شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

ابر پروژه بهداشت و درمان کشور کانادا

بهداشت و درمان در کانادا توسط مالیات دهندگان پرداخت می شود و با سیستم بسیار مناسب کار می کند. سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا در مقیاس بین المللی با بالاترین مشکل و شکایت زمان انتظار ، در سطح بین المللی قرار دارد. به طور متوسط ​​، زمان پذیرش پزشک یا متخصص بیشتر از سایر کشورها است.

article

اولین نرم افزار روانشناسی و روانکاوی و غربالگری (ارتش جمهوری اسلامی ایران)

روانشناسی نظامی عبارت است از تحقیق ، طراحی و استفاده از تئوری های روانشناختی و داده های تجربی به سمت درک ، پیش بینی و مقابله با رفتارها در نیروهای دوستانه و دشمن و یا در جمعیت های غیرنظامی.
تأکید ویژه ای بر رفتارهایی وجود دارد که ممکن است برای انجام اقدامات نظامی نامطلوب ، تهدید کننده یا بالقوه خطرناک باشند. روانشناسی نظامی از زیر شاخه های روانشناسی متعددی برای تشویق مقاومت در بین نیروهای نظامی و مقابله نیروهای دشمن برای پیروزی های نظامی استفاده می کند.

article

تحلیل نتایج ازمایشگاه های پزشکی کشور اذربایجان

طبق دستورپزشک شما آزمایش چکاپ کامل داده‌اید و حالا نتیجه را گرفته‌اید! فهرست بلندبالای نتیجه آزمایش چکاپ کامل در برابر چشمان شما قرار دارد؛ فهرستی پر از کلمات و اصلاحات انگلیسی و صد البته عجیب و غریب که احتمالاً، شما از آن‌ها اصلا سر در نمی‌آورید. جست و جوی این اصطلاحات و اختصارات در گوگل یا پرسیدن از افراد کم اطلاع و بی اطلاع، در واقع شما را به چاهی می‌اندازد که نمی‌توانید خودتان را از آن بیرون بکشید! RBC یعنی چه؟ AST لعنتی دیگر چه چیزی است؟! حالا اگر آزمایش چکاپ کامل مربوط به قلبتان باشد، آیا قلب شما کلسترول بیش از اندازه پمپاژ می‌کند؟ نکند سکته خفیف کرده باشید؟ شاید هم سرطان؟ کرونا؟ ای وای…

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن