شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

پشتیبانی امنیت سرور

پشتیبانی امنیت سرور
تامین امنیت سرور توسط متخصصان برنامه نویسان دانش برتر سهند با روش های مناسب

کارشناسان برنامه نویسان دانش برتر سهند برای تامین امنیت سرور شما راه‌حل‌های گوناگونی را در نظر می‌گیرند. یکی از این کارها تنظیم صحیح فایروال سرورتان است تا هم مصرف منابعتان کاهش یابد و هم با حذف بازدیدکنندگان ناخواسته امنیت سرویس‌هایتان بیشتر شود. همچنین با بررسی سرویس‌های موجود روی سرور شما، سرویس‌های ناخواسته را شناسایی کرده و آن‌ها را حذف می‌کنند.

حملات DDoS از جمله حملات مرسوم در دنیای اینترنت است. کارشناسان برنامه نویسان دانش برتر سهند با استفاده از روش‌های اصولی سرور شما را در مقابل این حملات مقام‌تر می‌کنند و در صورتی که سرورتان تحت حمله قرار گرفت و شما تجهیزات لازم را برای مقابله با آن نداشتید، به صورت دستی حملات وارده را دفع می‌کنند.
تامین امنیت سرور

یکی از راه‌های تامین امنیت سرور نصب پیوسته به‌روزرسانی‌های امنیتی و مانیتور سرویس‌هاست. متخصصان برنامه نویسان دانش برتر سهند ضمن اینکه تمامی سرویس‌ها را به صورت منظم به‌روز می‌کنند، اجازه نمی‌دهند حین به‌روزرسانی‌ها سرور شما با قطعی مواجه شود. همچنین تمامی سرویس‌های شما 24 ساعته مانیتور می‌شوند تا اگر کوچک‌ترین خطر یا حفره‌ امنیتی در آن‌ها مشاهده شد، سریعا برطرف شود.


روشهای مورد استفاده تامین امنیت توسط متخصصین برنامه نویسان دانش برتر سهند
استفاده از روش های مطمئن و استاندارد
حذف سرویس های ناخواسته

سرویس‌های ناخواسته علاوه بر اینکه منابع شما را مصرف می‌کنند نیازمند نگهداری نیز هستند. حذف این سرویس‌ها ضمن کاهش مصرف منابع، ریسک کمتری برای شما ایجاد می‌کند.
حذف سرویس های ناخواسته
تنظیم Firewall

تنظیم صحیح فایروال متناسب با نرم افزارهای شما سهم به‌سزایی در کاهش مصرف منابع و افزایش امنیت سرویس‌های شما با مسدود کردن بازدیدکنندگان ناخواسته دارد.
تنظیم فایروال
مقابله با حملات DoS

با تدوین روش‌های مقابله با حمله‌کنندگان، تیم امنیتی ما در صورت نیاز و عدم وجود تجهیزات در سمت مشتری، به‌صورت دستی با این حملات برخورد خواهند کرد.
مقابله با حملات DoS
تدوین سطوح دسترسی

ایجاد ساختار سطوح دسترسی به سایت و سرور شما، توسط اعضا سازمان شما از مهم‌ترین روش‌های جلوگیری از تخلیه اطلاعاتی در صورت هک شدن اکانت‌های ایشان است.
تدوین سطوح دسترسی
نصب به روزرسانی امنیتی

به‌روزرسانی‌های امنیتی و عملیاتی سرویس‌ها و سرورها از اصلی‌ترین راه کارهای تامین امنیت است. نصب این موارد توسط متخصصین ما این اطمینان را به شما می‌دهد که سرور شما همواره به‌روز بوده و با قطعی مواجه نشود.
نصب به روزرسانی امنیتی
Monitor & Auditا

ما همواره وضعیت سرویس‌ها و خطاهای مربوط به امنیت را تک تک بررسی کرده و اطمینان حاصل می‌کنیم که دسترسی ناخواسته به سرویس‌ها و سرورهای شما وجود نداشته باشد.
مانیتورینگ
تایید هویت دو مرحله ای

تایید دو مرحله‌ای راه حل نهایی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات ورود کارمندان شما است.
تایید هویت دو مرحله ای
لیست سیاه / Black List

بهره‌گیری از لیست‌های سیاه موجود، خطرات و مشکلاتی را که ایشان برای سرویس‌های ایمیل و وب به وجود می‌آورند را قبل از تلاش برای اتصال برطرف می‌کند.
لیست سیاه
گواهینامه امنیتی

نصب گواهینامه امنیتی برای سرویس‌های فعال شما، اصلی‌ترین روش جلوگیری از سرقت اطلاعات است و برای مشتریان شما اطمینان خاطر ایجاد می‌کند.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • حذف سرویس های ناخواسته
  • تنظیم Firewall
  • مقابله با حملات DoS
  • تدوین سطوح دسترسی
  • نصب به روزرسانی امنیتی
  • Monitor & Audit
  • تایید هویت دو مرحله ای
  • لیست سیاه / Black List
  • گواهینامه امنیتی
پشتیبانی ونگهداری
قیمت پایه

72,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن