شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

GITEX Reports 2021

BNDBS (“the Company”), a pioneer in the field of wearable GPS, people and asset tracking Location-Based Services (LBS) and Real-Time Location Systems (RTLS), today announced a summary for the year ended December 31, 2021.

article

تابلو فرش هوش مصنوعی المپیک در تبریز بافته شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، این تابلوفرش نفیس در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی متر با ۲۵۰ رنگ مختلف و متنوع و همچنین ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار گره در ۵۵ رج توسط ۸ تن از استادکاران قالی باف تبریزی بافته شده است که به نوعی دایره المعارف بازی‌های المپیک از آغاز این بازی‌ها تاکنون به شمار می‌رود.

طراح و سرمایه گذار این فرش نفیس هدف از بافت آن را نشان دادن هنر صنایع دستی ایران به جهانیان و ارائه قابلیت‌های فراوان این هنر صنعت ایران زمین در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش بیان کرد.

article

Iranian artists weave world's first interactive carpet dedicated to Tokyo 2020 Olympics

Eight Iranian artists from the city of Tabriz created the world's first interactive carpet dedicated to the Tokyo Olympics, as seen on Monday in Tehran. The carpet, named 'Olympic Atlas'

article

NFT های ایرانی یکی پس از دیگری

اِن اِف تی NTF

NTF (توکن غیر مثلی یا غیر همسان یا به زبان ساده تر، توکن منحصر به فرد Non-Fongible Token) به شکل ساده، یک حق مالکیت برای محصولات مختلف به خصوص، آثار هنری است که میتوان آن را در قالب یک ارز دیجیتال با قیمتی مشخص ..

article

Tabrizi artists weave Tokyo Olympics carpet

Tabriz, IRNA – A carpet depicting Olympics atlas was woven for the first time by Tabrizi artists in Iran on the wake of Tokyo Olympics 2020 which would start this month in Japan.

article

بافت نخستین فرش دیجیتالی و هوشمند در تبریز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، فرش دیجیتالی اطلس المپیک برای نخستین توسط هنرمندان قالیباف تبریزی در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی‌متر با رج شمار ۵۵ توسط هشت استادکار به صورت دو شیفت در ۶ ماه بافته شده است.  به گفته آرامش که کار طراحی این فرش هوشمند را بر عهده داشته، در اولین اثر هنری ورزشی دیجیتال دنیا حدود ۳۳۰ موضوع با محتوای غنی در بستر اینترنت کار شده که از این موضوعات ۵۰ مورد مربوط به رشته‌های ورزشی المپیکی و سال ورود آنها به بازی‌های المپیک و تعداد مدال‌های هر رشته است.

article

بافت نخستین فرش دیجیتال و هوشمند در تبریز

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس؛ فرش دیجیتالی اطلس المپیک برای نخستین توسط هنرمندان قالیباف تبریزی در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی‌متر با رج شمار ۵۵ توسط هشت استادکار به صورت دو شیفت در ۶ ماه بافته شده است.

article

بافت اولین فرش دیجیتال و هوشمند در تبریز

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - از تبریز، فرش دیجیتالی اطلس المپیک برای نخستین توسط هنرمندان قالیباف تبریزی در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی متر با رج شمار ۵۵ توسط هشت استادکار به صورت دو شیفت در ۶ ماه بافته شده است.

article

المپیک توکیو در قالب فرش هوشمند در تبریز بافته شد

به گزارش وقت نیوز ، طراح و سرمایه گذار این فرش نفیس هدف از بافت آن را نشان دادن هنر صنایع دستی ایران به جهانیان و ارائه قابلیت‌های فراوان هنر صنعت فرش  ایران زمین در حوزه‌ های مختلف از جمله ورزش بیان کرد.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن