شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

مدیریت کنترل تردد

مدیریت کنترل تردد

دین طریق به این اصطلاح به عنوان روشی برای تایید و اهراز هویت کاربران نگاه می شد، در حالی که مبحث اهراز هویت کاملا مستقل می باشد. اصطلاح کنترل دسترسی در واقع به کنترل بیشتر بر روی دسترسی به منابع سیستم اشاره دارد یعنی فرض را بر این می گذاریم که هویت کاربر مورد تایید قرار گرفته است و اکنون چگونگی نحوه دسترسی کاربر به منابع باید کنترل گردد.

کنترل دسترسی به مکانیزمی گفته می شود که از طریق آن بتوان نحوه دسترسی کاربران به منابع سیستم را محدود به نیازهایشان کرد. در واقع این مدل ها هر کدام به طریقی نحوه تامین داده ها و تنظیم حق دسترسی ها را بیان می کنند.

داشتن سیستم های هوشمند و مدرن ضمن به ارمغان آوردن آسودگی خیال در ایجاد محیطی منظم و بدون اضطراب به ما کمک می کند با هوشمند نمودن سیستم های پیرامونمان یک یار دلسوز و هوشیار دائم مراقب ماست. او دستورات از قبل تعیین شده ما را به دقت انجام داده و با ارائه مدرک صحت انجام کارهای محول شده همیشه و بدون حقوق ماهانه در خدمت ما است.

سیستم عای هوشمند که متشکل از یک مغز الکترونیکی و سنسورهای حساس می باشد می تواند تمام دستوراتمان را از قبیل کنترل در رفت و آمدها باز و بسته نمودن درب های منزل و محل کار ضمن شناسائی افراد و ثبت زمان و وقایع روشن و خاموش نمودن سیستم های مورد نیاز و یا نور پیرامونی، زمانبندی و هشدار در صورت عدم اجرای صحیح دستورات یا صحت انجام دستورات به هر گونه دلخواه و ... را فراهم نماید.

کنترل تردد به عنوان ابزاری فعال جهت تایید یا رد ورود و خروج از مکان هایی خاص مانند ساختارهای تجاری، صنعتی، دولتی و به خصوص مراکز مالی تولیدی بکار می رود. سیستم های امروزی بسیار بیشتر از محدودیت دسترسی برای یک فضا عمل می کنند. بهبود بازدهی کارکنان و محدودیت ایجاد مسئولیت برای آن ها دلایل مهم دیگری هستند که به طور معمول ضرورت گسترش این سیستم ها را توجیح می کنند.

سامانه هوشمند ماداکتو با دستیابی به تکنولوژی های روز دنیا سیستم های کنترل تردد بر اساس شناسایی مولفه های بیومتریک را طراحی و تولید می کند.

کاربردهای اتوماسیون تردد

اکسس کنترل | این سیستم دسترسی تکت تک افراد یا پرسنل به هر اتاق را تعیین می نماید. بنابراین مدیران اداری و مدیران داخلی هر سازمان می توانند از قدرت و انعطاف این سیستم جهت مدیریت واحد زیر نظر خود بهره ببرند. این دستگاه ها از سرعت خواندن اثر انگشت و کارت و تشخیص چهره فوق العاده ای برخوردار بوده و همچنین دارای امکانات اتصال به کامپیوتر هستند. بنابراین این دستگاه برای محیط های اداری کوچ و یا بزرگ مناسب است.

امکانات نرم افزار مدیریت تردد

امکان تعریف محدوده زمانی مختلف جهت مجوز تردد هر یک از افراد

امکان تنظیم ساعت و تاریخ و روز دستگاه از طریق نرم افزار

امکان خواندن اطلاعات ذخیره شده در هر دستگاه

امکان خواندن اطلاعات بصورت بلادرنگ از هر دستگاه

امکان دیدن چند نفر آخر همراه با ساعت و تاریخ

امکان ذخیره خطاهای پرسنل هنگام استفاده از نرم افزار

امکان تنظیم مدیرت زمان بازماندن درب

امکان باز کردن درب از طریق نرم افزار

امکان تعریف رمز برای پرسنل

امکان باز شدن درب با انگشت، کارت و یا رمز

امکان انتصاب محدودیت های تردد یک شخص به اشخاص دیگر در همان گروه و یا تمام افراد

تعریف پرسنل مجاز و زمانبندی تردد آنها

حذف یا اضافه کردم ریدر به سیستم و تنظیم پارامترهای آن

امکان تعریف Zone

گروهبندی پرسنل و تعریف نجوه ترددهای مجاز از نظر محدوده ورودی و زمانبندی گروه

تعریف کارکنان با سطوح دسترسی مختلف برای کار با نرم افزار و مشاهده ترافیک هر Zone مشخص شدن محل پرسنل در Zone ها بصورت Online

امکان گزارش گیری Zone ها بر اساس اشخاص ، زمان ها

مدیرت کامل تردد افراد مهمان از نظر محل و زمان توسط سیستم

نمایش وضعیت عملکرد در بها

تعاریف کامل مهمانان و مدت حضور آنها در مجموعه و دربهای مورد نیاز برای دسترسی

امکان تعریف گروه های مختلف دربها و افراد برای کنترل بسیار آسانتر

نرم افزار Access Control System شرکت ماداکتو

دارای قابلیت خواندن کاربران از دستگاه بصورت آنلاین و بارگزاری کاربران در دستگاه به همین شکل

در این نرم افزار محدودیتی بایت معرفی دستگاه ندارید و با یک نرم افزار می توانید چندین دستگاه را کنترل کنید

امکان فراخوانی ترددها به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و بر اساس تاریخ

امکان گزارش گیری از افراد به طور کاملا پیشرفته

دارای خروجی های تکست و اکسل

ایجاد کاربر با محدودیت دسترسی

امکانات اتوماسیون کنترل دسترسی ماداکتو سافت

کنترل دسترسی | سامانه هوشمند ماداکتو مفتحر است پس از سالها تحقیق و بررسی و ارائه نرم افزارهای متفاوت در محیط ویندوزی و وب و همچنین استفاده از نظرات ارزشمند مسئولین محترم مجموعه های متفاوت و نیز با یاری کارشناسان خبره و مهندسین مجرب ماداکتو نرم افزارهای متنوع کنترل دسترسی، حضور و غیاب را به بازار ارائه نماید.

این مهم شما را قادر می نماید نظارت دقیقی بر تردد افراد در مجموعه خود داشته و گزارشات کاملی را به سمع و نظر مدیران برسانید. ماداکتو با ارائه نسخه های مختلف و ارائه امکانات و گزارش های مختلف مدیریتی و پیشرفته نیازهای سازمان ها و شرکت ها را بطور کامل برآورده می نماید.

برخی از امکاناتی که در نرم افزار ماداکتو سافت به آن پرداخته ایم عبارت است از :

امکان گزارش گیری از کلیه ورود و خروج ها در بازه های زمانی مشخص | اجازه ورود ، X تعداد از افراد گروه

N امکان ایجاد محدودیت تردد افراد یک گروه به تعداد مشخص در یک روز، به این معنی که در یک روز X بار ورود به داخل سالن داده نشود. اُمین شخص از گروه N+1

امکان تعریف بازه زمانی روزانه و هفته ای برای تردد افراد (مثلا از ساعت 8 الی 21 فقط روزهای زوج)

امکان تعریف بازه های زمانی متفاوت برای گروه های مختلف

امکان تعریف مدت اعتبار در نرم افزار، برای هر فرد و هر گروه، مثلا 1 ماهه، 1 ساله و ( بصورتی که بعد از تاریخی معین اثر انگشت فرد بصورت اتومات از روی دستگاه شماره 2 حذف یا غیرفعال گردد.

امکان غیرفعال کردن اثر انگشت یک گروه یا فرد از طریق نرم افزار، بدون نیاز به حذف دستی آنها در دستگاهها

امکان حذف یک یا چند گروه، و یک یا چند فرد از نرم افزار و پیرو آن، امکان انتقال اصلاح ایجاد شده به دستگاه شماره 2 بدون نیاز به حذف آنها در دستگاه شماره 1

امکان خارج کردن یک یا چند فرد از یک گروه و پیرو آن، امکان انتقال اصلاح ایجاد شده به دستگاه شماره 2 بصورتی که اگر فرد عضو هیچ گروهی نباشد، اجازه ورود نداشته باشد.

امکان انتقال یک یا چند فرد از گروه

منبع

https://madakto.net/software

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن