شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

امکانات نرم افزار crm

امکانات نرم افزار crm
امکانات نرم افزار CRM پیام گستر تمام قابلیت‌هایی که برای افزایش بهره‌وری، اتوماسیون اداری، بهینه‌سازی عملکرد کارکنان، مدیریت بازاریابی و فروش، تحلیل گزارش‌های مدیریتی و یکپارچه‌سازی با نرم‌افزارهای دیگر لازم دارید؛ در اختیار شما می‌گذارد.

از طریق منوی پایین صفحه می‌توانید به صفحه اختصاصی هر کدام از امکانات نرم افزار CRM پیام گستر مراجعه کنید، با آن‌ها آشنا شوید و ببینید که هر کدام از آن‌ها به تنهایی یا در کنار هم چگونه می‌توانند یک زیرساخت قوی برای کسب‌وکار شما فراهم کنند.

CRM

مدیریت خرید و فروش

مدیریت تبلیغات

خدمات پس از فروش

BPMS

مرکز تماس

تجارت الکترونیک

باشگاه وفاداری

اتوماسیون اداری

یکپارچه سازی

هوش تجاری

...

CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)

نرم‌افزار CRM پیام‌گستر یک پلتفرم جامع با کارایی آسان، برای مدیریت ارتباط با مشتری است که با افزایش بهره‌وری و بهبود عملکرد سازمانی و اثربخشی فرایندهای فروش، رضایت و وفاداری مشتری را به همراه دارد و به کاهش هزینه‌ها و افزایش سوداوری سازمان شما کمک می‌کند و تلاش می‌کند با استفاده از دانش روز و کارآمدترین روش‌ها و ارائه ویژگی‌های جدید از نرم‌افزار، خود را با نیازها، اولویت‌ها و چالش‌های کسب‌‎و‌کار شما، همگام کند.

نرم افزار crm پیام گستر

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

مدیریت خرید و فروش

یکی از امکانات نرم افزار CRM پیام گستر مدیریت خرید و فروش است. این محصول با ساده‌سازی و تسریع فرآیند بازاریابی، ارتباط مستقیم با حسابداری و انبار به کوتاه شدن مسیر خرید و فروش و در نتیجه رونق کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند.

تبلیغات

نرم افزار CRM به شما کمک می‌کند کمپین‌های تبلیغاتی کسب‌و‌کار خود را آگاهانه، هوشمندانه، هدفمند و با استراتژی مناسب اجرا کنید. محصول تبلیغات به عنوان یکی از امکانات تاثیرگذار نرم افزار CRM پیام گستر، باعث می‌شود اطلاعاتی مفید از بازار و نیاز مشتری به دست بیاورید، بازدهی تبلیغات خود را بیش‌تر کنید و در نهایت اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی خود را تحلیل کنید.

نرم افزار crm پیام گستر

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش یکی از دغدغه‌های جدی هر کسب‌و‌کار و از مهم‌ترین مراحل سفر مشتری سازمان شما است. بنابراین وجود یک سیستم برای پاسخگویی حرفه‌ای به مشتری لازمه هر کسب‌‎و‌کاری است. محصول خدمات پس از فروش نرم افزار CRM پیام گستر به شما کمک می‌کند تا در تمام چرخه حیات مشتری بتوانید تعامل موثری با او داشته باشید.

مرکز تماس

بدون شک اولین و مهم‌ترین راه ارتباطی مشتریان با کسب‌وکار شما تماس‌های تلفنی هستند. یکپارچگی نرم افزار مرکز تماس با CRM باعث شناخت بهتر مشتریان، بالا بردن کیفیت فروش و تجربه خرید مشتری و در نتیجه افزایش مشتری‌مداری می‌شود.

با استفاده از محصول مرکز تماس نرم افزار CRM پیام گستر می‌توانید به سوابق و مسیر گردش همه تماس‌ها دسترسی داشته باشید، رسیدگی سریع و مؤثر به درخواست‌های مخاطبان را فراهم آورید و در نتیجه کیفیت پاسخگویی خود به مشتریان را افزایش دهید.

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

تجارت الکترونیک

برای شرکت‌های تجارت الکترونیک، ادغام بستر خرید با CRM برای درک نیاز مشتریان حیاتی است و از طرف دیگر استفاده از سیستم تجارت الکترونیک، به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند تا نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان افزایش یابد.

یکی از امکانات نرم افزار CRM پیام گستر، محصول تجارت الکترونیک است که با کمک تکنولوژی AI، فروشگاه شما را با سایت تجارت الکترونیک اول متصل می‌کند و شما می‌توانید به اطلاعات مربوط به خریداران دسترسی داشته باشید.

BPMS

BPMS در واقع نرم افزاری برای اتوماتیک کردن و مکانیزاسیون فرآیندهای سازمان است و با کوتاه کردن مسیر وظایف سازمانی و حذف کارهای تکراری باعث افزایش بهره‌وری فرایندهای سازمان می‌شود.

محصول BPMS یکی از امکانات قدرتمند نرم افزار CRM پیام گستر برای طراحی، مدیریت و سیستماتیک نمودن فرآیندهای سازمانی شما است که با استفاده از آن می‌توانید چرخه‌های کاری و تجاری خود را تسهیل کنید.

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

اتوماسیون اداری

یکی از عوامل موفقیت کسب‌و‌کار شما، فرایندهای سازمانی رایج در مجموعه است. اگر این فرایندها دقیق و سازمان‌یافته باشند، درصد موفقیت شما بیش‌تر می‌شود. با کمک اتوماسیون اداری به عنوان یکی از امکانات پرطرفدار نرم افزار CRM پیام گستر، می‌توانید فرایندهای کاری و دسترسی‌ها را به طور خودکار و اتوماتیک انجام دهید، احتمال خطا را کم‌تر و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

باشگاه وفاداری

با استفاده از محصول باشگاه وفاداری پیام گستر می‌توانید مخاطبان و مشتریان خود را در دسته‌های مختلف طبقه‌بندی کنید و برای مشتریان وفادار خود، تسهیلات ویژه در نظر بگیرید.

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

یکپارچه سازی

CRM به تنهایی نرم‌افزار قدرتمندی است، اما یکپارچه‌سازی آن با سایر نرم‌افزارها، برای تسریع فرآیندهای سازمانی شما لازم است. در حالت ایده‌آل، نرم ‌افزار CRM باید به عنوان مرکز اصلی فعالیت‌های فروش شما باشد و یکپارچه‌سازی آن با سایر نرم‌افزارها، به عنوان پشتیبانی عمل می‌کند که CRM را از لحاظ اجرایی، قوی‌تر می‌کند.

محصول یکپارچه ساز نرم افزار CRM پیام گستر، به شما کمک می‌کند تا ابزارها و نرم‌افزارهای مختلف مورد استفاده در سازمان خود را با یکدیگر همگام سازید و در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید.

تحلیل داده و هوش تجاری

استفاده از هوش تجاری یا BI به رشد همه‌جانبه کسب‌وکار شما کمک می‌کند. با کمک هوش تجاری شما می‌توانید داده‌های خود را تحلیل و به طور مستمر از فرآیندهای سازمانی خود گزارش‌گیری و برای پاسخگویی بهتر به مشتریان خود برنامه‌ریزی کنید.

محصول هوش تجاری یا BI به عنوان یکی از امکانات نرم افزار CRM پیام گستر به شما کمک می‌کند تا بینش عمیق‌تری نسبت به فرآیندهای سازمانی خود داشته باشید.

نرم افزار مدیریت خرید و فروش CRM پیام گستر

سفارشی سازی و قیمت

سوالات متداول

آیا تنها از داخل شرکت می توان به نرم افزار CRM دسترسی داشته باشیم؟

پیام گستر بر روی سرور داخلی شما نصب میشود بنابراین داخل دفتر مرکزی شما نیازی به اینترنت نیست اما از طریق اتصال ip استاتیک به نرم افزار میتوانید از هرجایی که هستید با وارد کردن این ادرس از طریق اینترنت صورت امن وارد نرم افزار شوید .

نرم افزار crm چه کاربردی دارد؟

آیا نرم افزار CRM پیام گستر، نسخه ی فارسی شده ی یک نرم افزار خارجی است؟

آیا این نرم افزار، محدودیت فضا و کاربر دارد؟

آیا نحوه استفاده از نرم افزار توسط پیام گستر آموزش داده می شود؟

آیا استفاده از این نرم افزار با اپلیکیشن موبایل یا Device های مختلف امکان پذیر است؟

نصب نرم افزار crm پیام گستر به چه صورت است؟

منظور از سرنخ، فرصت و مشتری چیست؟

تبدیل سرنخ به مشتری یعنی چه؟

استفاده از نرم افزار crm چه تاثیری بر فروش خواهد داشت؟

آیا امکان شخصی سازی این نرم افزار، متناسب با هر شرکت وجود دارد؟

قیمت نرم افزار crm پیام گستر چقدر است؟

چگونه می توانم این نرم افزار سی آر ام را رایگان تست کنم؟

 

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن