شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

تبدیل صدا به متن

تبدیل صدا به متن
نرم افزار تایپ صوتی (صدا به متن – نسخه عمومی)

برنامه تایپ صدای فارسی که با بهره‌گیری از تکنولوژی صدا به متن، صحبت فارسی را به متن تبدیل می‌کند. نرم افزار تبدیل صوت به متن ، توسط شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند برای تایپ فارسی طراحی شده است. این برنامه با دقت و سرعت بالا و در تمامی ویرایشگرها قادر به تایپ سخن شما بدون استفاده از کیبورد یا صفحه کلید است.

شما می‌توانید تنها با خواندن متن در میکروفون، صدا خود را به متن فارسی تبدیل کنید. فناوری پیشرفته تشخیص صدا این امکان را به شما می‌دهد تا از برنامه برای تایپ هرگونه متنی استفاده کنید؛ مانند تایپ صوتی متون شخصی، تایپ نامه‌ها و گزارش‌ها در سازمان‌ها و ادارات و تایپ نوشته های تخصصی.

ویژگی‌های برجسته تایپ صدای
    دقت و سرعت بالا در تبدیل صدا به متن
    امکان تایپ صدای در همه نرم افزارهای ویندوز
    قابلیت نصب به صورت تکی یا تحت شبکه
    قابلیت تایپ صوتی اعداد به صورت رقمی یا حروفی
    تایپ تمامی علائم نگارشی با صدا
    تبدیل فایل‌های صوتی به متن
    امکان افزودن کلمات جدید، انگلیسی یا عربی
    قابلیت یادگیری لهجه و لحن بیان گوینده
    دارای ویرایشگر مخصوص
    پشتیبانی از دستور صدای
    نگهداری تاریخچه صدا

مناسب برای همه
تمامی اشخاصی که نیاز به تایپ کردن دارند می‌توانند از مبدل صوت به متن فارسی استفاده کنند. دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید، مدیران و کارشناسان ، نویسندگان و مترجمان و حتی تایپیست‌ها می‌توانند اسناد و نامه‌های خود را با سخن گفتن در میکروفون به نوشته تبدیل نمایند. همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار بسیار سودمند درخبرگزاری‌ها، انتشاراتی‌ها، دبیرخانه‌ها و دفترهای تایپ به کار گرفته شود.

هر نوع نوشته‌ای را با صدا تایپ کنید
برای نرم افزار شناسایی صدا فرقی نمی‌کند که شما درباره چه موضوعی سخن می‌گویید. صدای شما را تشخیص می‌دهد و مطلب موردنظر شما را به متن تبدیل می‌کند. برنامه صدا به متن، گزارش‌ها، مقاله‌ها، نامه‌ها و مطالب شما را در زمینه‌های مختلف عمومی، خبری، ورزشی، اجتماعی به متن تبدیل و در محیط موردنظر شما تایپ می‌کند. برنامه دارای واژگانی بسیار بزرگ است بنابراین شما می‌توانید از تمامی کلمات فارسی و انگلیسی متدوال در صدا خود استفاده کنید. نسخه‌های تخصصی برای تایپ متون در زمینه‌های حقوقی، پزشکی و اسلامی طراحی شده است.

ایده‌های خود را به سرعت مکتوب کنید
اغلب افراد از جمله نویسندگان برای نوشتن ایده‌هایی که در ذهن دارند، مدیران و کارمندان برای تایپ یادداشت‌ها و نامه‌های اداری و حتی تایپیست‌ها، زمان زیادی را برای تایپ نوشته‌هایشان صرف می‌کنند. صرفه‌جویی در این زمان باعث می‌شود افراد کار اصلی خود را با بهره‌وری بیشتری انجام دهند. تایپ صدای به شما این امکان را می‌دهد تا با صحبت در میکروفون سرعت تایپ خود را به بیش از 100 کلمه در دقیقه افزایش دهید.

اپ صدا به متن به کمک شما می‌آید
برای تایپ صدای صرفاً نیاز به یک میکروفون مناسب تشخیص صدا دارید. بنابراین افرادی که به هر دلیلی مانند معلولیت یا ناراحتی جسمی نمی‌توانند از کیبورد کامپیوتر برای تایپ استفاده کنند، می‌توانند با کمک صدابه متن صحبت‌های خود را به متن تبدیل کنند. جهت سهولت ارتباط با رایانه می‌توانید با بیان فرمان‌های صوتی در برنامه، بسیاری از نرم افزارها را اجرا و کنترل کنید یا کارهای مختلفی را در ویرایشگر انجام دهید.

کلمات دلخواه خود را اضافه کنید
بانک کلمات نرم افزار دیکشنری صدای در نسخه‌های مختلف متفاوت است. با توجه به موضوعاتی که تایپ می‌کنید ممکن است کلماتی در واژگان وجود نداشته باشد. در این صورت شما می‌توانید به سادگی کلمه موردنظر را همراه با نحوه تلفظ آن به برنامه اضافه کنید. این کلمات می‌تواند فارسی، انگلیسی یا ترکیبی از این دو (مانند PS3) باشد. بعد از این که املاء و تلفظ یک کلمه را بر اساس راهنمای نرم‌افزار تعریف کردید، تلفظ آن کلمه را بیان کنید تا در محل موردنظر تایپ شود.

این ویژگی، شما را قادر می‌سازد هر کلمه جدیدی را که به زبان فارسی اضافه شد به راحتی به برنامه اضافه کنید.

بازدهی بیشتر صرفه‌جویی در هزینه
    تشویق کارمندان جهت تایپ مستندات توسط خود آنها
    کاهش حجم کاری و آزادسازی نیروها
    کاهش هزینه‌های شخصی و سازمانی
    افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان در ادارات و سازمان‌ها
    تمرکز بر روی موضوع به جای تمرکز روی تایپ
    بهبود امنیت اطلاعات

مانند تایپیست حرفه‌ای کسب درآمد کنید
از نرم افزار تایپ فارسی می‌توانید به عنوان ابزار درآمدزایی استفاده کنید. شما می‌توانید سفارش‌های تایپی را در منزل انجام دهید و برای مشتریان ارسال کنید. از آنجایی که در هر ساعت از شبانه‌روز امکان استفاده از برنامه وجود دارد بنابراین از وقت خود نهایت استفاده را می‌برید. از طرفی چون واژگان برنامه از نظر املایی مطابق با استاندارد فرهنگستان است، متون تایپی شما از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود.

کاهش مکاتبات کاغذی با تشخیص صدا
ورود اتوماسیون اداری به شرکت‌ها به‌منظور حذف مکاتبات کاغذی و تسریع امور اداری، مدیران و کارشناسان را شخصاً ملزم به تهیه مستندات و گزارش‌ها و نامه‌ها نموده است. اما عدم تسلط این افراد به تایپ حرفه‌ای و نحوه کار با ویرایشگرها و مشغله زیاد آنها، باعث شده تایپ در رایانه به کاری مشکل و زمان‌بر تبدیل شود. نرم افزار دیکته صوتی زبان فارسی، راه‌حلی برای رفع این مشکل است. با استفاده از این اپ می‌توان بدون نیاز به صفحه کلید، تنها با خواندن متن آن را تایپ کرد.

تایپ صورت‌جلسات و سخنرانی‌ها
تایپ کردن صحبت‌های جلسات و سخنرانی‌ها از دغدغه‌های مهم بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها است. درصورتی که فایل صوتی سخنرانی شخصی را داشته باشید، می‌توانید از تبدیل فایل صوتی به متن در جلسه استفاده کرده و صدا وی را به نوشته تبدیل کنید. برای تایپ فایل صوتی جلسه‌ای که در آن افراد مختلفی حرف می‌زنند، شما می‌توانید این فایل را گوش داده و جمله به جمله در میکروفون بازگو نمایید تا برنامه آن را تبدیل به متن کند.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
 • دارای دقت تشخیص بسیار بالا (حدود 95%)
 • تایپ سریع متون، همزمان با صحبت گوینده
 • امکان نوشتن در تمام محیط های تایپی (مانند Word، فرم ها، سیستم های اتوماسیون اداری و …)
 • قابلیت تایپ اعداد و علائم نگارشی (مانند نقطه، علامت سؤال و …) با گفتار
 • قابلیت تایپ گفتاری اعداد با فرمت های مختلف
 • دارای بانک لغاتی با بیش از 75000 کلمه پرکاربرد زبان فارسی
 • امکان افزودن کلمات جدید به واژگان نرم افزار توسط کاربر
 • امکان تایپ گفتاری کلمات خاص، انگلیسی یا عربی
 • قابلیت یادگیری لهجه و لحن بیان گوینده و ایجاد پروفایل شخصی برای هر گوینده
 • توانایی تطبیق با شرایط محیطی جدید و حفظ کارایی در شرایط نویزی
 • دارای تاریخچه ضبط برای ویرایش های بعدی متون
 • دارای ویرایشگر مخصوص نویسا با امکانات ویژه
 • رابط کاربر دو زبانه (انگلیسی و فارسی)
 • گارانتی به مدت 6 ماه
گارانتی و پشتیبانی
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن