شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان ERP

نیاز رو به رشد مدیران سازمانها به استفاده از اطلاعات مفید، واقعی، بروز و تسهیل در حرکت راهبردی هدفمند و افزایش بهره وری روزافزون سازمان، استفاده از نرم افزارهای ERP را اجتناب ناپذیر نموده است.

article

نرم افزار ارزیابی عملکرد نیروی انسانی

ارزیابی عملکرد کارکنان در دوره‌ی پیشرفت تکنولوژی، یک امر بسیار مهم و کاربردی است.
هر شرکت و سازمان برای اطلاع از کیفیت و مطلوبیت فعالیت‌های خودش، نیاز دارد که همه‌ی منابع نیازها، اهداف، کارکنان و همه‌ی بخش‌های مختلف سازمان خود را ارزیابی و مدیریت کند تا روند کارها و پیشرفت‌ها. از دستش در نرود!

article

نرم افزار پخش و بازاریابی

نرم افزار پخش و بازاریابی و ویزیتوری مویرگی یا همان نرم افزار بازاریابی و فروش به ویژه نسخه موبایل و اندروید، یعنی اپلیکیشن بازاریابی که از آن با نام نرم افزار یا اپلیکیشن ویزیتوری نیز یاد میشود، از مهمترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مورد نیاز یک ویزیتور و بازاریاب حرفه ای است و اغلب فعالان بازار بدون شک دیر یا زود به وجود همچین نرم افزار هایی نیازمند و وابسته خواهند ماند.

article

نرم افزار حسابداری با پلن های سفارشی

سری شخصی نرم افزار حسابداری با امکان نصب آسان بر روی گوشی همراه، برای ثبت و مدیریت درآمدها و هزینه‌های زندگی شخصی شما طراحی شده است

article

نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت تولید PLM

واحدهای تولیدی همواره تلاش می‌کنند با برنامه‌ریزی ظرفیت، زمان‌بندی دقیق تولید و کنترل تولید، بهره‌وری را حداکثر و ضایعات را به حداقل برسانند. تخصیص بهینه منابع در عمده واحدهای تولیدی بزرگ و متوسط که حجم تولید بیشتر یا فرایند تولید پیچیده‌تری دارند، با استفاده از روش‌های سنتی عملاً ممکن نیست. راهکار نرم‌افزاری برنامه‌ریزی و مدیریت تولید، راه‌حلی جامع است که می‌تواند منافع بیشماری را از یک سو در مدیریت، برنامه‌ریزی و کنترل تولید و از سوی دیگر به واسطه ایجاد یکپارچگی با زنجیره تأمین، مدیریت مالی، مدیریت و منابع انسانی و ... برای شرکت‌های بزرگ و متوسط ایجاد کند

article

نرم افزار انبار داری

نرم افزار انبارداری، یکی از مهم‌ترین و در عین حال، هزینه‌برترین عناصر در هر سازمان است. بنابراین کاهش در هزینه‌های انبار و در عین حال، حفظ آمادگی برای تأمین، تأثیر بسزایی بر روی درآمدهای شرکت و موقعیت رقابتی آن دارد. علاوه بر این، یک سیستم خوب برای مدیریت انبار در ERP، همچنین می‌تواند عملیات داخلی سازمان را بهبود بخشد، زیرا تضمین می‌نماید که مواد مورد نیاز برای تولید بر اساس نیاز و تقاضا آماده و موجود خواهند بود.

article

نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه

این نرم افزار برای مدیران و کسانی که با پروژه سر و کار دارند سودمند و بسیار کاربردی است و توصیه می شود با این نرم افزار قدرتمند آشنا شوند.سیستم و نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه تحت وب، از دو قسمت برنامه‌ریزی و کنترل پروژه تشکیل شده است که باعث شده این نرم افزار به یک ابزاری قدرتمند و کاربردی برای کنترل زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع و نیروی انسانی  تبدیل گردد.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن