شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی
به جرات میتوان گفت یکی از اولین سوالات در شروع کسب کار انلاین با وب سایت انتخاب میان طراحی سایت با CMS ‌اختصاصی یا استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس و جوملا و... است. البته در این تردید به آنها حق می دهیم زیرا هر شرکت طراحی سایت برای سبک کاری خود استدلال هایی بیان میکند در حقیقت باید بگوییم هردو راه حل میتواند درست باشد ولی باید ابتدا تعیین کنید که چطور سایتی مورد نظر شماست.
طراحی سایت با CMS اختصاصی بهتر است یا CMS عمومی؟

طراحی سایت با CMS اختصاصی چیست؟
CMS به معنی سیستم مدیریت محتوا یا همان پنل مدیریت یک وبسایت است. طی سالهای اخیر CMS های بسیاری معرفی شده اند که به صورت کاملا رایگان و متن باز در اختیار عموم قرار گرفته اند. شناخته شده ترین CMS های رایگان عبارتند از وردپرس، جوملا و دروپال.  CMS اختصاصی یعنی این پنل مدیریت و معماری دیتابیس تنها برای شما و متناسب با نیازهای وبسایت شما طراحی شده است.

مزایای CMS اختصاصی
به طور حتم استفاده از یک سیستم اختصاصی میتواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد که تلاش میکنیم مهمترین شان را با هم بررسی کنیم.

سرعت بالاتر، انعطاف بیشتر
زمانیکه همه چیز از ابتدا توسط یک طراح سایت حرفه ای و متناسب با اهداف شما پیاده سازی میشود یعنی از هر گونه کد اضافی در صفحه و جدول بی استفاده در دیتابیس پرهیز شده و دسترسی به اطلاعات در سریعترین زمان ممکن رخ میدهد. همچنین تسلط این فرد بر هسته ای که نوشته است و ارتباطات داخلی کدها به او کمک میکند که در زمینه ارتقای آن انعطاف پذیری بالایی داشته و امکانات متنوعی را به آن اضافه کند.

امنیت بالادر CMS اختصاصی
یکی از مهمترین فاکتورهایی که در یک CMS‌ اختصاصی همواره مورد توجه قرار میگیرد امنیت بالای آن است. این امنیت ناشی از اختصاصی بودن کدها و عدم اطلاع سایرین از پشت پرده سایت است. تصور کنید که سایت شما به ساختار جدید که سایرین با ان طراحی اشنا نیستند طراحی شده باشه، در نتیجه جاسوسی و سو استفاده از آن بسیار سخت خواهد بود.

    البته ذکر این نکته هم ضروری است که اختصاصی بودن CMS به تنهایی دلیلی بر امنیت بالای آن نمیشود و حتی در مواردی ممکن است یک کد اختصاصی بسیار آسیپ پذیرتر از سیستم های مدیریت محتوای رایگان عمل کند. سطح امنیتی کدها بستگی مستقیم به دانش و تجربه تیم توسعه دهنده و رعایت نکات ایمنی از طرف تیم مدیریتی سایت دارد.

معایب CMS اختصاصی در مقایسه با دیگر سیستم های مدیریت محتوای دیگر
در کنار ویژگی هایی مانند امنیت و سرعت که در یک CMS اختصاصی مورد توجه است فاکتورهای دیگری نیز باید در طراحی وب سایت در نظر گرفت که میتوانند بر انتخاب شما تاثیرگذار باشند. مهمترین معایب یک سیستم مدیرت محتوای اختصاصی به شرح زیر است:

هزینه بالا و زمان طولانی برای طراحی سایت
تصور کنید که برای خرید یک دست کت و شلوار به بازار مراجعه کنید یا به یک خیاط شخصی دوز، کدامیک هزینه بالاتری خواهند داشت؟ همین مثال در طراحی سایت نیز وجود دارد. زمانیکه شما از سیستم های مدیریت محتوای رایگان استفاده میکنید بخش زیادی از هزینه های طراحی و توسعه پنل های مدیریتی را پیش رو نخواهید داشت.
در طراحی سایت با CMS اختصاصی مدت طراحی سایت شما افزایش یافته و به همین نسبت هزینه های شما بیشتر میشود. ممکن است یک شرکت به شما پیشنهاد قیمتی مشابه با یک سایت وردپرسی اختصاصی برای یک CMS اختصاصی بدهد، در این شرایط باید به این فکر کنید که آن CMS برای شما اختصاصی نیست بلکه برای آن شرکت اختصاصی است. یعنی یک CMS توسط یک تیم ۵ تا ۱۰ نفره پیاده سازی شده و با عنوان اختصاصی به شما فروخته میشود، حال آنکه همین سیستم به شرکت های دیگر و زمینه های کاری دیگر نیز فروخته خواهد شد و عملا اختصاصی بودن آن برای شما نیست بلکه برای شرکت تولید کننده است.

درصد استفاده از طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس
در امار ایران، وردپرس سهم بسیار بالایی از بازار طراحی وب سایت را در مقایسه با سایر سیستم ها دارد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس طی بیش از یک دهه و با تلاش میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا به نقطه فعلی خود رسیده و موفق شده است به محبوب ترین و پرکاربر ترین نمونه در زمینه کاری خود تبدیل شود. همین جامعه آماری به شما نشان میدهد که طراحی سایت با وردپرس چه ارزش هایی برای شما میتواند ایجاد کند.

    برآورد میشود که پیاده سازی یک سیستم مدیریت محتوا با امکانات وردپرس توسط یک نفر نزدیک به ۱۰۰ سال زمان نیاز دارد!

پشتیبانی ضعیف یا گران قیمت
زمانیکه شما از یک سیستم مدیریت محتوای متن باز مانند وردپرس استفاده میکنید با جامعه ای چندین میلیونی از طراحان وبسایت در سرتاسر دنیا روبرو هستید. افرادی که هر یک دارای تجربیات و توانایی های متفاوتی هستند. حال وقتی گروهی خاصی از این افراد هر یک از بخش ها را توسعه داده اند برای بحث توسعه واقعا غیر ممکن هست گروهی که بخش مدنظر را توسعه داده اند را برای توسعه شخصی خود استخدام کنیم در صورتی که این امر برای سامانه های اختصاصی یک امر عادی می باشد

زمانیکه شرکت های طراحی سایت با ترافیک کاری مواجه میشوند یا درخواست های شما را به تاخیر می اندازند و یا هزینه بالایی برای تغییرات کوچک درخواست میکنند و در هر دو حالت شما شرایط سختی را تجربه میکنید. هرچقدر این همکاری طولانی تر شود وابستگی شما به شرکت بیشتر شده و شرایط پشتیبانی سخت تر میگردد. در نقطه مقابل اگر هسته سایت شما وردپرس باشد و شرکت پشتیبان خدمات مناسبی ارایه ندهد به سرعت میتوانید یک شرکت یا نیروی کار جایگزین برای انجام درخواست های خود با قیمت مناسب پیدا کنید.

برآیند موارد ذکر شده نه به این معنی است که وردپرس بهتر است و نه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی را پیشنهاد میدهد، هردو میتوانند انتخاب مناسبی برای شما باشند زیرا هنوز یک فاکتور دیگر در تصمیم گیری شما تاثیرگذار است و آن چیزی نیست جز نوع کسب و کار شما.

CMS‌ اختصاصی برای چه سایت هایی مناسب است؟
در این بخش سایت های پرطرفدار در فضای وب را بررسی کرده و تصمیم میگیریم که برای هریک از آنها چه سیستم مدیریت محتوایی پیشنهاد میشود.

طراحی فروشگاه اینترنتی
یکی از نمونه های مناسب برای استفاده از CMS‌ اختصاصی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بسیار بزرگ است. معمولا سایت هایی که قصد دارند گستره وسیعی از محصولات را به فروش برساند نیازمند بستر اختصاصی برای سایت و ارتباط با بخش های مهمی مانند انبار، تحویل و پرسنلی هستند. در این شرایط پیشنهاد میشود با استفاده از کدنویسی اختصاصی ارتباط مناسب میان آنها را ایجاد کرده و شرایط ارتقای سریع سیستم را برای خود ایجاد کنند.


طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس
بعد از یک یا دو سال فعالیت و شناخت دقیق از بازار میتوانید براساس نیازهای خود یک CMS اختصاصی طراحی و پیاده سازی نمایید و در زمان طراحی این سیستم سایت شما به خوبی در دسترس مشتریان بوده و خدمت رسانی میکند. سایت هایی زیادی را میتوان نسخه های موفق از راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی بر بستر وردپرس دانست اما دیر یا زود مجبور هستند برای رفع نیاز های کاربران خود به مهاجرت سخت اما لازم سرخم کنند.

طراحی سایت شرکتی
برای شرکت ها و مجموعه های صنعتی و تولیدی یکی از انتخاب ها طراحی سایت شرکتی با استفاده از وردپرس است. این مجموعه ها معمولا امکانات پیچیده ای در پنل مدیریتی خود نیاز داشته و بیشتر به طراحی پوسته بیرونی توجه میکنند. در این شرایط وردپرس کلیه نیازهای شما را برطرف کرده و طراحی یک قالب اختصاصی میتواند با هزینه ای معقول حضور شما در اینترنت را به بهترین شکل ممکن سازد اما در صورتی که شما می خواهید یک سایت متفاوت بهینه و با سئو مناسب به همراه امکانات و ابزارهای مختلف داشته باشید یا در اینده به توسعه ان بپردازید تنها گزینه مناسب طراحی اختصاصی می باشد.

طراحی سایت برای سازمان های دولتی
سازمان های دولتی همانند فروشگاه های اینترنتی بزرگ معمولا نیازمند یک پرتال مرکزی هستند تا علاوه بر ارایه اطلاعات بر روی سایت خود بتوانند منابع نیروی انسانی و ارتباطات داخلی را مدیریت کنند. به همین منظور عموما به سمت شرکت هایی میروند که در زمینه طراحی پرتال های سازمانی و سیستم های ERP تخصص دارند.

طراحی سایت های سازمانی و دولتی
البته در همین سازمان ها نیز میتوان مناسبات داخلی شرکت را از سایت جدا نمود زیرا عملا بیشتر آنها از سایت تنها برای معرفی خود و اطلاع رسانی استفاده میکنند. میتوان در چنین شرایطی طراحی یک سایت شرکتی برای حضور در فضای وب را پیشنهاد نموده و مناسبات داخلی را از طریق یک پورتال سازمانی مدیریت نمود. بهترین نمونه در این زمینه سایت فروشگاه زنجیره ای رفاه یا نرم افزار حسابداری هلو است.

طراحی سایت های خبری
برای سایت های خبری عموما سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و کلیه بنابراین پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی می باشد.


طراحی سایت های  خلاقانه
سایت های خلاقانه عموما به سایت هایی اشاره دارد که توسط یک استارت آپ و با رویکردی کاملا متفاوت پیاده سازی میشوند. معمولا در این سایت ها نیازمند پیاده سازی امکانات و قابلیت هایی هستیم که در هیچ وبسایت دیگری موجود نیست. در این شرایط طراحی اختصاصی می تواند با توسعه و خلاقیت های تیم پشتیبانی تمام نیاز های یک استارت اپ را رفع نمایید.
با توجه به اینکه استارت آپ ها عموما سرمایه لازم برای تشکیل تیم قدرتمند را ندارند می توانند با راه اندازی یک نسخه اولیه و بازخورد مشتریان را آنالیز کنند. هر زمان احساس کنند این ایده به مرحله گسترش و ارتقا نزدیک شده است تصمیم میگیرند که سایت توسعه دهند و یا حتی با استفاده از بستر قدرتمند شرکت دانش برتر امکانات مورد نظر خود را به آن اضافه و برای نیازمندی های اینده خود برنامه ریزی نمایند.

و مشکل دیگر سایت های وردپرسی که جدیدا هم تعداد رخ دادن این مشکل زیاد شده متاسفانه کد گذاری قالب و ماژول ها برای جلوگیری از تغییر یا توسعه ان می باشد که متاسفانه طراحان وردپرس دست به این اقدام میزند و مشکلات فراوانی را برای کارفرمایان ایجاد می کنند


مزیت های بسیار مهم


- قابلیت توسعه پذیری بالا
- پشتیبانی قوی و اختصاصی
- سریع و بهینه به دلیل برخورداری از روش های کد نویسی که موجب افزایش سرعت هسته نرم افزاری میشود
- ماژولار بودن و برخورداری از سطح وسیعی از ماژولهای زیرسیستم در سطح فریم ورک
- امنیت بالا و برخورداری از گواهی نامه امنیتی

وردپرس یا پرستاشاپ یا مجنتو به عنوان cms های خارجی قابلیت های خوبی دارند البته اینها به معنای اتمام دنیای CMS ها نیستند در سالهای گذشته و آتی کسب و کارها با نیازهای متنوعی روبرو میشوند که اصولا نیاز به کد نویسی و اجرا آنها به صورت اختصاصی است که این امر خارج از ویژگی توسعه پذیری cms های عمومی است در نظر بسیاری از کارشناسان ممکن است که پاسخ درست یا غلط باشد اما در واقع ما با همه تلاش این نرم افزار را روی انواع پروژه های متوسط تا بزرگ به خوبی اجرا و پیاده سازی کرده ایم. میتوان به این مهم اشاره کرد که طرفداران وردپرس بسیار است اما این نوع طراحی سایت مبتنی بر CMS اختصاصی بر اساس دانش و توانایی فنی هر شرکت متفاوت است و مهم است که چند سال از تولید و توسعه نرم افزار گذشته باشد و آن شرکت تا چه اندازه در طراحی و تولید حرفه ای و مهندسی عمل کند.

برخی از سایت هایی که در ایران به صورت اختصاصی طراحی شده اند را میتوان
- دیجی کالا و فروشگاهای مارکت پلیس
- انواع سایتهای خبرگزاری (فارس - مهر - تسنیم و.. )
- انواع فروشگاهای مارکت پلیس مانند ( ویترین نت - با سلام )
- انواع پلتفرم های بزرگ مانند سایت دیوار یا شیپور

آیا طراحی اختصاصی به معنی نوشتن صفر تا صد همه کدها برای هر پروژه است ؟

قطعا اینطور نیست cms ها نوعی نرم افزار هستند که طی سالها به بلوغ و نوآوری دست پیدا میکنند هرچقدر تعداد سایتهایی که از این نرم افزار استفاده کرده باشند بیشتر باشد میتوان اطمینان پیدا کرد که کارایی و قدرت آن بالاتر است لذا اهمیت تولید این نوع نرم افزارها به اجرای بهترین ایده ها بر روی معماری نرم افزاری است که 100 درصد مسیر را طی کرده باشد و شما قادر باشید هر آنچه که میخواهید را به عنوان ماژول به آن اضافه کنید.تیم دانش برتر با بیش از یک دهه سابقه در طراحی و تولید انواع وب سایت ها به صورت کاملا اختصاصی به گونه ای که هر سایت بر اساس ایده و برندنیگ آن پروژه به صورت انحصاری تولید شده است فعالیت میکند با مشاهده نمونه کارهای ما ما شاهد این میشوید که توانایی تیم دانش برتر این قابلیت را دارد که انواع سیستم های فروشگاهی و مدیریت محتوا یا نرم افزارهای تحت وب را به خوبی اجرا و پیاده سازی کند .

 

تکنولوژی های مورد استفاده در CMS اختصاصی
ما اعتقاد به ساخت مجدد چرخ نداریم و برخورداری از تکنولوژی را سرلوحه خود برای تولیدات خود قرار می دهیم طی بررسی های صورت گرفته از قبل زبان اصلی برنامه نویسی C# Asp.net Core و کلیه نرم افزارها اجرا شده اند این زبان به خودی خود با دارا بودن جامعه ای میلونی پیوسته در حال  توسعه و پیشرفت است که ما هم با برخورداری از این موضوع محصولاتی با کیفیت و امن را طراحی می کنیم به طور کلی تکنولوژی CORE از سطح performance  در حال رقابت در سطح یک جهانی هست.

 

ماژولار بودن و انعطاف پذیری
ماژولار بودن و هماهنگی کامل با سایر ماژول های اختصاصی نقطه قوت دیگر این سیستم است ضمن اینکه هر ماژول به صورت مجزا در سیستم کنترل نسخه در حال توسعه و نگهداری میباشد. این ویژگی رکن اصلی توسعه نرم افزار تجاری است به طور مثال می توانید تصور کنید که چند شرکت در حال استفاده از این سیستم هستند و هر کدام در قسمتی از نرم افزار باگ ها و مشکلاتی را به تولید کننده نرم افزار گزارش میدهد، توسعه دهنده گان در نسخه بعدی خود باگ ها را برطرف میکنند و با به روزرسانی هر 3 شرکت میتوانند همه باگ های موجود که در نسخه جدید برطرف شده است را حل و رفع نقص کنند. این ویژگی در چرخه فعالیت CMS اختصاصی در حال جریان است.


موضوع CMS اختصاصی از چه زمانی مورد اهمیت ویژه قرار می گیرد ؟
خوب با کمی بررسی در بازار طراحی وب سایت خواهید دید که طیف وسیعی از شرکت ها حتی شرکت های غیر نرم افزاری مانند کانون های تبلیغاتی هم خدمات طراحی وب را انجام میدهند و با وجود ساده بودن کار کردن با سیستم های مدیریت محتوای عمومی مانند وردپرس و به دلیل رایگان بودن آن بسیاری از علاقه مندان حتی با شرکت در دوره های کوتاه چند ساعته روش راه اندازی یک وب سایت وردپرس و .. را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان یاد میگیرند البته که وردپرس به نوبه خود بسیار در جایگاه خود مفید و کاربردی است اما قطعا در پروژه های سازمانی و شرکتی بهترین گزینه نیست و نخواهد بود چه که وجود پیچیدگی های فراوان در سازمان ها و اهمیت ویژه وب سایت شرکت های این را می طلبد که به فکر راه اندازی وب سایت بر پایه CMS اختصاصی شرکت های با سابقه و تخصصی در این حوزه را دارد.

ویژگی های cms اختصاصی
همه این قابلیت های باعث میشود که در نهایت نرم افزار از اصول مهندسی پیروی کنند البته که در توسعه نرم افزار هیج موقع نمیتوان برای همیشه کار را به پایان رساند چرا که در ذات این تکنولوژی تغییرات و توسعه فراوان نهفته است و تیم فنی باید پیوسته نسخه جدید را منتشر کند . ممکن است در نسخه جدید ویژگی ها و امکانات جدیدی اضافه شده باشد یا باگی پنهان در آن وجود داشته باشد که برطرف شده است . خوب هنگامی که نرم افزار سیستم مدیریت محتوا وب سایت شما از سیستم اختصاصی استفاده میکند میتواند به سرعت به آخرین نسخه ارتقا پیدا کند و این نیز از ویژگی های بارز در این نرم افزار تحت وب است.

 

جامعه بزرگ جهانی زیر ساخت ها
ما cms ها را با زبان C# ASP.NET CORE توسعه می دهیم. جامعه ی استفاده کنندگان این فریم ورک به قدری بزرگ است که با خیالی آسوده می توان وارد آن شد و از خدمات و امکانات آن بهره مند شد. به همین دلیل که پشت صحنه این زبان قدرتمند یک ابر کمپانی به نام ماکروسافت می باشدکه روزانه در حال رشد و توسعه و افزایش قابلیت ها و بهینه سازی ان است و میتواند با انواع پلتفرم ها ارتباط برقرار کند و کسب و کار شما را کمک میکند تا بتوانند سایت بهتری داشته باشند امنیت آن بسیار بالا است و نسخه های جدید آن از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند.

پشتیبانی و نگهداری بلندمدت LTS
پشتیبانی اصلی ترین دلیل برای رشد یک محصول نرم افزاری است ، چیزی که در این محصول به خوبی اجرا میشود ، دهها وب سایت در ابعاد بزرگ و کوچک و حتی برخی از آنها تا 5 زبان به صورت همزمان از این سیستم استفاده میکنند و موجب رشد آن با دریافت بازخورد کاربران بوده ایم.

SEO BASE و بهینه داخلی
seo و مبحث بهینه بودن بسیار مهم است مخصوصا در وب سایت هایی که هدف اصلی آنها رسیدن به رتبه های بالا و مقوله دیجیتال مارکتینگ است؛ چیزی که از قبل به صورت SEO‌ BASE در همه وب سایت های که طراحی میکنیم در نظر گرفته میشود از طرفی رعایت چارچوب های schema.org و درج meta tag هایی که میتوانند رتبه SEO سایت شما را افزایش دهد همه ساختاری مرتبط با SEO در طراحی سایت هایی که با این cms ساخته میشوند رعایت میشود و همه چارچوب های  schema.org در آنها قابل پیاده سازی است قوانینی که از نظر ساختاری باید در همه سایت های که می خواهند ساخته شوند به اصطلاح On-Page SEO در این CMS به صورت بنیادی لحاظ شده است. بخش های دیگری که اهمیت زیادی دارد sitemap بوده که در بخش های مختلف map هایی مربوط به صفحات ، محصولات و حتی تگ ها و دسته بندی ها و با هر اطلاعات جدیدی که به وب سایت افزوده می شود در سایت مپ وب سایت ایجاد و بروزرسانی میشود.

 

سهولت در اجرای وب سایت های چند زبانه
هر محتوایی که در وب سایت ایجاد می شود با توجه به زبان های سایت ترجمه می شود و با تغییر زبان وب سایت تمام بخش ها به زبان انتخابی نمایش داده خواهد شد به طور مثال اگر وب سایت شما 5 زبانه باشد و شما میخواهید محتوایی در همه زبان ها ایجاد کنید کافی است که یک صفحه اصلی ایجاد نمایید و ترجمه 5 زبان صفحات در زیرمجموعه صفحه اصلی قرار بگیرد . همچنین این ویژگی در بخش های دیگر مانند سیستم دسته بندی درختی نیز صادق است و لازم نیست که برای هر زبان دسته بندی و ساختار درختی مجزایی تعریف شود.

امکان مدیریت همه زبان ها در یک پنل: از دیگر ویژگی های برجسته یک سیستم مدیریت محتوا استاندارد یکپارچه بودن تمام زبان های وب سایت در یک پنل یکپارچه مدیریت است و نیاز به دامنه یا ساب دامنه ای مجزا به ازای هر زبان وجود ندارد ؛  بنابراین با وجود ترجمه های متعدد، تعداد صفحات وب سایت افزایش خواهد یافت و تاثیر خوبی بر سئوی سایت خواهد گذاشت.

 

کارآمد و سرعت بالا در هنگام کار
سرعت و بهینه بودن اجرا Query های Database ما سعی کرده ایم تا حد امکان Query های سیستمی را بهینه سازی کنیم تا به سرعت بالاتری در باز شدن صفحات و قسمت های مختلف در CMS باشیم از طرفی استفاده از ساختار های Cache تاثیر بسیاری بر سرعت و بهینه بودن یک نرم افزار تحت وب دارد همه قسمت هایی که با پایگاه داده درگیر هستند به صورت native از ساختار Redis به جهت cache برخوردار هستند.

 

امنیت بالا

امنیت مقوله ای که در حداکثر درجه اهمیت به آن پرداخته شده است ، این موضوع با استفاده از زیرساخت های بسیار پرطرفدار در سطح جهان و به روز بودن آنها و رعایت برنامه نویسی امن کاملا پوشش داده شده است. فایروال داخلی میتواند از برخی از تهدیدهای سمت نرم افزار شامل XSS, SQLi, RFI, LFI, User Agent جلوگیری کنند . در صورتی که برخی از هک ها باعث میشود که وب سایت های بزرگ را تهدید کند یا برخی ها حاضر هستند هزینه های زیادی جهت سیستم های WAF بپردازند ! تیم فنی و توسعه دهنده این نرم افزار طی تجربه طولانی در حوزه توسعه نرم افزار تحت وب از جمله سیستم های مالی همه اصول امنیتی در نرم افزارهای تحت وب را تجربه و کسب کرده است که از این تجربیات در توسعه کلیه محصولات نرم افزاری خود استفاده میکند.

 

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • امنیت بالا
  • کارآمد و سرعت بالا در هنگام کار
  • سهولت در اجرای وب سایت های چند زبانه
  • SEO BASE و بهینه داخلی
  • پشتیبانی و نگهداری بلندمدت LTS
  • جامعه بزرگی از برنامه نویس ها
  • ماژولار بودن و انعطاف پذیری
  • تکنولوژی های بروز
دارای یکسال گارنتی
قیمت پایه

35,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن