوده که رضایت کاربران را در پی خواهد داشت. در برنامه های سفارشی با تمرکز بر نیاز کارفرما، روند سریع انجام امور انجام می شود.
    امینت بالا، همواره در سفارش نرم افزارها، از واحد تولید نرم افزار بخواهید که آخرین روش های امنیتی را بر روی برنامه درخواستی شما لحاظ کند. این امر تنها توسط متخصصین ماهر امکان پذیر است.
    ظاهر گرافیکی مناسب، اگر شما به صورت سفارشی درخواست برنامه دهید، می توانید ظاهر برنامه را به صورت گرافیکی و کاربرپسند، مطابق سلیقه خود سفارش دهید. زیبا بودن محیط کاری نرم افزار باعث رضایت کاربر شده و راندمان کاری را بهبود می دهد.
    ...

هزینه تولید برنامه سفارشی
برای برآورد هزینه مورد نیاز برای تولید برنامه های نرم افزاری، بایستی امکان سنجی انجام شود. بنا بر حجم برنامه و امکاناتی که لازم است برای برنامه تهیه شود، قیمت نهایی تولید برنامه داده می شود. واحدهای تولیدی نرم افزاری با بررسی جزئیات روندهای درخواستی و بعد از تجزیه و تحلیل های مناسب اقدام به دادن هزینه به کارفرمایان می نمایند. با این وجود تعرفه ارائه خدمات توسط تیم برنامه نویسی نیز بسیار مهم است. شما برای تولید برنامه های سفارشی از شرکت هایی که بهترین کدنویسی را با قیمت مناسب ارائه می دهند بهره گیرید. اگر بخواهیم فاکتورهای تعیین کننده در تعیین تعرفه و قیمت نهایی نرم افزار تولیدی را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

    حجم و میزان پیچیدگی نرم افزار
    نیاز به طراحی خاص داشتن
    زمان تحویل نرم افزار
    ...

حجم و بزرگی نرم افزار و میزان روندهای بکار رفته در نرم افزار بر زمان لازم برای تولید آن و در نهایت هزینه مورد نیاز تاثیر فراوان دارد. از این رو می توان نرم افزارها را به دسته های کم، متوسط و بزرگ از لحاظ حجمی دسته بندی نمود. فاکتور مهم دیگر در تعیین هزینه تولید برنامه های سفارشی، طراحی های خاص می باشد. به عنوان مثال برخی از نرم افزارها نیاز به طراحی گرافیکی خاص داشته و بکارگیری متخصص گرافیست برای آن ها لازم و ضروری است. فراهم نمودن ظاهر کاربری مناسب User Interface در رضایت کاربرانی که از نرم افزارها استفاده می نمایند، بسیار تاثیر گذار است. با این وجود طراحی مناسب نرم افزار هزینه و تعرفه جداگانه ای را می تواند داشته باشد. البته زمان تحویل و تولید نرم افزار در زمان کوتاه نیز یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نهایی تولید نرم افزار است.

انواع نرم افزارها
دسته بندی نرم افزارها با توجه به اهداف و کارایی آنها انجام می شود. نرم افزارها را می توان به دسته های زیر دسته بندی نمود:

    نرم افزار سیستمی(System Software) برای اجرا و عملیاتی کردن سخت افزارهای سیستمی قابل استفاده هستند.
    نرم افزار کاربردی(Application Software) نرم افزارهای کاربردی می توان به برنامه های مربوط به کسب و کارها و نرم افزارهای آموزشی اشاره نمود. این نرم افزارها برای انجام امور مشخصی تهیه شده اند.
    طراحی نرم افزار های لینوکسی(custom Software)
    ...

نرم افزار تحت مکینتاش یا لینوکس؟!

نرم افزارهای تحت مکینتاش برای انجام امور مختلف به صورت لایسنس دار طراحی و تولید می شوند، سادگی و گستردگی دسترسی کاربران در زمان های مختلف، از مزایای نرم افزارهای تحت مکینتاش محسوب می شوند. استفاده از اکانت های معتبر اپل برای دسترسی به این نرم افزارها مرسوم است. این در حالی است که برنامه های تحت لینوکس، به صورت خاص برای یک کسب و کار یا شرکت خاص تهیه شده است و اجازه دسترسی سایر افراد به این نرم افزارها وجود ندارد.

از مزایای نرم افزارهای تحت مکینتاش، دسترسی کاربران در هر لحظه و در هر مکانی است، این در حالی است که نرم افزارهای لینوکس محدود به زمان و مکان های خاص می باشد.

دانش برتر  خدمات نرم افزار های سفارشی برای شرکت های خصوصی و مراکز اداری و تجاری را با به روز ترین تکنولوژی ها در این زمینه انجام می دهد.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • مدیریت ساده پنل کاربری
  • تجربه کاربری خوب
  • مزیت رقابتی بیشتر
  • امکان توسعه اپلیکیشن
  • طراحی رابط کاربری اختصاصی
  • تضمین امنیت اپلیکیشن
  • سرعت بسیار بالا
  • عرضه در تمامی استورها
  • مطابق قوانین گوگل
  • مبتنی بر آخرین تکنولوژی
گارانتی
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن