شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید
همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ای زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. میزان استفاده از کامپیوتر های شخصی نسبت به گوشی های هوشمند کم تر شده است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به اینترنت از آن موبایل و تبلت می باشد و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

گوشی های تلفن همراه بهترین وسیله برای دسترسی به اطلاعات هستند در صورتی که محصولات یا خدماتی برای ارائه دارید و می خواهید محصولات و خدمات شما دیده شوند و افراد بتوانند شما را بیابند و از آنها استفاده کنند ، طراحی اپلیکیشن اختصاصی بهترین روش برای رسیدن به اهدافتان است اپلیکیشنی که ظاهر جذابی داشته باشد فروش بیشتری خواهد داشت و طراحی اپلیکیشن اختصاصی به موفقیت کسب و کار شما کمک بسیاری می کند.


همگام بودن با تکنولوژی با طراحی اپلیکیشن
امروزه همگام بودن با تکنولوژی یکی از ضرورت های موفقیت در هر کسب و کار است. طراحی اپ موبایل متناسب با کسب و کارتان در ایجاد برندینگ و پیشی گرفتن از رقبای تجاری تان بسیار اهمیت دارد. از طریق آن می توانیدتعامل بهتری با مشتریان خود داشته باشید.در ادامه درباره ی ساخت اپ و مزایای آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرکت دانش برتر سهند متخصص در زمینه طراحی و ساخت App اندروید و ios می باشد که پروژه های خود را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهد.

طراحی اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن چیست؟

به نرم افزار هایی که برای موبایل های هوشمند، تبلت ها، دستیار های شخصی دیجیتال و غیره ساخته می شوند،نرم افزار کاربردی گفته می شود که به اختصار به آن ها App یا اپلیکیشن می گویند. کاربر توسط این اپلیکیشن ها،ئبه طور مستقیم فرمانی را در گوشی هوشمند خود اجرا می کند . بسیاری از مدیران فعالیت های حرفه ای و بیزینس خود را جهت ارائه بهتر خدمات و محصولات خود ، به اپلیکیشن موبایل نیازمندند.

چرا به طراحی اپلیکیشن نیاز است؟
امروزه افراد نیازهای مهم و اساسی زندگی خود را از طریق اپلیکیشن فروشگاهی رفع می کنند و همچنین برای حمل و نقل از اپلیکیشن اسنپ و برای خرید و فروش از اپلیکیشن دیوار استفاده می کنند. امروزه گوشی های موبایل انجام کارها را راحتتر کرده اند و کسب و کارها با طراحی اپلیکیشن حرفه ای می توانند فروش خود را چندین برابر کرده و کار خود را رونق ببخشند.

اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند نظیر :
اپلیکیشن های HTML5 :
براساس تکنولوژی های شناخته شده وب ، نظیر HTML5، جاوا اسکریپت و CSS بوده و برای ایجاد تغییرات کوچک، قابل تبدیل به پلت فرم های دیگر می باشد.

اپلیکیشن های نیتیو :
طراحی اپلیکیشن اندروید و ios براساس یک پلت فرم خاص طراحی می شوند مثلا جاوا و Eclipse مختص اندروید و Xcode و Objective-C مختص ios می باشد.

اپلیکیشن های ترکیبی :
ترکیبی از دو مدل فوق است.

طراحی اپ موبایل
ساخت اپلیکیشن اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید با دانش برتر سهند تماس بگیرید و تمام امکانات مورد نظر خود را ارائه دهید تا در طراحی اپلیکیشن شما در نظر گرفته شود. طراحی اپلیکیشن ، شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند و طراحی اپلیکیشن اختصاصی موجب منحصر به فرد شدن ، افزایش اعتبار و افزایش مشتریان و رونق کسب و کار شما می شود.

طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن
طراحی رابط کاربری از موارد بسیار مهم  در طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت می باشد حال ممکن است این سوال پیش آید که طراحی رابط کاربری برای چیست؟

طراحی رابط کاربری مشخص می کند که چه المان ها در کجا باید قرار بگیرند تا مشتری بیشتری را جذب کنند . دانش برتر سهند با تحلیل کاربران شما  و طرح های به روز ، طراحی انجام می دهد و سعی می کند با طراحی های جدید و خلاقیت و نوآوری ، ارتباط کاربر با اپلیکیشن و سایت را بهینه سازی کند. با طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن می توانید در جذب و نگهداری مشتریانتان موفق تر عمل کنید با ایجاد اپلیکیشن اختصاصی رشد کسب و کار خود را چند برابر کنید.

مراحل طراحی اپ
ابتدا باید هدف خود را برای اینکه متوجه شویم چه اپلیکیشنی برای طراحی نیاز داریم مشخص کنیم آیا هدف ما یک بازی است یا برنامه آموزشی یا یک ابزار؟ بعد از اینکه هدف معین شد می توانیم بنا به نیاز از آن هااستفاده کنیم.چه مراحلی باید در پیاده سازی اپلیکیشن دنبال شود :

تعیین کردن موفقیت: منظور از موفقیت چیست؟ تعداد مشخص دانلود،
تعداد کاربران فعال یا یا میزان پول پرداختی تعیین میزان بودجه: بودجه با توجه به هدف مورد نظر باید به دقت مشخص شود.

پلتفرم برنامه:بررسی کنید کدام پلت فرم موقعیت بهتری را برای شما ایجاد می کند.

ویژگی های اپلیکیشن: باید حرفه ای باشد تا کاربران تشویق به استفاده از آن شوند همچنین کیفیت واسط کاربری آن مهم است.

هدف اپلیکیشن بعد از انتشار :محصول باید بازاریابی و تبلیغ برای معرفی داشته باشد.

انواع اپلیکیشن در دانش برتر سهند:
ارتباطی
مذهبی
کتابی
آموزشی
برای ویدئو و رسانه
پزشکی و سلامت
آب و هوا
اخبار و اطلاع رسانی
اپلیکیشن ابزاری
اپلیکیشن کاربردی
و …
داشتن اپلیکیشن موبایل می تواند:

شما را سریع تر به اهداف تجاری تان برساند و باعث می شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

شرکت طراحی سایت دانش برتر سهند در راستای رونق کسب و کارمشتریان خود مدت هاست بخش برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل بر بستر پلتفرم های آی او اس و اندروید را راه اندازی نموده است و با تحلیل روند کاری شما اپلیکیشن مناسب کسب و کارتان را تولید و طراحی می کند و همچنین آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود می باشد.
از جمله مزیتهایی که طراحی اپلیکشن دارد به این گونه است:

    تعاملات عمیق با مشتریان:

با افزایش رشد تکنولوژی های موبایلی که باعث افزایش حجم معاملات شرکتها و بروزرسانی وضعیت شرکتها براساس نیاز بازار و مشتریان تا دانلود محتواهای سایت ها و همکاری و تعامل متقابل، به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. کاربران شما در هر شرایط و زمانی میتوانند از طریق اپلیکیشن ها یا کسب و کار شما در ارتباط باشند .حتی شما میتوانید با امکاناتی که در اپلیکیشن خود در دست دارید (موقعیت یابی جهانی GPS) اطلاعات کاربران خود را موردبرررسی قرار داده و استراتژی های خود را به نسبت اطلاعات به دست آمده تغییر و یا بروزرسانی کنید ،اپلیکیشن های سفر ، اپلیکیشن های فروشگاهی، اپلیکیشن های بانک داری از جمله اینگونه اپ ها هستند.

 

    ذخیره سازی کلان داده ها:

اپلیکیشن های موبایل می توانند اطلاعات، خواسته ها و نیازهای مشتریان را به صورت اتوماتیک و هوشمندانه دریافت و ذخیره نمایند. که در نهایت می تواند به ارائه محتوا و اطلاعات شخصی شده مربوط به کاربران کمک کند. اپلیکیشن های موبایلی می توانند سازمان ها را از روند آهسته و کند جمع آوری اطلاعات کاربران و تجزیه تحلیل آن ها، نجات دهند.

 

    خدمات و فروش بهتر:
با تحلیل دقیق اطلاعات میتوانید متوجه شوید مخاطبان ،مشتریانتان به دنبال چه چیزهایی هستند . بسیار مهم و ضروری است که یک اپلیکیشن اختصاص و حرفه ای برای کسب و کار خود طراحی نمایید، و با درک بهتر خواسته ها و نیاز های مشتریان، اطلاعات مفید و کاربردی در اپلیکیشن ها قرار دهید. در این صورت، کسب و کار شما با ارائه دادن خدمات مؤثر و مورد نیاز مشتریان، میزان فروش و درآمدشان به صورت قابل توجهی افزایش می یابد.

مزایای اپلیکیشن بهتر:

تعامل بهتر و دوسویه با مشتری ارائه بهتر و سریعتر خدمات به مشتری معرفی محصولات و خدمات به بازار های جدیدامکان پرداخت آنلاین و فروش محصولات در دسترس بودن در هر زمان و هر مکان بهتر دیده شدن در میان رقبا و مشتریان پیشی گرفتن از رقبای تجاری ارتباط نزدیک با مخاطبین و حضور همیشگی در فضای خصوصی کاربران توسعه بیشتر برند تجاری شماافزایش راه های ارتباطی ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران طراحی اپلیکیشن موبایل

امکانات طراحی اپلیکیشن:
اپلیکیشن موبایل شما می تواند شامل صفحه اصلی، تماس با ما، درباره ما و گالری تصاویر باشد. شما با ساخت یک App می توانید اخبار، خدمات، محصولات خود را اضافه کنید، فروش محصولات و پرداخت آنلاین داشته باشید.
صفحات سفارشی بسازید. متن، صدا، عکس و فیلم ایجاد کنید. آیکون و رنگ اپلیکیشن خود را تغییر دهید.
اطلاعیه های لازم را به مشتریان خود در کوتاهترین زمان بفرستید و پیام های دریافتی آنها را بررسی کنید.


شرکت طراحی اپلیکیشن دانش برتر سهند با سال ها تجربه در زمینه ی طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت جزء بهترین های طراحی سایت و اپلیکیشن می باشد. دانش برتر سهند با متخصصان و برنامه نویسان حرفه ای در طراحی اپلیکیشن اندروید و ios سرامد است. برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران و کرج و سراسر دنیا می توانید با مشاوران ما در دانش برتر سهند تماس گرفته یا با مشاهده ی وب سایت از تعرفه ها ی و طراحی سایت و اپلیکیشن آگاهی یابید.

طراحی اپ
تفاوت طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت آفلاین و آنلاین با توجه به گسترش تکنولوژی و فراگیر بودن استفاده از موبایل، این موضوع برای افرادی که به دنبال معرفی برند خود هستند بسیار اهمیت دارد زیرا با استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل می توانند به راحتی کسب و کار خود را به افرادی که مایلند با کسب و کارشان آشنا شوند معرفی کنند. اگر اپلیکیشن به صورت آفلاین طراحی شود هنگام استفاده از اپلیکیشن نیازی به اینترنت نخواهید داشت ولی در صورتی که طراحی اپلیکیشن موبایل را به صورت انلاین انجام دهید هنگام استفاده از اپلیکیشن نیاز به اینترنت خواهید داشت.

مساله دیگری که در رابطه با طراحی وب سایت وجود دارد این است که در صورت نبود اینترنت نمی توان به محتوای سایت دسترسی داشت در صورتی که با استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت آفلاین نیز می توان به محتوای سایت دسترسی یافت.
کیفیت ساخت اپ اندروید و ios شرکت طراحی سایت دانش برتر سهند بیش از یک دهه است که در زمینه طراحی سایت وطراحی اپلیکیشن اندروید و ios فعالیت می کند.تیم برنامه نویس شرکت طراحی اپلیکیشن دانش برتر سهند در این زمینه بسیار مجرب هستند و به گونه ای اپلیکیشن شما راطراحی خواهد کرد که متناسب با نیاز کاری شما باشد و شما بتوانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن اندروید
رابط کاربری مناسب در طراحی اپ موبایل هنگام ساخت اپلیکیشن موبایل باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که باید به گونه ای باشد که کاربر هنگام استفاده از آن لذت ببردو بتواند با آن ارتباط خوبی برقرار کند. اصول مورد استفاده در پیاده سازی بسیار مهم می باشد که طراحان ضمن پیاده سازی اپ اندروید و ios باید به آنها توجه کنند.

نکاتی که باید در طراحی به آن توجه نمودعلاوه بر اینکه طراحی باید به صورت ساده و دور از پیچیدگی باشد باید کلید های میانبری نیز طراحی شده باشد تا کاربربدون طی کردن مسیرهای طولانی به آسانی به هدف خود دست یابد. در طراحی اپلیکیشن اندروید و ios باید تمام مواردی کهکاربر به آن نیازمند است موجود باشد و این گزینه هاو موارد باید کامل باشد ولی به گونه ای نباشد که موجب حواس پرتی کاربر شود.طراحی باید به گونه ای باشد که کاربر را از اشتباهاتش آگاه سازد .

طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن اندروید و ios :
باید منعطف باشد یعنی در صورتیکه که کاربر اشتباهی را مرتکب شد،بتواند اعمال انجام شده قبل را اصلاح کند.در صورتیکه نیازمند طراحی اپلیکیشن می باشیدشرکت طراحی اپلیکیشن دانش برتر سهند آماده ارائه خدمات به شما میباشد.این شرکت طراحی اپلیکیشن بیش از یک دهه است که در این زمینه فعالیت میکند.

هزینه ساخت طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟
عواملی تاثیر گذار در هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل شامل موارد زیر است:
1- اپلیکیشن در یک شرکت با امکان پشتیبانی و توسعه در آینده ساخته می شود یا یک فرد آن را توسعه می دهد؟

2- آیا پنل مدیریت اپلیکیشن حرفه ای ساخته شده و تست های مقیاس پذیری بروی آن انجام شده است؟

3- دیزاین اپلیکیشن توسط یک طراح زده شده یا خود برنامه نویس اپ اقدام به طراحی نموده است؟

4- سیستم عامل گوشی کد نویسی شده یا به روش هیبریدی ابتدا یک سایت ساخته شده است؟

5- اپلیکیشن به روش های مختلف در مدل آزمایشگاهی تست شده است یا پس از انتشار قرار هست تست شود؟


اپلیکیشن خدماتی

با استفاده از این اپ دیگر لازم نیست شما دست به قلم شوید و می توانید تمام خدماتی را که در دفتر کارتان به کاربران ارائه می دهیدرا به اپلیکیشن بسپارید.یعنی اینکه کاربران خدمات موردانتظار از شما را از طریق اپلیکیشن دریافت کنند.

اپلیکیشن تعاملی
با استفاده از اپلیکیشن تعاملی می توانید همانند یک پل میان کاربرانتان عمل کنید.اپلیکیشن تعاملی تمام شرایط و زیر ساخت مورد نیاز برای برقراری ارتباط با کاربران را فراهم می کند.
خدمات ویژه مبتنی بر موبایل شرکت طراحی اپلیکیشن دانش برتر سهند نقشه، سرویس چت و تمام مواردی که شما نیاز دارید را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام خواهد داد. این شرکت هیچ گونه محدودیتی در اجرا و پیاده سازی خدمات ویژه و سیستم نوین مبتنی بر وب موبایل نخواهد داشت .

نمونه کار اپلیکیشن
اپلیکیشن موبایل یک برنامه موبایلی است که:

برای استفاده‌های خاصی طراحی میشود و هر سازمانی میتواند بنا به نوع نیاز خود یک اپلیکیشن مخصوص به خود را تولید و طراحی نماید. برای مثال بانکها اپلیکیشن‌هایی ساخته اند تا مشتریان بتوانند برای انجام امور بانکی خود استفاده کنند و برخی خرده فروشیها و فروشگاه‌های زنجیره ای در اپلیکیشن های خود درباره آخرین قیمتها و تخفیفها اطلاع رسانی میکنند. اپلیکیشن تعداد بازدیدهای هر کاربر از محصولات شما را افزایش میدهد و میتواند آنها را تبدیل به مشتریان وفادار شما کند.

طراحی اپلیکیشن
اپ های موبایل چگونه به کسب و کار شما کمک میکند؟
تحلیل کسب و کار:

به وجود آوردن استراتژی برای یک اپ موبایل نیازمند داشتن درک درست از چیزهایی است که کسب و کار شما می خواهد به آن دست پیدا کند. در این جا ما نقاط قوت و ضعف هایتان را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس برنامه ای برای چگونگی ساخت یک اپ موبایلی موفق که بتواند کار بازاریابی در بازار های هدف را برای شما انجام دهد، طرح ریزی می نماییم.

توسعه اپلیکیشن موبایل:
پیش از آن که یک اپ موبایلی را توسعه دهیم، نیازمند یک ایده قوی و عملیاتی برای کاربرد آن هستیم.

زمانی که بر روی استراتژی اپ موبایلی کار می کنید، متخصصین ما برنامه ای به وجود خواهند آورد که نه تنها توسعه و گسترش اپ را پوشش می دهند، بلکه در آن حفظ و نگهداری اپ نیز در مسیر رو به جلوی خود قرار می گیرد. ما می خواهیم بفهمیم که شما چگونه کاربردی را برای اپ مورد نظر خود نیاز دارید و تمایل دارید چگونه تجربیاتی را برای کاربران اپ خود به وجود آورید. هدف ما این است تا اپ موبایلی شما در بازار رقابت پذیر باشد و در میان رقبای خود ایستادگی کرده و نمادی از کسب و کار در حال رشد شما باشد. بنابراین این امر مستلزم به روز رسانی های متناوب است که باپایش دائم و نگهداری متخصصین تیم ما محقق می شود.

برند سازی و طراحی:
حفظ هویت برند به صورت پیوسته در کل پلتفرم بخش مهمی از سرمایه گذاری یک کسب و کار می باشد.

زمانی که می خواهید اپ خود را بسازید، باید اطمینان حاصل کنید که فرآیند طراحی و تجربیات کاربری باهمه راه های ارتباطی دیجیتال شما سازگار است و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا این یک دستی حفظ گردد.

تیم طراحی ما جوهره برند شما را خواهد گرفت و آن را در تنظیمات تلفن های همراه به کار خواهد برد. ازرنگ تا استایل، زبان و تصاویر ما استراتژی هایی برای اپ به وجود خواهیم آورد، که موجبات گسترش کسب و کار شما را فراهم کند.

بازاریابی اپلیکیشن موبایل:
اگر فرآیند ساخت اپ موبایل شما هنوز در مراحل اولیه است، ممکن است آماده سازی استراتژی های بازاریابی برایتان یک هدف دور از دسترس باشد. با این اوصاف لازم است تا برای چگونگی ارائه اپ خود در بازار برنامه ریزی هایی انجام دهید و رسانه های مرتبط با اپ خود را مدت ها پیش از شروع به کار اپ معرفی نمایید. با توجه به صنعت مورد نظرتان، شناساندن و معرفی اپ موبایلی مورد نظر شما به بازارهدف و مخاطبانتان چالش برانگیز خواهد بود. بخش مهم استراتژی موبایلی زمانی است که استراتژیست های بازاریابی، رقابت و  رسانه های مرتبط با بازار هدف را مورد تحلیل قرار می دهند و از انتقادات و بازبینی های کاربران استقبال می کنند تا بتوانند آنها را همگام و در کنار کسب و کارتان نگه دارند.


طراحی اپلیکیشن موبایل برای رستوران ها:
هدف از ساخت اپلیکیشن اندرویدی برای رستوران ها ، فست فود ها و کافی شاپ ها به جهت دسترسی راحت مشتری ها به منوهای غذایی ، قیمتها ، سفارش و پرداخت آنلاین ، منوی دسر و .. خواهد بود .

با همراه داشتن این اپلیکیشن در هر مکان ، مشتری قادر به سفارش غذا و پرداخت آنلاین میباشد و میتواند بدون مراجعه حضوری و دوری از ترافیک و کمبود وقت ، غذای خود را در هرمکان تحویل بگیرد .

با هزیه مختصر و تهیه چنین اپلیکیشنی برای رستوران خود ، میتوانید به کسب و کار خود رونق زیادی ببخشید و رستوران خود را با دنبای امروزی وفق دهید .این محصول با قیمت ویژه 6.7 میلیون تومان است.

نسخه جدید این اپلیکیشن شامل طراحی زیباتر ، سئو حرفه ای تر و امکانات زیادی دیگری می باشد.
ویژگی های اپلیکیشن رستوران برای مشتری:

    امکان جستجوی رستوران ها بر اساس موقعیت کاربر
    امکان جستجوی رستوران ها بر اساس نام کاربر
    امکان سفارش آنلاین غذا
    امکان جستجوی رستوران ها با فیلتر
    امکان بررسی وضعیت سفارش
    امکان تکرار سفارشات قبلی (برای راحتی و سرعت)
    اسلایدر صفحه ی اول و …
    امکان رزرو میز
    ناتیفیکیشن (اندروید)

اپ موبایل برای رستوران
طراحی اپلیکیشن چه اهمیتی دارد؟

امروزه تلفن های همراه نقش بسیار مهمی در زندگی همه افراد دارند. همه می‌دانند موبایل ها عضو مهمی از زندگی افراد شده اند که جدایی از آنها برای اکثر افراد تقریبا غیر ممکن است. با توجه به نقش کلیدی موبایل ها در زندگی کنونی، طراحی اپلیکیشن ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار شده‌اند. با اپلیکیشن ها تقریبا انجام هرکاری ممکن شده است. از اسنپ و سفارش غذای آنلاین گرفته تا خرید خودرو و پوشاک، تنها بخشی از اپلیکیشن های پرطرفدار و کاربردی امروزی هستند.

طراحی اپلیکیشن ها همراه خوب وب سایت ها هستند. با ساخت اپ در زمینه کسب و کار خودپیشرو باشید و سهم بسیار بزرگی از بازار را در حوزه کاری خود کسب کنید. در بازار رقابتی امروز باید همه تلاش خود را بکنیم تا از رقیبان خود جا نمانیم و بتوانیم حتی بهتر از رقیبانمان در حوزه تجارت خود بدرخشیم. علاوه بر طراحی سایت حرفه ای ، ساخت اپ می تواند باعث محبوبیت و اعتبار برند شما شود.
قبل از درخواست طراحی اپلیکیشن باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

امروزه خیلی از افراد به دلیل عدم آگاهی کامل از ملزومات مورد نیاز برای طراحی اپلیکیشن ،به شرکت های مختلفی رجوع می کنند.در این بین هستند شرکت هایی که منافع مالی را نسبت به کیفیت اپلیکشن ترجیح میدهند و درکنار ارائه کیفیت نامطلوب،هزینه بسیار زیادی رااز مشتریان دریافت می کنند.به همین دلیل قبل از شروع در خواست طراحی اپلیکیشن،نیازاست یک سری اصول و قواعدی را بصورت کامل به آن مُشرف باشید.

1-تکمیل فایل داکیومنت یا پروپزال:

در شرکت طراحی اپلیکیشن پروژه کارفرمای محترم بایستی یک فایل داکیومنت یا پروپزال ازویژگی هایی اپلیکیشن برای شرکت آماده کند.ویژگی هایی اپلیکیشن می تواند شامل حالت تعاملی اپ،ویژگی های ظاهری،حالت های مختلف و … باشد.

2-جلسات فنی با شرکت نرم افزاری:
پس از تکمیل فایل داکیومنت جلسات فنی و تخصصی با شرکت نرم افزاری برگذار می شود وهمه ویژگی های مطرح شد در داکیومنت بصورت کامل بررسی شده.پس از اولین جلسه از طرف شرکت نرم افزاری یک بازه قیمتی برای اپ موردنظر بیان می شود.

طراحی اپلیکیشن
3-طراحی نمونه اولیه:

نمونه اولیه یا prototype یکی از مهم ترین بخش های کار محسوب می شود چرا که همه ویژگی های ظاهری و تعاملی اپلیکیشن در آن دخیل است.در این مرحله شما می توانید درباره همه موارد طراحی اپلیکیشن بصورت کامل نظر دهید.

React Native چیست؟
React Native یک فریم ورک UI متن باز برای طراحی اپلیکیشن موبایل است که به کمک آن و زبان برنامه نویسی جاوا اسکریت می‌توان برای iOS، اندروید، وب و UWP (که یک پلتفرم برای ساخت برنامه‌های تحت ویندوز، XBOX و غیره است) اپلیکیشن ساخت. ری اکت نیتیو بر پایه سرویس محبوب فیسبوک، یعنی React است و در طراحی کاربری یا همان UI کاربرد دارد. تمرکزاصلی React بر روی مرورگر است، ولی React Native برای طراحی اپلیکیشن موبایل کاربرد دارد. اگر جزو افرادی باشید که از زبان جاوا اسکریپت خوشتان می‌آید، حتماً تجربه لذت بخشی را با React Native خواهد داشت.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل:
در واقع React Native زمینه‌ای را برای برنامه‌نویسان وب فراهم کرده که به کمک آن بتوانند اپلیکیشن هایی بسازند که کاملاً مشابه با زبان نیتیو (Native) باشد. اپلیکیشن‌های React Native  با زبان جاوا اسکریپت و JSX نوشته می‌شوند. درنهایت می‌توان از کدهای آن برای اندروید و iOS خروجی گرفت.برنامه نویسان با کمک React Native می‌توانند کدی که نوشتند را هم برای iOS و هم اندروید به‌کار ببرند و دیگر نیازی به نوشتن دوبارۀ هرکدام از این‌ها به‌صورت جداگانه نیست. مهم‌ترین اتفاقی که با ری اکت نیتیو می‌افتد این است که اپلیکیشن‌هایی که با زبان‌های دیگر مثل C یا Java ساخته می‌شند، تفاوت چندانی با اپلیکیشن‌هایی که با کمک React Native ساخته می‌شوند، ندارند.

طراحی اپلیکیشن اندروید یا ios:
درست مانند رایانه‌ها، گوشی‌های تلفن همراه برای مدیریت اجزای سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین برای ارائه خدمات به کاربران خود، نیاز به نرم افزار‌های سیستمی دارند. به این نرم افزارهااصطلاحا اپلیکیشن گفته می‌شود. طراحی اپلیکیشن ها در گوشی‌هایی با سیستم عامل و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با این که ظاهری مشابه دارند ولی از نظر ساخت کاملا متفاوتند. در طراحی اپلیکیشن این دو سیستم عامل‌  از زبان برنامه نویسی متمایزی استفاده می‌شود که ویژگی، مزایای اپلیکیشن و البته هزینه ساخت اپلیکیشن آنها را متفاوت می‌کنند.
این که ساخت اپلیکیشن در کدام سیستم عامل بهتر است نیاز به بررسی برنامه‌های Android و iOS دارد.


بررسی تفاوت‌های برنامه‌های Android و iOS:
زبان برنامه نویسی:
سیستم عامل اندروید و iOS زبان برنامه نویسی متفاوتی دارند. این اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین تفاوت این دو سیستم عامل است. برنامه‌های iOS به زبان Objective-C / Swift نوشته می‌شود، در حالی که برنامه‌های اندروید با جاوا نوشته می‌شوند. برنامه‌های ‌آی‌او‌اس که با سوئیفت نوشته می‌شود نیاز به کدگذاری کمتری دارد و سریع‌تر از برنامه‌های ساخته شده برای اندروید کامل می‌شوند. ولی با وجود این ویژگی‌ها، سوئیفت پلتفرم محدودی دارد. در مقابل با زبان برنامه نویسی جاوا می‌توانید کارهای مربوط به سرور، توسعه وب و همچنین ساخت برنامه تلفن همراه را انجام دهید، بنابراین اگر در این فکر هستید که برنامه ساخته شده شما به صورت کراس پلتفرم در دسترس همه باشد، جاوا انتخاب مناسب‌تری است.

تست:
مرحله تست QA یکی از مراحل حساس در روند ساخت اپلیکیشن‌های تلفن همراه است که کیفیت مورد انتظار کاربران و میزان کارایی اپلیکیشن را در گوشی‌های هوشمند نشان می‌دهد.

شبیه ساز iOS و شبیه ساز اندروید نمونه‌هایی هستند که برای این تست مورد استفاده هستند.

شبیه ساز iOS بسیار سریع‌تر از همتای اندرویدی خود عمل می‌کند. ولی شبیه ساز Android این قابلیت را دارد که عملکرد اپلیکیشن را واقع بینانه‌تر از نوع iOS نشان دهد. در واقع شبیه ساز iOS تا امروز نتوانسته بازنمایی دقیق و واقعی از عملکرد گوشی‌های هوشمند اپل نشان دهد.

به همین دلیل گاهی لازم است برای رسیدن به نتایج دقیق‌تر برنامه به طور مستقیم روی گوشی تست شود.


رابط کاربری:
رابط کاربری همان تفاوت بصری است که بین اپلیکیشن ساخته شده در اندروید یا iOS مشاهده می‌کنید. از نظر فنی در طراحی اپلیکیشن اندروید از XML برای رابط کاربری استفاده می‌شود که این رابط شباهت بسیار زیادی با XIB در اپلیکیشن‌های iOS است. ولی اپل همواره با نگاهی زیبایی شناسانه و تجربه گرایانه بر روی انیمیشن‌های پیچیده و قدرتمند کار می‌کند. به همین دلیل کیفیت انیمیشن و گرافیک در iOS از اندروید بهتر است. ولی گوگل به جای توجه به این جنبه بر نحوه عملکرد بهتر نرم افزار تمرکز دارد.

استراتژی‌های پول سازی:
1.اشتراک
2.خریدهای درون برنامه
3.تبلیغات
4.پرداخت به ازای هر بار دانلود


اهمیت و نقش رنگ ها در طراحی اپلیکیشن:
در طراحی اپلیکیشن‌ ها صرفا نباید به نحوه عملکرد و قابلیت‌های آن توجه کنیم بلکه باید اهمیت ویژه‌ای نیز برای انتخاب رنگ قائل شویم؛ چرا که این رنگ‌ها هستند که می‌توانند از لحاظ روحی و احساسی بر مخاطبان و تصمیم‌های آن‌ها تاثیر بگذارند و باعث ایجاد واکنشی عاطفی و ذهنی از سوی آن‌ها شوند.

تاثیر رنگ در اپلیکیشن:

رنگ‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا به راحتی متوجه محتوای اپلیکیشن شوند و با عناصر مختلف آن ارتباط برقرار کنند. انتخاب رنگ‌های مناسب، کیفیت تعامل کاربر با اپلیکیشن را افزایش می‌دهد، تجربه کاربری خوبی برای مخاطبان رقم می‌زند و می‌تواند آن‌ها را به یکی از مشتری‌های وفادار کسب‌وکار شما تبدیل ‌کند.  

روانشناسی رنگ در اپلیکیشن:
انتخاب رنگ در طراحی اپلیکیشن صرفا یک موضوع زیبایی‌شناسی نیست. در نظر داشته باشید که هر یک از رنگ‌ها می‌توانند منتقل کننده پیام و احساسی خاص باشند و تاثیر ویژه‌ای بر احساسات و طرز تفکر کاربران داشته باشند. پس اگر از تئوری و روانشناسی رنگ در اپلیکیشن‌ها آگاهی داشته باشید می‌توانید با به کار گیری رنگ‌های مناسب در موقعیت‌های مختلف،بر تصمیم‌گیری کاربر‌ تاثیر بگذارید. اما هر یک از رنگ‌ها چه مفهومی را منتقل می‌کنند و چه کاربردی دارند؟

قانون 60%–30%–10% را یاد بگیرید:
رنگ‌های اپلیکیشن شما باید طبق تناسب 60%–30%–10% با هم ترکیب شوند. حدود 60 درصد باید به رنگ غالب اختصاص یابد، 30 درصد به رنگ ثانویه و 10 درصد نیز به سومین رنگ تا بتوان طراحی هماهنگی انجام داد که برای کاربران هم جذاب باشد و چشم آن‌ها را هم اذیت نکند.


خدمات پشتیبانی
یکی از مهم ترین مباحث در طراحی اپلیکیشن پشتیبانی و بروزرسانی است. زیرا هر کسب و کار با توجه به نیازهای خود در مدت زمان معین نیاز به بروز رسانی از اطلاعات خود را دارد که در دنیای اینترنت بسیار با اهمیت است . خدماتی در پشتیبانی از اپلیکشن ها ارائه میشود را ذکر میکنیم:

 
توسعه و بروز رسانی
به روزرسانی سالانه SDK اندروید
به روزرسانی برحسب نیازهای جدید(الحاقیه قرارداد)
تحقیق و توسعه جهت تعریف راهکارهای فنی جدید
 

پشتیبان گیری اطلاعات اولیه بارگذاری شده
تعریف سیاست پشتیبان گیری سالانه

 
فنی و زیرساخت
مشاوره حرفه ای جهت انتخاب زیرساخت متناسب با نرم افزار
تامین حرفه ای زیرساخت متناسب با نرم افزار
ارائه راهکارهای بهینه سازی بعد ازتحویل پروژه

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • مدیریت ساده پنل کاربری
  • تجربه کاربری خوب
  • مزیت رقابتی بیشتر
  • امکان توسعه اپلیکیشن
  • طراحی رابط کاربری اختصاصی
  • تضمین امنیت اپلیکیشن
  • سرعت بسیار بالا
  • عرضه در تمامی استورها
  • مطابق قوانین گوگل
  • مبتنی بر آخرین تکنولوژی
پشتیبانی رایگان
قیمت پایه

30,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن