شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

نرم افزارسردخانه

نرم افزارسردخانه
معرفی نرم‌ افزار تخصصی سردخانه

چرا از نرم افزار سردخانه استفاده کنیم؟

خطای انسانی

از بین رفتن خطاهای انسانی

حفظ و حراست از اطلاعات شما

حفظ و حراست از اطلاعات شما

نظارت بر عملکرد گردش کارها در کوتاه ترین زمان

نظارت بر عملکرد گردش کارها در کوتاه ترین زمان

خطای انسانی

کسب بهترین نتیجه با صرف کمترین وقت

حفظ و حراست از اطلاعات شما

دریافت گزارشات دقیق و جامع

نرم افزار سردچال کاملترین راهکار جامع مدیریت سردخانه، در طول سالیان متمادی با سلایق مختلف مدیریتی روند تکامل خود را طی کرده و کلیه فرایندهای کاری و روال استاندارد سردخانه‌ای را پوشش می‌دهد.

سردچال یک راهکار جامع فرآیند محور است. طراحی و پیاده سازی نرم افزار سردخانه به گونه صورت گرفته که تمامی فرآیندهای سردخانه ای، هر چقدر متفاوت و خاص را پشتیبانی کرده و برای هر نیاز راهکاری متناسب، استاندارد و مورد قبول ارائه می‌دهد.

فرایند، با ورود خودرو بر روی باسکول آغاز می‌شود، سیستم به صورت مستقیم به باسکول متصل شده و وزن خودرو را ثبت می نماید (مرحله توزین). در مرحله بعدی، پس از ثبت اطلاعات ابتدایی توسط کاربر خودرو به سمت بارانداز و محل تخلیه و بارگیری هدایت می‌شود. در بارانداز، انباردار تعداد محموله شمارش شده را توسط نسخه اندروید نرم‌ افزار سردچال ثبت می‌نماید و خودرو برای توزین دوم به باسکول هدایت می‌گردد. در این مرحله وزن خالص مشخص شده و به صورت خودکار داخل سند ورود/خروج ثبت می‌گردد.

نسخه اندروید نرم افزار این امکان را به کاربر می‌دهد که بدون محدودیت بر روی بارانداز جابجا شده و کالای صاحب کالاهای مختلف را با صرف حداقل زمان ممکنه در سیستم ثبت نماید. بدیهی است این امر در ترافیک‌ کاری کمک شایانی به انباردار خواهد کرد.

ویدیوی دموی نسخه تبلت نرم افزار تخصصی سردخانه

ویدیوی دموی نرم افزار حسابداری سردخانه

دریافت کاتالوگ نرم افزار تخصصی سردخانه

نرم افزار سردخانه، در ادامه تجربیات تولید سیستمهای مکانیزه در طی سالیان گذشته با استفاده از امکانات فناوریهای جدید تولید شده است تا بتواند نیازهای استفاده کنندگان را درسطوح مختلف جوابگو باشد. سیستم کنترل موجودی سردخانه در حال حاضر در مجموعه ای شامل مجموعه سردخانه های میوه طلایی، سردخانه کاروان، سردخانه رازی، سردخانه دنا، سردخانه استقلال و ده ها سردخانه دیگر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

تصاویر محیط نرم افزار

نرم افزار تخصصی سردخانه ئسخه حرفه اینرم افزار تخصصی سردخانه نسخه حرفه ای

امکانات و قابلیتها

نرم‌افزار تخصصی سردخانه

قابلیتهای عمومی

معرفی کاربران متعدد و تعیین محدودیتهای دسترسی به گزینه های سیستم برای هر یک از کاربران

قابلیت تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات سیستم

قابلیت اجراء بر روی سیستم عامل windows xp ,windows vista ,windows 7, windows 8 32/64 Bit , windows 10

استفاده از پایگاه داده SQL Server

قابلیت بروز رسانی تغییرات نرم افزار از طریق اینترنت و مستقل

قابلیت ساخت کلیه گزارشات بصورت Excel و Word

قابلیت تغییر فونت نمایش منو ها و گزارشات

نرم‌افزار تخصصی سردخانه

قابلیتهای پایه ای

معرفی گروه کالا به صورت کدینگ استاندارد و غیره استاندارد تا سقف دلخواه

معرفی کالا و اقلام بر اساس کدینگ استاندارد و غیره استاندارد تا سقف دلخواه

معرفی پرسنل خدمات و محاسبه اجرت و دستمزد تخلیه و بارگیری

معرفی صاحب کالا، صاحب حواله، تحویل گیرندگان کالا و مقصدهای حمل بار

تعیین و معرفی پارتی (سری) بصورت جداگانه برای هر صاحب کالا

امکان معرفی شرح هاپی الگو برای ردیف های سند

امکان معرفی سالنها و بخش بندی آنها و درنهایت نمایش حجم اشغال شده

امکان معرفی امضاء مجاز در انتهای رسیدها و گزارشات سیستم

ثبت تمامی عملیات سیستمی با نام کاربری و امکان رهگیری

امکان تعریف خودروهای حمل بار و مجوز های آن

نرم‌افزار تخصصی سردخانه

قابلیتهای اصلی و عملیاتی

امکان تفکیک موجودی کالا و حواله برای هر صاحب کالا بصورت پارتی های مجزا

صدور اسناد و ورود کالا، خروج کالا، افت کالا، (ضایعات)، اضافه تحویلی کالا (مغایرتها)

کنترل موجودی اقلام و حواله های صاحب کالا در خروج کالا

امکان ثبت درخواست بارگیری و تایید حواله قبل از خروج کالا

معرفی پروانه ساخت فراوردهای دامی (وزارت دامپزشکی)

ثبت محموله های وارد شده، نگهداری و کنترل شماره مجوزهای دامپزشکی برای هر صاحب کالا

ثبت و کنترل تاییدیه های شهری و بین شهری وزارت دامپزشکی

امکان ارائه رسید ورودی و خروجی به صاحب کالا

امکان ثبت جابجایی و مرتب سازی کالا

امکان انتقال کالا بین مشتریان

امکان ثبت چندین وزن باسکول برای ثبت محموله های وارد شده

نرم‌افزار تخصصی سردخانه

گزارشات

امکان دریافت گزارشات آماده ورود، خروج، افت و اضافه به صورت کلی و جزئی

ایجاد کاردکس سه سطحی تعداد کارتن، وزن کارتن، وزن ناخالص جهت ایجاد گزارشات

امکان تهیه انواع گزارشات آماری، کنترلی، کاردکس

امکان تهیه صورتحساب نگهداری و تخلیه و بارگیری کالا

امکان ایجاد گزارشات دلخواه بر حسب نیاز سردخانه

امکان ارائه گزارشات به صاحب کالا از طریق نرم افزار جانبی وابسته به سیستم مرکزی

امکانات جانبی

تیم طراحی و برنامه نویسی داده سامان سپهر به همین امر بسنده نکرده و در کنار این سیستم جامع، سیستم‌هایی را تولید کرده که نیازهای جانبی سردخانه‌داران محترم را در بخش‌های مختلف پوشش دهد، که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می نماییم:

ابزار ارسال پیامک 1. ابزار ارسال پیامک: یکی از ابزارهای کمکی نرم افزار سردچال می‌باشد که برای خدمات دهی مشتریان سردخانه ایجاد شده است. زمانی که برای یک صاحب کالا ورود و یا خروج کالا اتفاق میافتد، به صورت اتوماتیک یک پیامک برای صاحب آن کالا ارسال می‌شود و وی را از مقدار ورود یا خروج و تاریخ و زمان آن مطلع می‌کند (متن پیامک به دلخواه مشتری می‌باشد.) این ابزار قادر به دریافت پیامک نیز هست.

گزارشگر2. سامانه گزارشات تحت وب سردخانه:این سامانه امکان ارائه گزارشات به سردخانه‌داران و صاحبان کالا را فراهم می‌کند. بدیهی است صاحب کالا فقط گزارشات مربوط به فعالیت ها، تراکنش ها و اسناد خود را ملاحظه خواهد کرد و مدیریت سردخانه می‌تواند با تنظیم دسترسی بیشتر در نرم افزار سردخانه امکان مشاهده کلیه اطلاعات موجود در نرم افزار را برای مدیران داخلی خود فراهم سازد. با در نظر گرفتن این امکانات، در هر لحظه می‌توان به اطلاعات سردخانه دسترسی یافت. این امر سبب می شود مدیران و صاحبان کالا با اطمینان بیشتری از تراکنش ها و موجودی کالا اطلاع داشته و تصمیم گیری سریع تر و بهتری نسبت به روال سنتی داشته باشند. هم اکنون سامانه گزارشات تحت وب سردخانه بر روی سه بستر وب، اندروید و ios آماده ارائه سرویس می باشد.

باسکول 3. ابزار اتصال به باسکول به صورت آنلاین: در این نوع اتصال سیستم به صورت مستقیم وزن را از باسکول دریافت می‌کند، ابزار به ساده ترین شکل ممکن و شبیه ترین حالت به کنسول های سنتی طراحی گردیده به نحوی که شخصی با دانش کم از کامپیوتر نیز می‌تواند کاربری این ابزار را انجام دهد این ابزار قادر به صدور قبض باسکول می باشد و کاربر می‌تواند هر کدام از نمونه قبض ها را انتخاب نماید.

اندروید4. نسخه اندروید سردچال: نسخه اندروید نرم افزار سردچال از جدیدترین نرم افزارهای شرکت داده سامان می باشد. ثبت اطلاعات پایه تا انجام عملیات ورود و خروج افت و اضافه و ... در آن میسر می باشد. با نصب این نسخه بر روی یک دستگاه تبلت و متصل شدن به سرور برنامه اصلی شما قادر خواهید بود که بر روی سکوی بارانداز خود به راحتی و بدون فوت وقت، حین حرکت عملیات ثبت اطلاعات را انجام دهید. نکته قابل تامل این است که در این حالت بیش از نیمی از اطلاعات ورودی، توسط ابزار اتصال به باسکول وارد سیستم شده است، انبار دار صرفا سند مربوطه را باز کرده و تعداد شمارش شده همراه با توضیحات کالای نحویلی (در صورت داشتن توضیحات) را داخل سیستم ثبت می نماید.

سفارشی سازی5. درخواست تغییرات و سفارشی سازی: به صورت عمومی و منطقی پس از پیاده سازی یک نرم افزار شرکتهای تولید کننده در خصوص تغییرات درخواستی مشتری، مقاومت بسیاری دارند و اصولا این گونه درخواستهای مشتری را به سختی و یا با زمان و هزینه بسیاری انجام می‌دهند. از آنجایی که نرم افزار سردچال یک راهکار جامع فرآیند محور مدیریت سردخانه می باشد به راحتی می توان آن را طبق نیاز مشتری پیکره بندی و استقرار داد. همچنین شرکت مهندسی داده سامان سپهر در خصوص تغییرات درخواستی مشتری انعطاف بسیاری داشته و حتی راهکارهایی در کنار درخواست مشتری ارائه می نماید . ما این اطمینان را می دهیم که در کوتاه ترین زمان و بهترین شکل نسبت به انجام تغییرات درخواستی (تغییراتی که در تحلیل و پیاده سازی و استاندارد بودن نرم افزار خللی وارد نکند) اقدام نماییم.

منبع

https://dssnovinit.com/

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن