شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی نرم افزار برای ویندوز

طراحی نرم افزار برای ویندوز
سیستم عامل ویندوز با در اختیار داشتن تقریبا 83 درصد از بازار سیستم عامل ها همچنان یکی از پر استفاده ترین سیستم عامل های موجود در جهان می باشد ، حتی کوچکترین کسب و کار ها هم عمدتا از سیستم عامل ویندوز بدلیل دارا بودن نرم افزار های متفاوت استفاده می کنند.

طراحی نرم افزار تحت ویندوز

در همین راستا ، تیم برنامه نویسی دانش برتر سهند با دارا بودن برنامه نویسان مجرب در این زمینه بهترین خدمات را در این زمینه می توانند به شما عزیزان ارائه دهد. خدمات دانش برتر سهند تنها بر روی نرم افزار ویندوز متمرکز نیست بدین خاطر درصورتیکه قصد طراحی یک نرم افزار ویندوز و اتصال آن به وب سرور هایتان را دارید، ما می توانیم به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنیم از برنامه نویسی تحت ویندوز تا تحت وب، تنها چیزی که نیاز دارید داکیومنت کردن نیازمندی های شرکت یا سازمانتان هست!

برنامه نویسان دانش برتر سهند به جدیدترین تکنولوژی هایی که هم در عرصه ویندوز و هم در عرصه وب استفاده می شوند تسلط دارند و به همین دلیل نرم افزار بروز از نظر فنی را از طرف ما دریافت خواهید کرد ، همچنین در کدنویسی محصولات ویندوزی از زبان C# استفاده می شود، اما در صورت نیاز به طراحی نرم افزار تحت macOS  و یا کراس پلتفرم ( قابل استفاده در تمامی سیستم عامل ها ) این امکان نیز وجود خواهد داشت.

توسعه نرم افزار تحت ویندوز
ما تمامی فرآیند ها اعم از کدنویسی ، تست ، دیباگینگ و همچنین پشتیبانی فنی بعد از تحویل پروژه را برعهده می گیریم.

نمونه ای از نرم افزار های ما را در فروشگاه ما می توانید مشاهده کنید همچنان در صفحه نمونه کاری که راه اندازی خواهد شد کاملا قابل بررسی خواهد بود.

خدمت طراحی و توسعه نرم افزار تحت ویندوز مناسب برای تمامی اشخاص، رستوران ها، آژانس های تاکسیرانی یا مسافرتی، مدرسه، شراکت و سازمان ها قابل ارائه است.

دانش برتر سهند در زمینه ارائه نرم افزار های بازاریابی و اتوماسیون نیز فعالیت می کند و در صورتیکه فکر می کنید یک نرم افزار اتوماتیک می تواند برخی از کار های شما را انجام داده و کار شما راحت کند ، پس برای شما نیز خدمات دانش برتر سهند قابل استفاده خواهد بود پیشنهاد می کنیم به منو نرم افزار های عمومی و اختصاصی ما مراجعه نمایید.

قابل ذکر است دانش برتر سهند فعالیت بین المللی نیز داشته و تاکنون نیز نرم افزار هایی در مارکت معتبر کانادایی و هلند و عراق و اذربایجان توسط ما قرار داده شده است بنابرین برای افرادی که ساکن خارج از کشور نیز هستند می توانیم ارائه خدمت بکنیم و برنامه نویسان و کارشناسان ما تسلط مناسبی روی زبان انگلیسی دارند.

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار
تعرفه طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ ( هزینه دقیق پس از بررسی درخواست شما ارائه خواهد شد ) :

تمامی نرم افزار های سفارشی شما بصورت اختصاصی برای شما ساخته شده و بصورت عمومی توسط دانش برتر سهند فروخته نخواهد شد.

 

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • اتصال به انواع وب سرویس
  • اتصال به سامانه های پیامکی
  • اتصال به قفل های سخت افزاری
  • اتصال به انواع سخت افزار ها
  • ارائه انواع وب سرویس ها
  • اتصال به انواع دیتابیس
  • ساخت انواع ربات ها
  • مدیریت کنترل ماشین های صنعتی
یکسال پشتیبانی
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن