شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

آموزش ایلوستریتور Adobe Illustrator

هنرهای دیجیتالی یک عنوان کلی در مورد هنرهایی است که از فناوری رقمی به عنوان جز اصلی فرایند تولید خلاقیت هنری و یا نمایش آن استفاده می شود. از دهه ی ۱۹۷۰ اسامی متفاوتی جهت فرایند مذکور برگزیده شده که از آن جمله می توان هنرهای رایانه ای و هنرهای چندرسانه ای را نام برد. با این همه هنرهای دیجیتالی به عنوان مناسب ترین نام در معرفی حوزه مذکور برگزیده شد. هنرهای دیجیتالی جز گروه بزرگتری به نام هنر رسانه های جدید جای گرفته است. به بیان دیگر هنر رسانه های جدید یک دسته بندی است که تمامی آثار هنری تولید شده با رسانه های جدید را دربر می گیرد.

article

آموزش ماشین لرنینگ

هدف از برگزاری این دوره، آموزش ماشین لرنینگ به‌صورت مرحله‌به‌مرحله از مباحث مقدماتی تا مباحث جدید و پیشرفته است. شرکت در این دوره آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا در محیط واقعی و کاربردی از زبان برنامه­‌نویسی پایتون استفاده کنید و مهارت خود را در زمینه برنامه­‌نویسی پایتون افزایش دهید. در کنار این موضوع، آموزش یادگیری ماشین را به‌عنوان هدف اصلی این دوره آموزشی دنبال خواهید کرد.

article

طراحی ربات هوشمند

طبق تعربف انجمن رباتیک (Robotic Industrial Association (RIA)) ربات یک دستگاه مکانیکی قابل برنامه ریزی است که به جای یک نیروی انسانی کارهای تکراری و خطرناک با دقت بسیار بالا را انجام میدهد. همچنین طبق تعربف دیگری که از جانب انجمن بین المللی رباتیک (IFR) ارائه گردیده است، ربات هوشمند، رباتی است که به صورت اتوماتیک کنترل میشود، قابل برنامه ریزی مجدد و چند منظوره می باشد و همچنین قابلیت برنامه ریزی در سه تا هفت محور را دارد.

article

طراحی نرم افزار پردازش تصویر با هوش مصنوعی

هدف واحد هوش مصنوعی و پردازش تصویر طراحی و ساخت سیستم های خبره مبتنی بر هوش مصنوعی و بینایی ماشین می باشد. از توانایی های واحد هوش مصنوعی و بینایی ماشین می توان به طراحی نرم‌افزارهای مبتنی بر پردازش سیگنال و تصویر، طراحی سیستم‌های هوشمند کنترل کیفیت، اندازه گیری و تشخیص عیوب بر خط در صنایع مختلف، طراحی سیستم ردگیری اشیاء متحرک هوایی و زمینی، طراحی اسکنرهای 3 بعدی جهت استفاده در صنایع مختلف، تولید و توسعه سیستم های خبره مبتنی بر یادگیری ماشین و داده کاوی و طراحی زیرسیستم‌های الکترواپتیکی و محموله های تصویر برداری ویژه اشاره کرد.

article

تبدیل عکس به متن فارسی OCR

به ساده ترین حالت ممکن اگر بخواهیم اوسی آر OCR  (Optical Character Recognition ) را توضیح دهیم می توان به نرم افزار یا سخت افزاری گفت که پس از پردازش تصاویر متون داخل آن را استخراج می کند. حال اینکه چرا کلا به اوسی آر نیاز است می تواند هزاران دلیل داشته باشد ولی اصلی ترین آن جلوگیری از هدررفت زمان برای تایپ مجدد صفحه ای است که از قبل توسط دست یا کامپیوتر نوشته ( یا تایپ) شده است.

article

سامانه پردازش تصاویر ترافیکی شهری و بیرون شهری

سامانه برای پردازش دوربین های راه ور برای انالیز و تحلیل و ایجاد گزارش های راه وری قابل استفاده برای سازمان ها، ارگان های دولتی،غیر دولتی، شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی و دیگر اشخاص حقوقی ذینفع برای استفاده از داده های فراینده شده می باشد

article

جستجوگر اختصاصی سایت

برنامه کاربردی و موتور جستجو سفارشی، یک ابزار مفید از شرکت دانش برتر سهند است که در ابتدا کاربران از آن برای یافتن فقط محصولات و جستجوی آنلاین داخل سایت خاص استفاده می‌کردند. اما با گذشت مدتی کوتاه، این برنامه به‌سرعت پیشرفت کرده و اکنون به یک موتور جستجوگر ‌قدرتمند و با قابلیت‌های متفاوت تبدیل شده است.

article

نرم افزار تشخیص چهره


نرم افزار تشخیص چهره دانش برتر، با بهره گیری از الگوریتم های هوش مصنوعی و پردازش تصویر توانایی تشخیص و شناسایی چهره ی افراد با دقت بالایی را دارد.
قابلیت اتصال سامانه تشخیص چهره دانش برتر به راهبند (گیت) سامانه تشخیص چهره دانش برتر

article

پلاک خوان هوشمند

نرم افزار پلاک خوان دانش برتر، یک پلاک خوان ایرانی و محصول شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند است که با بهره گیری از الگوریتم های هوش مصنوعی و پردازش تصویر توانایی تشخیص و شناسایی پلاک با دقت بالایی را دارد.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن