شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

تدارکات

تدارکات

آیا هنوز راهکار مناسبی برای فرایند خرید و تدارکات سازمان خود نیافته اید؟! گروه داده پردازی آرین سیستم را می توان یکی از بزرگترین شرکت های طراحی ، تولید و توسعه نرم افزارهای سازمانی از جمله نرم افزار تدارکات به شمار آورد که با بیش از یک دهه سابقه ، اقدام به تهیه بهترین نرم افزار تدارکات داخلی سازمانی کرده است. آرین سیستم برای انجام این هدف پس از شناخت دقیق نیازهای مشتری اقدام به طراحی نرم افزار مناسب با ویژگی ها و درخواست های مشتری خواهد کرد.

کاربردهای نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم

عبارتند از:

اتوماتیک و خودکار کردن فرایندهای خرید و تدارکات یکی از کاربردهای نرم افزار تدارکات در سازمان های مختلف است. انجام خودکار فرآیندها باعث بهبود در انجام فعالیت های سازمان و فرآیندهای نظارتی مدیران شده و کلیه اطلاعات روند انجام کار از همان ابتدا ثبت و نگهداری می شود.

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار تدارکات امکان استفاده از نرم افزار تدارکات به صورت آنلاین و تحت وب است. تحت وب بودن نرم افزار تدارکات به مدیران این امکان را می دهد که در هر زمان و مکان به اطلاعات مربوط خرید و تدارکات خود دسترسی داشته باشند و با توجه به این اطلاعات تصمیمات لازم را بگیرند.

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار تدارکات تهیه یک راه حل دقیق و جامع است که باعث ایجاد یکپارچگی میان سازمان و فروشندگان و تامین کنندگان مختلف می شود که این امر باعث تسریع فرایندها و انجام به موقع کارها خواهد شد.

قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم

ویژگی شاخص نرم افزار

مدیریت اطلاعات فقط در یک پایگاه داده

ویژگی شاخص نرم افزار

کاهش هزینه های بازاریابی و فروش

ویژگی شاخص نرم افزار

ارتباط و یکپارچگی با تامین کنندگان و فروشندگان

ویژگی شاخص نرم افزار

قابلیت کانورت از تمامی نرم افزارها

ویژگیهای نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم

آیا می دانید در نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم …

امتیاز دهی به هر یک از تامین کنندگان و تعریف تامین کنندگان کالا در نرم افزار تدارکات

گروه بندی تامین کنندگان کالا و خود کالا به در نرم افزار تدارکات صورت درختواره ای

تعریف پارامترهای مورد نیاز در نرم افزار تدارکات جهت ارزیابی تامین کنندگان

امکان تعریف فرایند در نرم افزار تدارکات برای رویه های خرید و تدارکات و قابلیت ردیابی عملیات خرید

تعریف تنخواه داران و معرفی پرسنل واحد بازرگانی در نرم افزار تدارکات

صدور سند درخواست خرید کالا و خدمات بر اساس درخواست کالا از انبار

صدور سند در نرم افزار تدارکات برای سفارش خرید کالا و خدمات بر مبنای درخواست خرید کالا

تعیین نوع خرید در نرم افزار تدارکات بر مبنای دریافت استعلام ، برگزاری مناقصه و خریدهای جزئی

صدور سند پیش فاکتور خرید کالا و خدمات بر مبنای سفارش خرید کالا و خدمات در نرم افزار تدارکات

صدور سند فاکتور خرید و برگشت از خرید کالا و خدمات بر مبنای پیش فاکتور درخواست خرید کالا و خدمات در نرم افزار تدارکات

تسهیم عوامل خرید در نرم افزار تدارکات اعم از هزینه حمل ، تخفیف ، عوارض و … بر روی تک تک کالاها و خدمات از سند فاکتور خرید

همچنین:

استفاده از نرم افزار تدارکات برای صدور سند برگ تحویل کالا بر مبنای فاکتور خرید کالا

استفاده از نرم افزار تدارکات برای صدور سند برگشت از خرید کالا بر مبنای برگ تحویل کالا

کنترل و تایید اسناد خرید کالا و خدمات در نرم افزار تدارکات برای هر یک از مراحل خرید

انطباق کامل نرم افزار تدارکات با مجموعه نرم افزارهای office و قابلیت ارسال گزارشات و اطلاعات به صورت :

Excel , Word , PDF , Rich text format , Tab-Separated text

گزارشات خرید کالا و خدمات بر مبنای کالا ، تامین کنندگان ، انبار ، پرسنل خرید و سایر پارامترها در نرم افزار تدارکات

گزارشات تامین کنندگان گروه کالا و خدمات خاص در نرم افزار تدارکات

گزارشات پیگیری کالا و خدمات در نرم افزار تدارکات بر اساس اسناد مرجع دار

گزارشات مقایسه ای در نرم افزار تدارکات برای وضعیت حسابداری خرید تامین کنندگان کالا و خدمات

گزارشات استعلام های دریافتی از تامین کنندگان در نرم افزار تدارکات

گزارشات اقلام ارسالی تامین کنندگان بر اساس کالا ، گروه کالا ، انبار و …در نرم افزار تدارکات

گزارشات نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات

گزارش آخرین وضعیت اسناد در نرم افزار تدارکات برای خرید کالا و خدمات

دارای کارتابل آفلاین در زمان قطع اینترنت

افزایش یکپارچگی و بهره وری سازمان

بهبود مدیریت به صورت متمرکز

تحت وب و قابل استفاده از طریق تبلت و موبایل

افزایش شفافیت در سازمان

بهبود مدیریت هزینه های سازمان

آیا ۷۰۰ شرکت برند در انتخاب آرین سیستم اشتباه کرده اند؟

گروه داده پردازی آرین سیستم از سال ۱۳۸۳ آغاز به فعالیت کرده است و در تمام این سال ها تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود برای تمام نرم افزارها مخصوصا نرم افزار تدارکات به کار بسته است. نتیجه این تلاش استفاده ۷۰۰ شرکت از بهترین برندهای صنایع مختلف از محصولات و خدمات داده پردازی آرین سیستم در زمینه های مختلف مالی ، حسابداری ، منابع انسانی ، بازرگانی ، تولید و اطلاعات بوده است.

میزان رضایتمندی این ۷۰۰ شرکت برند به اندازه ای بوده است که همواره با میل و رضایت خود ، رضایت نامه خود از خدمات آرین سیستم را برای این سازمان ارسال کرده اند. قطعا ارسال این تعداد رضایت نامه اتفاقی نبوده و نشان از خدمات ارزنده آرین سیستم دارد. وجود ۴۵ پشتیبان آنلاین و پاسخگو در کنار محصولات مناسب ، یکی از دلایل رضایت این سازمان ها از نرم افزارهای آرین سیستم مخصوصا نرم افزار تدارکات بوده است.

یکی از افتخارات مهم گروه داده پردازی آرین سیستم معرفی محصولات این سازمان توسط مشتریان به سایر سازمان ها بوده است به طوری که بخش عظیمی از مشتریان نرم افزار تدارکات آرین سیستم توسط مشتریان قبلی به این سازمان معرفی شده اند.

در صورت نداشتن نرم افزار خرید و تدارکات داخلی چه مشکلاتی خواهید داشت ؟

در هر سازمان خطرات و مشکلات بسیاری وجود دارد که همواره اسناد و مدارک را تهدید می کند از جمله این خطرات می توان به آتش سوزی ، امنیت از دست رفتن اطلاعات ، مشکلات محیطی ، استهلاک اسناد و اوراق در اثر گذشت زمان ، جعل اسناد و گم شدن مدارک اشاره کرد. وجود یک نرم افزار تدارکات امن و مطمئن برای فعالیت های خرید و تدارکات در سازمان باعث جمع آوری تمام اسناد سازمان در یک سیستم یکپارچه شده و از خطرات جلوگیری می نماید.

عدم استفاده از نرم افزار تدارکات باعث کاهش سرعت و افزایش زمان انجام فعالیت های سازمان شده و از بازدهی سازمان می کاهد. نبود نرم افزار خرید و تدارکات باعث افزایش فعالیت های سازمان و دوباره کاری ها شده که این امر باعث افزایش فشار کاری روی کارمندان و نارضایتی آن ها خواهد شد.

استفاده نکردن از نرم افزار تدارکات باعث افزایش میزان کاغذ بازی ها شده که این امر هزینه های سازمان را نیز افزایش خواهد داد.

چرا آرین سیستم را باید انتخاب کنم ؟

چرا آرین سیستم؟

آرین سیستم

داده پردازی آرین سیستم را می توان یکی از بزرگ ترین سازمان های تولید کننده نرم افزارهای سازمانی از جمله نرم افزار تدارکات به شمار آورد. آرین سیستم با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی ، تولید و توسعه نرم افزارهای مالی و اداری توانسته است جایگاه مناسبی نسبت به سایر سازمان های رقیب در میان مشتریان خود به دست آورد. انتخاب آرین سیستم توسط بسیاری از سازمان های برند صنایع مختلف کشور نشان از محصول متفاوت و بی نظیر ، خدمات ارزنده و پشتیبانی های آنلاین و به موقع کارشناسان با تجربه آرین سیستم دارد که با دلسوزی به سوالات مشتریان پاسخ می دهند.

شرکت های بزرگی مانند قالی سلیمان برند شماره یک در صنعت فرش ، شرکت پارس سلولز برند نام آشنا دستمال کاغذی گلپر در صنعت سلولزی ، گروه کویر موتور برند شماره یک شرکت های موتور سازی که در شکل می بینید فقط جمعی از خانواده بزرگ آرین سیستم می باشد که تصمیم گرفته اند تمامی اطلاعات خود را به صورت یکپارچه و متمرکز مدیریت کنند.

ابتدا:

بعد از خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات ، مدیر واحد فناوری اطلاعات شرکت آرین سیستم با مدیر فناوری اطلاعات شما تماس خواهد گرفت و زیر ساخت شبکه ، سرور و کاربران شما را برای استفاده بهینه از نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات بررسی و تحلیل می نماید ، و بعد از بررسی و تحلیل زیر ساخت شما مجدد مرور می شود و نیازهای سازمان شما را طرح ریزی می نماید تا از نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات بهتر استفاده نمائید و گزارشی را به شما ارائه خواهد داد و بعد از بررسی و تحلیل زیر ساخت شبکه شما اطلاعات سرور تبادل می شود و زمان نصب نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات با شما هماهنگ خواهد شد.

در روز نصب نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات مسئول نصب نرم افزار برای نصب نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در شرکت شما حضور پیدا می کند و نرم افزار خرید داخلی را بر روی سرور و شبکه و شعب شما نصب می نماید و گزارشی را به شما ارائه می دهد.

بعد از نصب نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات ، مدیر استقرار نرم افزار خرید داخلی با مدیر بازرگانی شما نشستی خواهد داشت و نیاز های سازمان شما مرور شده و تغییرات اعمال می شود و برای نحوه استقرار نرم افزار خرید داخلی گزارشی به شما داده می شود و شما وارد مرحله استقرار نرم افزار می شوید که در این مرحله مدیر استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در طی زمان انجام پروژه به کارشناسان استقرار نرم افزار خرید داخلی مداوم در سازمان شما حضور دارند تا تمامی درخواستها به صورت کامل استقرار پیدا نماید.

در ادامه:

استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات فقط به منزله آموزش نرم افزار نیست و تمامی تنظیمات نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در حین آموزش دادن ، پیاده سازی می شود و شما بعد از دوره استقرار بدون هیچ مشکل یا آموزشی اطلاعات به روز سازمان در نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات ثبت شده و روال روزانه خود را شروع می کنید ، مزیت این اسقرار این است که فشار راه اندازی نرم افزار خرید داخلی بر روی کارکنان شما نمی باشد که این مزیتی بسیار ارزش آفرین است و در پایان زمان استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات که ممکن است چند روز توسط تیم استقرار آرین سیستم به طول انجامد گزارشی به شما داده شده و در صورت رضایت شما از استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات رضایتنامه ای از شما دریافت می شود.

بعد از استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات ، مدیر استقرار آرین سیستم گزارش خود را در سیستم CRM آرین سیستم ثبت کرده و اطلاعات مورد نیاز برای پشتیبانی نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در اختیار مدیر پشتیبانی نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم قرار می گیرد ، مدیر پشتیبانی نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در طول مدت قرارداد پشتیبانی رایگان نرم افزار به صورت رایگان به درخواست های کاربران شما پاسخگو خواهد بود و موظف است هر سال یک رضایتنامه از شما به عنوان یکی از مشتریان آرین سیستم دریافت کند.

لازم به ذکر است تمامی مراحل فوق توسط واحد مراقبت از مشتریان به صورت یکپارچه پیگیری می شود و گزارش های هر واحد پس از بررسی به این واحد ارجاع داده می شود.

تصوراتی که شما را از یکپارچه سازی دور می کند

ممکن است شما به عنوان مدیر یک شرکت از نرم افزاری استفاده می کنید که به نحوی از آن نرم افزار راضی نیستید و دلایل زیر باعث عدم تصمیم گیری درست شما می شود.

نرم افزاری که استفاده می کنم مشکلات زیادی دارد ولی راه حل استفاده از آن را بلد شده ام :

شما به عنوان یک مدیر به جای رفع اشکال یک نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات ، بهتر نیست تا زمان خود را صرف گرفتن گزارشات مدیریتی در نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات جدید نمائید؟ که در این صورت نتیجه بهتری خواهید گرفت ، برای این کار یک نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات خوب هزینه کمتری به مراتب خواهد داشت تا هزینه های هدر رفته نامربوط به کسب و کارتان ، به عبارتی شما می توانید با جمع هزینه های پرسنلی هر کارمند و پرسنل به علت ناکارآمدی نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات سابق در طول سال یک نرم افزار خرید داخلی با کیفیت خریداری نمائید.

نرم افزار خرید داخلی که دارم از بزرگترین شرکت نرم افزاری ایران تهیه کرده ام و بهتر از این نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات وجود نخواهد داشت :

نرم افزار های آرین سیستم خصوصا نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات برایند امکانات نرم افزارهای بزرگ بازار است ، لذا علاوه بر امکانات این نرم افزارها نیاز های جدید را هم پاسخگو می باشد ، در دنیا بسیاری از شرکت های نوپا گوی سبقت را به علت ارائه خدمات ویژه از بزرگان قدیمی ربوده اند ، آرین سیستم هم در این زمینه مستثنا نیست و به لحاظ استفاده توسط کاربران حرفه ای که نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات توسط آنها استفاده و تست شده است نرم افزاری کاربردی و بسیار راحت در نتیجه پدید امده است لذا با خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیتسم از لحاظ کارایی و قیمت مناسب در هزینه های پشتیبانی نسبت به شرکت های دیگر هم صرفه جویی می شود.

بیش از 10 سال است از این نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات استفاده می کنم و اطلاعاتم را به سختی بدست آورده ام:

از انجائیکه تکنولوژی نرم افزار خرید داخلی خیلی سریع مانند سیستم عامل های جهان همجون اندروید و ویندوز و … به روزرسانی می شود ابزار انتقال اطلاعات و کانورت هر شرکت نرم افزاری در آرین سیستم مدام بروزرسانی می شود و نگرانی در مورد کانورت اطلاعات از شرکت های دیگر نرم افزاری به آرین سیستم وجود ندارد ، بسیاری از مشتریان آرین سیستم از این سرویس استفاده کرده اند. پس نگرانی برای عدم استفاده از اطلاعات قبلی برای شما وجود نخواهد داشت.

کسب و کار من اطلاعات محرمانه ای دارد و حتی به این شرکت فعلی هم شک دارم :

در طراحی نرم افزارهای حرفه ای همچون نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم برای حفاظت از اطلاعات ، الگوریتم های حفاظتی کدگذاری شده ای ایجاد شده است به صورتی که فقط بر روی سرور سازمان شما قابل بهره برداری است و حتی با جابجایی بکاپ به عنوان سرقت اطلاعات ، اطلاعات شما به هیچگاه خارج از سرور محلی شما خوانده نخواهد شد و غیر قابل رمز گشایی است لذا امنیت اطلاعات مسئله ای حل شده می باشد و نگرانی نخواهد داشت.

هیچ شرکتی نمی تواند خواسته های من را بر آورده کند باید خودم یک تیم برنامه نویسی برای سازمان ایجاد کنم :

شرکتهای نرم افزاری حرفه ای که نرم افزار خرید داخلی را ارائه کرده اند ، حاصل چندین سال تجربه کاری و مشاوره کارشناسان و متخصصان زمینه های مدیریت اطلاعات و امنیت اطلاعات تحلیل های محیطی نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات و همچنین درخواست های متفاوت می باشد ، و با توجه به اینکه به صورت همزمان کاربران بسیاری از این نسخ استفاده می کنند مشکلات موجود به راحتی قابل حل می باشد ولی نرم افزار های قائم به شخص دارای تستر های محدود و با نیاز های محدود می باشد که سالها طول خواهد کشید نیاز های ابتدایی را حل نمائید که ممکن است برنامه نویس شما دیگر در دسترس نباشد.

هزینه خرید نرم افزار خرید داخلی بسیار زیاد است باید از نرم افزار خرید داخلی ارزان استفاده کنم :

اگر نیازسنجی درست انجام گیرد پیش بینی برای حداقل 5 سال آینده باید در نظر گرفته شود ، که در آن صورت خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات خوب و مناسب الزامی است و قیمت در درجه اهمیت دوم قرار می گیرد ، در غیر اینصورت هر سال با توسعه شرکت مدیریت مجبور به تعویض نرم افزار خرید داخلی و هزینه های مضاعف می گردد که خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم توجیه اقتصادی هم پیدا می کند.

با توجه به تغییر نرم افزار خرید داخلی مشکلات داخل سازمانی زیادی بوجود می آید و بسیاری از کارمندان مقاومت نشان می دهند.

همیشه برای تغییرات مانع هایی وجود دارد که از پیشرفت جلوگیری می کند ، سخن بزرگی وجود دارد که می گوید ، کارهایی که تا به الان انجام داده اید شما را به این نقطه رسانده است ، برای رسیدن به اهداف بهتر باید کاری را انجام دهید که تا به الان انجام نداده اید و کاری را به انجام برسانید که دیگران (افراد معمول سازمان) مانع شما برای انجام آن می شوند ، شما باید با کارمندانی که از پیشرفت شما جلوگیری می کنند رفتار دیگری داشته باشید.

آرین سیستم چگونه نرم افزار خرید و تدارکات داخلی را راه اندازی می کند؟

مراحل راه اندازی نرم افزار خرید آرین سیستم

ابتدا با بازدید از محل کار مشتری توسط کارشناسان خبره آرین سیستم برای نیاز سنجی نصب نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات لازم صورت می گیرد.

در این مرحله چارت زمان بندی تهیه شده و کارشناس مربوط در حوزه نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات به سازمان مشتری اعزام می شود.

سپس کارشناسان آرین سیستم پروپوزال راه اندازی و استقرار نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات را تهیه می کنند.

در مرحله بعد نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات در سازمان مشتری نصب و استقرار می یابد.

بعد از استقرار ، آموزش نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات توسط کارشناسان با تجربه آرین سیستم انجام می پذیرد.

در مرحله آخر رضایت نامه ای از مشتری توسط ستاد مراقبت از مشتری دریافت می گردد.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را برای خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات درگیر کرده باشد !

بسیاری از مشتریان ما سوالاتی داشته اند که در ابتدای خرید نرم افزار خرید داخلی نیاز است به جواب آنها برسند ، این سوالات این معنا را می دهد که برای خرید یک نرم افزار خرید داخلی خوب تحقیقات گسترده ای انجام داده اند و سوالات خود را دسته بندی کرده اند ، سوالات محصول برای خرید حق مشتری است و آرین سیستم هم برای خرید نرم افزار خرید داخلی سوالات مشتریان خود را به صورت زیر لیست کرده است.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را برای خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات درگیر کرده باشد !

بسیاری از مشتریان ما سوالاتی داشته اند که در ابتدای خرید نرم افزار خرید داخلی نیاز است به جواب آنها برسند ، این سوالات این معنا را می دهد که برای خرید یک نرم افزار خرید داخلی خوب تحقیقات گسترده ای انجام داده اند و سوالات خود را دسته بندی کرده اند ، سوالات محصول برای خرید حق مشتری است و آرین سیستم هم برای خرید نرم افزار خرید داخلی سوالات مشتریان خود را به صورت زیر لیست کرده است.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را برای خرید نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات درگیر کرده باشد !

بسیاری از مشتریان ما سوالاتی داشته اند که در ابتدای خرید نرم افزار خرید داخلی نیاز است به جواب آنها برسند ، این سوالات این معنا را می دهد که برای خرید یک نرم افزار خرید داخلی خوب تحقیقات گسترده ای انجام داده اند و سوالات خود را دسته بندی کرده اند ، سوالات محصول برای خرید حق مشتری است و آرین سیستم هم برای خرید نرم افزار خرید داخلی سوالات مشتریان خود را به صورت زیر لیست کرده است.

منبع

https://www.ariansystem.net/

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن