شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان ERP

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان ERP
مسلما هنگامی که دنبال تعریف ERP هستید، حجم گسترده اطلاعاتی که ارائه می شود می تواند طاقت فرسا باشد. به نظر می رسد که هرجا تعریف خاص خود را از ERP یا سیستم مدیریت منابع سازمانی دارد و یک پیاده سازی ERP یک شرکت نرم افزاری می تواند با دیگری متفاوت باشد. این تفاوت ها ، انعطاف پذیری را که می تواند ERP را به یک ابزار قدرتمند تجاری تبدیل کند ، نشان می دهد.

درک عمیق تر از اینکه راهکارهای ERP چگونه می توانند تجارت شما را متحول کنند، کمک می کند تا درک بهتری از اینکه ERP در واقع چیست و چگونه کار می کند داشته باشید.

ویژگی نرم افزار ERP
ERP فرایندهای مختلف عملکردهای تجاری را ادغام می کند.

ERP مخفف کلمه Enterprise resource planning است، اما حتی نام کامل آن نیز روشن نمی کند که ERP چیست یا چه کاری انجام می دهد. برای آن، شما باید یک قدم به عقب برگردید و در مورد تمام فرایندهای مختلفی که برای اداره یک کار ضروری است، از جمله موجودی کالا و سفارش، حسابداری، منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و موارد دیگر فکر کنید. در ابتدایی ترین سطح خود، نرم افزار ERP این توابع مختلف را در یک سیستم کامل ادغام می کند تا فرآیندها و اطلاعات را در کل سازمان ساده کند.

ویژگی اصلی همه سیستم های ERP یک پایگاه داده مشترک است که از چندین عملکرد مورد استفاده واحدهای تجاری مختلف پشتیبانی می کند. در عمل ، این بدان معنی است که کارمندان در بخشهای مختلف (به عنوان مثال حسابداری و فروش) می توانند برای نیازهای خاص خود به اطلاعات یکسان اعتماد کنند.مزایای نرم افزار ERP

ERP هر جنبه از یک شرکت را بهم متصل می کند. یک سیستم نرم افزاری ERP امکان عملکرد بهتر و مدیریت پروژه را فراهم می کند که به برنامه ریزی ، پیش بینی و تعیین بودجه ،گزارش دقیق در مورد سلامت مالی و فرآیندهای سازمان کمک می کند. پس از پیاده سازی نرم افزار ERP در سازمان هزینه های عملیاتی درون سازمان کاهش میابد.حوزه مالی
حسابداری مالی، خزانه داری، حقوق و دستمزد، اموال، حسابداری انبار

حوزه بازرگانی
خرید و تدارکات، فروش، سفارشات خارجی، انبار

بهای تمام شده
سفارشی، مرحله ای، فعالیت(ABC)

حوزه تولید و مواد
برنامه ریزی تولید، کنترل تولید، کنترل کیفی، BOM

حوزه دولتی
اعتبارات، حسابداری مالی، خزانه داری، اموال

حوزه سرمایه انسانی
کارگزینی، احکام، آموزش، رفاه، تشکیلات

اتوماسیون اداری
دبیرخانه، کارتابل الکترونیک، بایگانی

CRM
مدیریت ارتباط با مشتریتفاوت نرم افزار ERP با نرم افزار حسابداری

نرم افزار ERP یک نرم افزاری است که علاوه بر فرآیندهای مالی (حسابداری) ، فرآیندهای دیگری اعم از نگه داری و دریافت و ارسال کالا (انبار)، تعاملات با مشتری (CRM)، مدیریت منابع انسانی و ... را در برمیگیرد و بین هرکدام از بخش ارتباطی مناسب ایجاد میکند. پس نرم افزار حسابداری تنها بخش تعاملات مالی را در برمیگیرد و میتوان گفت یک زیر سیستم برای نرم افزار ERP محسوب می شود.
انواع نرم افزار ERP

در حال حاضر انوع نرم افزارهای ERP در بازار وجود دارد. اما باید شاخصه اصلی تمام نرم افزارهای ERP ، فرایند محور بودن، یکپارچگی، جلوگیری از کار اضافه، منسجم بودن اطلاعات و در غالب یک منبع بودن باشد. تنها در این حالت است به هدف اصلی از داشتن نرم افزار ERP دست می یابید . حال نرم افزار ERPاین هدف را با مسیری مشخص و راهکاری مناسب در اختیار سازمان ها قرار میدهد.


چرا ERP شرکت ما
چون ما با داشتن دانش ERP و سفارشی سازی ان اماده ارائه یک ERP کامل قابل اجرا و اسان و کاربردی می باشیم
بهترین نرم افزار ERP

در این زمان که کاهش هزینه های عملیاتی مهمترین دغدغه سازمان های می باشد. حال زمانی که هم راستای کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش اطلاعات درزمان مناسب و استخراج گزارش های هماهنگ و جامع از نرم افزار برای تصمیم گیری های مدیریتی در تمام سطوح بسیار مهم تلقی می شود. دراین خصوص نرم افزار ERP راهکارها و برنامه ریزی های مطابق با سیستمی ارائه می دهد.

    بهترین نرم افزار ERPیک راهکار مناسب برای هر کسب و کار است.
    یک نرم افزار خوب با رشد کسب و کار شما رشد میکند.


نرم افزار ERP برای تولید

در سازمان ها که فرایند تولید یکی از سخت ترین و حساس ترین قیمت های سازمان محسوب میگردد، بررسی و محیا کردن نرم افزاری مناسب که تمام اطلاعات فرایندهای تولید از جمله سیستم موجودی کالا، سیاست نگهداری کالا، اطلاعات خرید و سایر اطلاعاتی که تاثیری مستقیم یا غیر مستقیم بر تولید دارند را فراهم سازد، نرم افزار ERP کمک بزرگی میکند تا تمام اطلاعات با سازماندهی و منسجم در اختیار فرایند تولید قرار گیرد و بصورت کلی تمام اطلاعات به صورت یکجا نمایش داده شوند.نرم افزار ERP برای بازرگانی

به صورت کلی همیشه مدیران سازمان با دانستن اطلاعات مالی تصمیمی گیری های بهتری اخذ میکنند. حال با گسترس سیستم به سمت پیاده سازی نرم افزار ERP در سازمان میتوان گفت اهمیت دانستن تمامی اطلاعات مهم و تاثیر گذار روی فرایند و سازمان باعث میشود تا مدیران راه های بهتری انتخاب کنند. برنامه های بازرگانی مستثنی از این قضیه نیستند قطعا یک واحد بازرگانی با دانستن تمام اطلاعات مرتبط با فزایند کاری خود، راهکارها و انتخاب های بهتری رو اخذ میکنند

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت ارتباط با مشتری
  • تحلیل ها
  • جمع آوری اطلاعات
  • کنترل موجودی
  • تضمین کیفیت
  • همکاری
  • مدیریت مالی
  • فروش
هزینه کامل و یک سال پشتیبانی رایگان
قیمت پایه

800,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن