شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

آموزش ماشین لرنینگ

هدف از برگزاری این دوره، آموزش ماشین لرنینگ به‌صورت مرحله‌به‌مرحله از مباحث مقدماتی تا مباحث جدید و پیشرفته است. شرکت در این دوره آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا در محیط واقعی و کاربردی از زبان برنامه­‌نویسی پایتون استفاده کنید و مهارت خود را در زمینه برنامه­‌نویسی پایتون افزایش دهید. در کنار این موضوع، آموزش یادگیری ماشین را به‌عنوان هدف اصلی این دوره آموزشی دنبال خواهید کرد.

article

طراحی ربات هوشمند

طبق تعربف انجمن رباتیک (Robotic Industrial Association (RIA)) ربات یک دستگاه مکانیکی قابل برنامه ریزی است که به جای یک نیروی انسانی کارهای تکراری و خطرناک با دقت بسیار بالا را انجام میدهد. همچنین طبق تعربف دیگری که از جانب انجمن بین المللی رباتیک (IFR) ارائه گردیده است، ربات هوشمند، رباتی است که به صورت اتوماتیک کنترل میشود، قابل برنامه ریزی مجدد و چند منظوره می باشد و همچنین قابلیت برنامه ریزی در سه تا هفت محور را دارد.

article

طراحی نرم افزار پردازش تصویر با هوش مصنوعی

هدف واحد هوش مصنوعی و پردازش تصویر طراحی و ساخت سیستم های خبره مبتنی بر هوش مصنوعی و بینایی ماشین می باشد. از توانایی های واحد هوش مصنوعی و بینایی ماشین می توان به طراحی نرم‌افزارهای مبتنی بر پردازش سیگنال و تصویر، طراحی سیستم‌های هوشمند کنترل کیفیت، اندازه گیری و تشخیص عیوب بر خط در صنایع مختلف، طراحی سیستم ردگیری اشیاء متحرک هوایی و زمینی، طراحی اسکنرهای 3 بعدی جهت استفاده در صنایع مختلف، تولید و توسعه سیستم های خبره مبتنی بر یادگیری ماشین و داده کاوی و طراحی زیرسیستم‌های الکترواپتیکی و محموله های تصویر برداری ویژه اشاره کرد.

article

سامانه پردازش تصاویر ترافیکی شهری و بیرون شهری

سامانه برای پردازش دوربین های راه ور برای انالیز و تحلیل و ایجاد گزارش های راه وری قابل استفاده برای سازمان ها، ارگان های دولتی،غیر دولتی، شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی و دیگر اشخاص حقوقی ذینفع برای استفاده از داده های فراینده شده می باشد

article

جستجوگر اختصاصی سایت

برنامه کاربردی و موتور جستجو سفارشی، یک ابزار مفید از شرکت دانش برتر سهند است که در ابتدا کاربران از آن برای یافتن فقط محصولات و جستجوی آنلاین داخل سایت خاص استفاده می‌کردند. اما با گذشت مدتی کوتاه، این برنامه به‌سرعت پیشرفت کرده و اکنون به یک موتور جستجوگر ‌قدرتمند و با قابلیت‌های متفاوت تبدیل شده است.

article

راه اندازی مرکز تماس هوشمند

اپراتور هوشمند مرکز تماس
به کمک سرویس هوش مصنوعی دانش برترسهند هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید، تمام آنچه مشتری می‌گوید را می‌شنوید، عملکرد تک تک اپراتورها را می‌سنجید و از درستی عملکرد مرکز تماس (Call Center) خود مطمئن می‌شوید.
سرویس هوش مصنوعی “دانش برترسهند” علاوه بر اینکه تمامی مزایای نرم‌افزارهای مدیریت مرکز تماس را حفظ کرده و تمامی معایب آن‌ها را حذف کرده است، می‌تواند وظایفی را به عهده بگیرد که سیستم‌های تلفن گویا IVR و نرم افزارهای فعلی مدیریت مرکز تماس به هیچ وجه توانایی اجرای آن‌ها را ندارند.

article

تبدیل صدا به متن

برنامه تایپ صدای فارسی که با بهره‌گیری از تکنولوژی صدا به متن، صحبت فارسی را به متن تبدیل می‌کند. نرم افزار تبدیل صوت به متن ، توسط شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند برای تایپ فارسی طراحی شده است. این برنامه با دقت و سرعت بالا و در تمامی ویرایشگرها قادر به تایپ سخن شما بدون استفاده از کیبورد یا صفحه کلید است.

article

تبدیل متن به صوت

نرم افزار نوشتار به گفتار، بهترین نرم‌افزار تبدیل متن به صدا است که قادر است نوشتار فارسی را به صوت تبدیل کرده و به صورت طبیعی بخواند. این برنامه هر نوع نوشته‌ای را برای فرد می‌خواند از جمله فایل‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، سایت‌های خبری، نامه‌های الکترونیکی.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن