شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

ابر پروژه بهداشت و درمان کشور کانادا

ابر پروژه بهداشت و درمان کشور کانادا
بهداشت و درمان در کانادا توسط مالیات دهندگان پرداخت می شود و با سیستم بسیار مناسب کار می کند. سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا در مقیاس بین المللی با بالاترین مشکل و شکایت زمان انتظار ، در سطح بین المللی قرار دارد. به طور متوسط ​​، زمان پذیرش پزشک یا متخصص بیشتر از سایر کشورها است.

بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی تحت سیستم مراقبت های بهداشتی معروف به Medicare در کانادا اجرا میشود . و باید بدانید هر استان و قلمرو خدمات پزشکی خود را ارائه می دهد حتی اگر کارت بهداشت دولتی ندارید.

خدمات پزشکان موارد مورد نیاز پزشکی را تحت پوشش قرار می دهد. برخی از خدمات بهداشتی جراحی دندان و دهان؛ ویزیت روانپزشک؛ خدمات تشخیصی پزشکی لازم از جمله آزمایشگاه و رادیولوژی خدمات جراحی دهان و فک و صورت؛ جراحی چاقی خدمات پرستاری؛ اقامت در بیمارستان و وعده های غذایی؛ داروهایی که در طول بستری در بیمارستان تجویز می شوند. استفاده از اتاق عمل و مراقبت ، رادیوتراپی ، فیزیوتراپی و تجهیزات بیهوشی. انتقال بین تأسیسات توسط آمبولانس؛ و لوازم و تجهیزات معمول جراحی.


زمانی که هرکانادایی به اداره بیمه برای دریافت کارت سلامت مراجعه می‌کنید باید مدارک زیر را به همراه داشته باشد:

    برگه IMM1000 یا IMM5292
    کارت مهاجرت یا maple leaf card
    پاسپورت یا مدرکی که ثابت کند که ساکن آن ایالت هستید مانند گواهی‌نامه رانندگی، قرارداد اجاره خانه
    ارائه کارت بیمه اجتماعی یا I.N البته در مواردی ارائه این مدرک ضروری است.

تا زمانی که تحت پوشش بیمه درمانی قرار نگرفته باشد هزینه استفاده از خدمات پزشکی به صورت آزاد محاسبه می‌شود.


مدیریت تمام این سرویس ها به صورت سنتی در واقع غیر ممکن می باشد بنابراین وزارت بهداشت کانادا با برگذاری مناقصه پروژه بهداشت خود امادگی برای پذیرش این سیستم را اعلام کرد و شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند با شرکای کانادایی خود بابرنده شدن در این مناقصه اقدام به طراحی و توسعه یک سیستم یکپارچه قوی و سازگار کرد و از سال 1390 تا سال 1394 تمام تلاش خود را برای بهبود این سیستم داشت که متاسفانه با تشدید تحریم های بین المللی دیگر نتوانست ادامه همکاری در این پروژه دهد
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن