شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

ابزار OpenAI

ابزار OpenAI
open AI چیست؟ اگر تا کنون برای کارهایمان در اینترنت به دنبال راهنما می‌گشتیم و آن را پیدا نمی‌کردیم. دیگر هوش مصنوعی پیشرفته ابزار OpenAI اوپن ای آی به ما این کمک را می کند. هوش مصنوعی می تواند سوال‌های ما را اعم از سوالات درسی، زبانی، برنامه نویسی و … حل کند و به ما کمک کند تا ایده‌هایمان را بدون محدودیت اجرا نماییم. کاربران اوپن ای آی می توانند از یک هوش مصنوعی پیشرفته استفاده نمایند. اما با توجه به محدودیت هایی نظیر تحریم شماره های ایرانی برای ورود، عضویت و استفاده از ابزار OpenAI به شماره مجازی نامبرلند نیاز خواهید داشت.

 

ابزار OpenAI از معدود سایت هایی می باشد که هدف خودش را روشن و در یک خط بیان کرده است. ابزار OpenAI هدفش را استفاده صلح آمیز از هوش مصنوعی در خدمت انسان تعریف کرده است.OpenAI ابزاری را منتشر کرده است که به شما کمک می کند تشخیص دهید آیا متن موردنظر را انسان نوشته است یا هوش مصنوعی.

 

Open AI در سال 2015 در سان‌فرانسیسکو با سرمایه اولیه یک بیلیون دلار توسط سم آلتمن و ایلان ماسک تاسیس شد که بعدها ماسک از آن جدا شد. موسسان Open AI مدعی بودند که به دلیل ترس از خطرهای هوش مصنوعی و تهدیدهای احتمالی که از آن به وجود می‌آید این کار را شروع کردند.

 

ابزار ضد تقلب Imperfect

اکنون OpenAI از ابزار تازه ای به نام Imperfect رونمایی کرده که قادر است متن نوشته شده با هوش مصنوعی را تشخیص دهد. این ابزار در واقع یک مدل زبانی دیگر است که با استفاده از متون نوشته شده توسط انسان و متون نوشته شده توسط هوش مصنوعی، تعلیم داده شده است.

 

OpenAI تاکید کرده که با وجود امکان تغییر در متن نوشته شده با هوش مصنوعی و برخی روش‌های دیگر، ابزارهای مشابه با Imperfect هنوز کاملاً قابل اعتماد نیستند و برای نوشته های کمتر از 1000 کلمه، نمی توان به آن‌ها اطمینان کرد.

 

بعد از آغاز به کار ربات هوش مصنوعی ChatGPT، برخی از مدارس آمریکا استفاده از آن را به دلیل ترس از تقلب یا سرقت ادبی ممنوع کرده اند. برخی دیگر نیز از ابزارهای تشخیصی مانند GPTZeroX استفاده می نمایند.

 

OpenAI گفته در همکاری با استادان و معلم‌ها، قابلیت‌ها و محدودیت‌های ChatGPT را بررسی می‌کند تا ابزاری بسیار دقیق برای تشخیص متن نوشته شده با هوش مصنوعی بسازد.

 

ابزار OpenAI

ابزار OpenAI

 

طبقه‌بندی‌کننده متن هوش مصنوعی چیست؟

OpenAI ابزار جدید خود را “مدل GPT دقیق تنظیم شده که پیش بینی می کند چقدر احتمال دارد که یک قطعه متن توسط هوش مصنوعی از منابع مختلف مانند ChatGPT تولید شده باشد” نام گذاری میکنند.

 

ویژگی اکسی هابخوانید

این محدودیت‌هایی دارد به ویژه نتایج ممکن است نادرست باشند. OpenAI در درجه اول این ابزار را بر روی محتوای انگلیسی نوشته شده توسط بزرگسالان آموزش داده است، بنابراین کاملاً محتمل است که نتایج مثبت کاذب وجود داشته باشد. همچنین، همانطور که OpenAI اشاره کرد، ویرایش متن تولید شده توسط هوش مصنوعی برای انتقال به عنوان تولید شده توسط انسان آسان است. همانطور که در بخش سوالات متداول آن ذکر شده است:

 

“نتایج ممکن است کمک کند، اما نباید تنها مدرکی باشد، در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک سند با هوش مصنوعی تولید شده است. این مدل بر روی متن نوشته شده توسط انسان از منابع مختلف آموزش داده شده است، که ممکن است نماینده همه انواع متن های نوشته شده توسط انسان نباشد.

 

استفاده از openAI

Open AI سرویس‌های متعددی ارائه می‌کند که در ادامه توضیح خواهیم داد. این سرویس‌ها در واقع ساده‌ترین راه تبدیل متن به NFT هستند. ایرانیان بسیاری با انگیزه استفاده از NFT تقاضای عضویت در Open AI را دارند که این عضویت به شماره مجازی نیاز دارد. به این منظور شما می‌توانید اقدام به خرید شماره مجازی open AI نامبرلند کنید.

 

مدت‌هاست انسان به دنبال تولید ماشین های هوشمندی است که به واسطه الگوریتم هایی بتواند رفتارهای هوشمندانه ای مشابه انسان نشان دهد. به همان اندازه که سایر علوم انفورماتیک پیشرفت کرده‌اند هوش مصنوعی هم این پیشرفت را انجام داده است. واژه AI که در انتهای نام اوپن ای آی آمده مخفف artificial intelligence یا همان هوش مصنوعی است. برای کار با OpenAI شما به فعالسازی OpenAI نیاز دارید.

 

ابزار OpenAI تحت چه سرویس‌هایی قابل اجراست؟

ابزار OpenAIمجموعه‌ای از خدمات را ارائه می دهد. خدماتی که در سایت اصلی آمده اند عبارتند از:

 

ChatGPT

DALL·E 2

Whisper

Alignment

Startup Fund

چت جی پی تی نوعی ازهوش مصنوعی می باشد که به شکل چت فعالیت ‌می کند و کارهایی نظیر کدنویسی، جوابدهی به سوالات فلسفی و احساسی و … را انجام می دهد. چت جی پی تی تاکنون در گوگل پلی و اپ استور عرضه نشده است. ساده ترین و رایج ترین محل برای فعالسازی اوپن ای آی مرورگرهای وب می باشد. اگر لازم دارید که حتما روی گوشی از آن استفاده کنید می توانید از مرورگرهای گوشی خودتان استفاده نمایدد. پس اگر نیاز به فعالسازی OpenAI دارید به مرورگرهای خود مراجعه نمایید.

 

محتوای جایگاه صفر گوگلبخوانید

اگر از بخش پایین سایت اصلی روی carriers کلیک کنید. می‌بینید که OpenAI متخصصین را به مشارکت با خودش دعوت کرده است. سپس از بخش carriers روی view open positions کلیک کنید. در این صفحه شغل ها و موقعیت هایی را که لازم دارند همراه با مهارت هایی که از کارکنان انتظار دارند شرح داده اند.

 

ابزار OpenAI

ابزار OpenAI

 

چه کسانی مخاطبان ابزار OpenAI هستند؟

داستان نویسان

فیلمنامه نویسان

برنامه‌ نویس‌ها

گرافیست‌ها

مترجمین

آهنگ‌سازان

وب مسترها

فعالان شبکه‌های اجتماعی

دانش آموزان و …

سرویس‌های پرکاربرد ابزار OpenAI

در بالای صفحه اوپن ای آی سمت چپ سه بخش overview، documentation و examples وجود دارد.

 

آشنایی با overview در اوپن ای آی

داخل بخش کوییک استارت شما کار با هوش مصنوعی سایت را از طریق ساخت اپ‌های ساده و سریع یاد می‌گیرید. سمت راست وارد examples می‌شوید که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد. کمی پایین‌تر Build an application را می‌بینید که شمار را به ساخت یک اپ هدایت می‌کند و پر استفاده‌ترین سرویس‌های سایت در آن قرار دارند. این سرویس‌ها عبارتند از:

 

Text completion

Code completion

Image generation

Fine turning

و Embeddings

 

بخش دیگر بخش documentation سایت است که در آن توضیحات تکمیلی ارائه شده و بخش دیگر example می باشدکه در آن سرویس‌های پرشماری وجود دارد.

 

راههای در آمدزایی با ابزار OpenAI

بیشتر افرادی که تقاضای عضویت در OpenAI را دارند، به دنبال ساخت NFT و فروش آن هستند. NFT یکی از راه‌های ساده کسب درآمد دلاری است که محبوبیت قابل توجهی در ایران دارد. اما NFT چیست و چرا انقدر طرفدار دارد؟

 

NFT مخفف Non fungible tokens هست. ترجمه این عبارت می‌شود توکن های غیر قابل تعویض. NFT یک محصول دیجیتالی می باشد که به صورت اینترنتی، در سایت های اینترنتی عرضه می‌گردد و با رمزارزها خرید و فروش می شوند.

منبع

https://tabrizwebsite.com/

 

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن