شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

rft چیست

rft چیست

آیا شما به دنبال معنی RFT هستید؟ در تصویر زیر می توانید تعاریف عمده RFT را ببینید. اگر می خواهید، می توانید فایل تصویری را برای چاپ نیز دانلود کنید، یا می توانید آن را با دوستان خود از طریق فیس بوک، توییتر، Pinterest، گوگل و غیره به اشتراک بگذارید. برای دیدن همه معانی RFT، لطفا پایین بروید. لیست کامل تعاریف در جدول زیر به ترتیب حروف الفبا نشان داده شده است.

معانی عمده RFT

تصویر زیر بیشترین استفاده از معانی RFT را ارائه می دهد. شما می توانید فایل تصویری را در قالب PNG برای استفاده آفلاین استفاده کنید یا از طریق ایمیل آن را به دوستانتان ارسال کنید.اگر شما یک وب مستر وب سایت غیر تجاری هستید، لطفا تصویری از تعاریف RFT را در وب سایت خود منتشر کنید.

همه تعاریف RFT

همانطور که در بالا ذکر شد، تمام مقادیر RFT را در جدول زیر مشاهده خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که همه تعاریف در لیست الفبایی فهرست شده اند.شما می توانید بر روی لینک ها در سمت راست کلیک کنید تا اطلاعات دقیق هر تعریف را ببینید، از جمله تعاریف به زبان انگلیسی و زبان محلی خود.

مخفف تعریف

RFT آزمون Fit تنفسی

RFT آزمون های عملکرد کلیوی

RFT آماده برای آماده سازی

RFT آماده برای آموزش

RFT آماده شدن برای آزمون

RFT اجرای پنچر

RFT از آموزش منتشر شد

RFT بر اساس میزان Fragmenting Thresholding

RFT تست عملکرد تنفسی

RFT تست فرکانس reversals

RFT تستر سایت، سازند

RFT تکرار تشکیل تستر

RFT حق اولین بار

RFT خز موش و Forschung Technologieentwicklung

RFT درخواست برای آموزش

RFT درخواست برای تفکر

RFT درخواست برای شرکت در مناقصه

RFT درخواست برای فن آوری

RFT دوره آموزش تجدیدی

RFT رویالتون فدراسیون معلمان

RFT فرکانس رادیویی برچسب

RFT فلوریدا به سطل امروز

RFT لاستیک جلو راست

RFT متن فرم شکلی،

RFT منظم تمام وقت

RFT نظریه تابع بازگشتی

RFT نظریه رابطه ای قاب

RFT گویا تستر عملکردی

RFT در متن ایستاده است

در مجموع ، RFT مخفف یا کلمه اختصاری است که به زبان ساده تعریف شده است. این صفحه نشان میدهد که چگونه RFT در انجمن های پیام رسانی و چت ، علاوه بر نرم افزار شبکه های اجتماعی مانند VK ، Instagram ، Whatsapp و Snapchat استفاده می شود. از جدول بالا ، شما می توانید تمام معانی RFT را مشاهده کنید: برخی از اصطلاحات آموزشی هستند ، دیگر اصطلاحات پزشکی و حتی شرایط کامپیوتر هستند. اگر از تعریف دیگری از RFT اطلاع دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما آن را در طول به روز رسانی بعدی از پایگاه داده ما عبارتند از. لطفا مطلع شوید که برخی از کلمات اختصاری ما و تعاریف آنها توسط بازدید کنندگان ما ایجاد شده است. بنابراین ، پیشنهاد شما از کلمات اختصاری جدید بسیار خوش آمدید! به عنوان یک بازگشت ، ما مخفف RFT را به اسپانیایی ، فرانسوی ، چینی ، پرتغالی ، روسی و غیره ترجمه کرده ایم. شما بیشتر می توانید به پایین بروید و روی منوی زبان کلیک کنید تا معانی RFT را در سایر زبان های ۴۲ بیابید.

منیع

https://www.abbreviationfinder.org/

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن