شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

برنامه نویسی میکرونکنترلر

برنامه نویسی میکرونکنترلر
معرفی میکروکنترلر:

میکروکنترلر یک چیپ الکترونیکی قابل برنامه ریزی است که در ساخت لوازم خانگی، وسایل نقلیه، ربات ها و بسیاری لوازم و وسایل الکترونیکی دیگر کاربرد دارد. این قطعه پرکاربرد دارای بخش های مختلفی از جمله حافظه ROM و RAM، پورت ورودی و خروجی، CPU، مبدل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ و … می باشد. انجام پروژه میکروکنترلر به دلیل کاربردهای مختلف این قطعه الکترونیکی شگفت انگیز اهمیت زیادی دارد و دانشجویان رشته برق الکترونیک باید بتوانند پروژه های مختلف را با میکروکنترلر انجام دهند.

انجام پروژه میکروکنترلر با AVR
این میکروکنترلر توسط شرکت Atmel در سال ۱۹۹۶ به بازار معرفی شد. میکروکنترلر AVR سرعت بالایی در اجرای دستورات کنترلی دارد و توان کمی مصرف می کند. این میکروکنترلر انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند. از AVR می توان برای انجام پروژه میکروکنترلر مانند ساخت وسایل پزشکی، طراحی خانه هوشمند، ساخت بیلبوردهای LED، کنترل دما و فشار، اتوماسیون صنعتی و بسیاری پروژه های دیگر استفاده نمود. برای برنامه ریزی AVR می توان زبان برنامه نویسی اسمبلی را بکار گرفت اما با توجه به دشوار بودن برنامه نویسی به این زبان برای پروژه های پیچیده، امکان برنامه نویسی به زبان C برای این نوع میکروکنترلر فراهم شده است.


ARM چیست
ARM نوعی از معماری پردازنده‌های کامپیوتری است که بر طبق طراحی RISC CPU و توسط کمپانی بریتانیایی ARM Holding طراحی شده است. معماری ARM که دستورالعمل‌های 32 بیتی را پردازش می‌کند از دهه 1980 تا به امروز در حال توسعه است.ARM مخفف Advanced RISC Machine است و از آنجایی که این معماری براساس طراحی RISC بنا شده، هسته اصلی CPU نیاز به 35 هزار ترانزیستور دارد این در حالی است که پردازنده‌های معمولی رایج x86 که براساس CISC طراحی شده‌اند حداقل نیاز به میلیون‌ها ترانزیستور دارند.امروزه پردازنده های ARM به علت مزایای بالا ، به طور گسترده در دستگاه های الکترونیکی همراه مانند تلفن های همراه ، تبلت ها ، پلیر ها ، ساعت های هوشمند و استفاده می شود. پردازنده های ARM به علت داشتن تعداد دستور العمل های کمتر ، هنگام ساخت به تعداد ترانزیستور های کمتری نیاز دارند و به همین دلیل ساخت IC های پردازنده با اندازه کوچکتر را ممکن می سازد.طراحی ساده ARM باعث می شود تا پردازش چند هسته ای بهینه تر و کد نویسی برای این پردازنده های ساده تر باشد. پردازنده های ARM گاها در برخی دستورالعمل های مشترک ، در مقایسه با پردازنده های Intel حتی پایداری بالاتری نیز دارند.

خدمات پایاپروژه در زمینه میکروکنترلر:
انجام پروژه های ARM
انجام پروژه های AVR
انجام پروژه های رزبری پای
انجام پروژه های آردوینو
انجام پروژه های پروتئوس
انجام پروژه های ADS
انجام پروژه های کامسول
انجام پروژه های کمک درسی میکروکنترلر:


 

جهت سفارش پروژه میکروکنترلر چه باید کنم؟

برای سفارش پروژه میکروکنترلر خود می توانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام  فرمایید.

زمان و کیفیت انجام پروژه های میکروکنترلر چه مدت است؟
بحث زمان در انجام پروژه های میکروکنترلر شما عزیزان مسئله مهمی است. به همین دلیل با توجه به زمان درخواستی شما سعی دارد تا کمترین زمان ممکن را برای انجام پروژه تان در نظر بگیرد. نکته مهمتر اینکه کیفیت در انجام پروژه های میکروکنترلر همواره هدف اصلی گروه پایاپروژه می باشد. پس اطمینان داشته باشید که متخصصان ما در این زمینه حساسیت کافی داشته و نهایت تلاش خود را در این امر دارند.

ویژگی ها و مشخصات

ویژگی های اصلی
  • انجام پروژه های AVR
  • انجام پروژه های ARM
  • انجام پروژه های PLC
  • انجام پروژه های رزبری پای
  • انجام پروژه های آردوینو
یکسال گارانتی
قیمت پایه

20,000,000 تومان

قیمت پایه براساس توسعه و سفارش سازی شما ممکن می باشد کاهش یا افزایش پیدا کند
سفارش   درخواست دمو
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن