شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند

دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ و شبکه های اجتماعی

دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ و شبکه های اجتماعی
اهمیت شبکه‌های اجتماعی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در سال‌های اخیر رسانه‌های اجتماعی قدرتمندی ظهور کردند که هر کدام در یک دوره، تأثیر خود را گذاشتند. بعضی از این شبکه‌های اجتماعی به مرور جایگاه خود را از دست دادند و برخی نیز با تثبیت و پس از آن، با پیشرفت خوبی که داشتند، توانستند جایگاه ویژه‌ای را بین کاربران بدست بیاورند. یکی از شبکه‌های اجتماعی که در چند سال گذشته، محبوبیت فوق‌العاده‌ای را کسب کرد و باعث شد خیلی از بازاریابان اینترنتی به طور ویژه از آن استفاده کنند، اینستاگرام است. به دلیل اهمیت اینستاگرام، تصمیم گرفتیم دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ را تولید کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

این شبکه اجتماعی قدرتمند و در عین حال بسیار محبوب، امکانات خوبی را برای جذب بازدیدکننده و تبدیل آنها به مشتری، در اختیار ما قرار داده است. آمارهای ارائه شده، نشان می‌دهد روزانه کاربران زیادی به اینستاگرام می‌پیوندند و از این شبکه محبوب، استفاده می‌کنند. با این تفاسیر، می‌توان از اینستاگرام به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ که به صورت رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته است، شامل مطالبی است که به شما یاد می‌دهد چطور برای صفحه خود در اینستاگرام، فالوور (دنبال‌کننده) و بازدید بیشتری جذب کنید و در نتیجه فروش خود را افزایش دهید. بطور کلی در این دوره آموزشی، به بحث آموزش اینستاگرام مارکتینگ پرداخته شده است.
اندکی در مورد دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

در این دوره، ابتدا در مورد روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام و نحوه شروع کار در این شبکه اجتماعی صحبت کرده‌ایم. سپس آموزش داده‌ایم که چطور می‌توانید یک پروفایل حرفه‌ای برای خودتان بسازید. در ادامه فرمول رشد در اینستاگرام را توضیح داده‌ایم که با استفاده از مواردی که در این بخش توضیح داده شده، می‌توانید خیلی سریع در اینستاگرام پیشرفت کنید.
دوره رایگان آموزش مقدماتی بازاریابی اینستاگرام

اما شاید مهم‌ترین اصل برای پیشرفت سریع در اینستاگرام، تولید محتوا باشد که برای این مورد نیز چندین ایده را توضیح داده‌ایم. پس از آن، در مورد بحث شیرین افزایش فالوور صحبت کرده‌ایم و ۱۰ روش خوب برای افزایش فالوور را توضیح داده‌ایم. همینطور مواردی را آورده‌ایم که با اجرای آن‌ها، تعداد آنفالوکردن پیج شما، به شدت کم می‌شود.

در مورد کپشن نویسی که اهمیت زیادی هم دارد، نکات بسیار خوبی توضیح داده شده. سپس در مورد هشتگ‌گذاری صحیح توضیح داده‌ایم. بحث استفاده از هشتگ‌ها اهمیت خیلی زیادی دارد و اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید، می‌توانید رشد خیلی خوبی داشته باشید.

ورود پست‌ها به اکسپلور هم اهمیت خیلی زیادی دارد که با استفاده از مواردی که در این دوره توضیح داده شده، می‌توانید پست‌های‌تان را وارد صفحه اکسپلور کنید و در پایان این دوره، در مورد تبلیغات هدفمند در اینستاگرام صحبت کرده‌ایم.

مباحث کلی دوره رایگان اینستاگرام مارکتینگ:

    نحوه شروع کار در اینستاگرام
    بررسی فرمول رشد سریع در اینستاگرام
    روتین برای اینستاگرام!
    هدف‌گذاری در اینستاگرام
    زمان‌بندی فعالیت در اینستاگرام
    آموزش ساخت طرح کسب و کار اینستاگرامی
    بررسی انواع اکانت در اینستاگرام
    ساخت پروفایل حرفه‌ای
    انتخاب نام کاربری مناسب برای پیج
    معرفی ابزارهایی برای انتخاب نام کاربری بهتر
    انتخاب تصویر مناسب برای پروفایل
    تکمیل‌کردن بیو به روش حرفه‌ای
    آموزش عملی ساخت اصولی پیج و تکمیل آن
    ارسال اصولی پست
    روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام
    تولید محتوا
    افزایش فالوور
    کپشن‌نویسی صحیح
    استفاده درست از هشتگ‌ها
    ورود به اکسپلور
    تبلیغات هدفمند
    و…


کارآموز گرامی :
ما با توجه به کمبود نیرو انسانی و مهاجرت نیروی متخصص ،خود را موظف به تربیت نیروی انسانی فنی و متخصص دانستیم و به این دلیل با جدیت زیاد شروع به برگذاری کلاس های اموزشی فنی و تخصصی کردیم و دلیل دریافت هزینه را تنها جذب نیروی با انگیزه برای اموزش می دانیم و خوشحال هستیم این پیام را به شما کار اموزها برسانیم در صورتی که شما موفق به گذارندن این دوره ها بشوید و جز نفرات اول این دوره باشید در صورت توافق ما اماده جذب شما به عنوان همکار می باشیم و هزینه پرداختی شما برای دوره نیز عودت داده خواهد شد
گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن