شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

راهکارهای نرم افزاری برای شهرداری ها و سازمانهای تابعه

مراحل انجام فعالیت‌ها برای استقرار سیستم‌های یکپارچه در حوزه‌های مالی، اداری و درآمد با هدف محاسبه بهای تمام شده فعالیت‌ها و پروژه‌ها و پایه‌ریزی نظام بودجه‌ریزی عملیاتی از یک‌سو و تعامل با سیستم‌های شهرسازی و نوسازی از سوی دیگر به شرح زیر است:

article

راهکارهای نرم افزاری برای موسسات مالی و خدمات پولی و بانکی

در پهنه‌ی اقتصادی کشور، بانکداری نیز یکی از صنایع مطرح‌ و پرآوازه برای فعالیت است و از جمله کسب و کارهای پر پتانسیل کشور به شمار می‌رود و از آنجائی که، بانک‌ها در ایران، تأثیرپذیری بسیار محدودی از نوسانات بازار جهانی و تغییر قیمت‌ها دارند، از نگاه سرمایه‌گذاران، مزایای سرمایه‌گذاری در آن‌ها دوچندان می‌شود.

article

راهکارهای نرم افزاری برای سهام و بازار سرمایه

راهکار تخصصی مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه‌ی سهامداران شرکت‌های سهامی، مجموعه‌ی سیستم‌ها و روش‌هایی است که کلیه‌ی فعالیت‌های اصلی و میدانی امور سهامداران و مدیریت‌های سرمایه‌گذاری را ( از جمله نگهداری اطلاعات سهامداران و ارتقاء سطح تعاملات داده‌ای درون و برون سازمانی با رویکرد حفظ و توسعه‌ی امنیت داده‌ای) طراحی گردیده و امکان مدیریت موثر بر پایه اطلاعات را فراهم می‌سازد.

article

راهکار نرم افزاری برای تولیدکننده‌ی محصولات ICT

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به مجموعه‌ی امکانات سخت افزاری، نرم‌افزاری، شبکه‌ای و ارتباطی به منظور دستیابی بهینه به اطلاعات گفته می‌شود. صرف نظر از تعاریف متنوع و دامنه‌ی وسیع کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش‌های مختلف زندگی بشر، دسترسی سریع به اطلاعات و انجام امور، بدون در نظر گرفتن فواصل جغرافیایی و فارغ از محدودیت‌های زمانی، محوری‌ترین دستاورد این فناوری به شمار می‌رود. بدین ترتیب مهم‌ترین ویژگی فناوری اطلاعات و ارتباطات، ذخیره سازی، پردازش و دستیابی به اطلاعات است. بطور خلاصه به مجموعه فناوری‌هایی که امکان ذخیره‌سازی، پردازش، ارائه و انتقال اطلاعات را از طریق محیط‌های انتقال فراهم می‌نمایند، ICT اطلاق می‌گردد.

article

راهکارهای نرم افزاری دانشگاه‌ها،موسسات و مراکز آموزش عالی غیردولتی

افزایش شتابان تقاضا برای ورود به موسسات و مراکز آموزش عالی و نیز ضرورت تحقق هدف " آموزش برای همه" و پاسخگویی به نیازهـای علمی و آموزشی رو به‌رشد جامعه از یکسو و مشکلات ساختاری و اختصاص منابع محدود مالی توسط دولت از سوی دیگر، اسـتفاده از منـابع و امکانـات بخـش خصوصـی را بـرای سرمایه‌گذاری در آموزش عالی مشروعیت بخشیده است. و این مهم با ایجاد و توسعه‌ی دانشگاه¬ها، مؤسسات و مراکز آمـوزش عـالی غیردولتی به عنوان مشارکت سایر بخش‌ها در برنامه‌ی آموزش عالی کشور نمود یافـت.

article

راهکارهای نرم افزاری برای شرکت‌های بازرگانی

شرکت‌های فعال در عرصه‌ی بازرگانی، واحدهای کسب و کاری هستند که عمدتاً به صورت سهامی خاص و با موضوع بازرگانی کالا فعالیت می‌کنند. در واقع، کسب و کار این‌گونه شرکت‌ها که با هدف انجام معاملات تجاری سودآور تاسیس شده‌اند، عمدتاً شامل خرید و فروش و واردات و صادرات انواع اقلام بازرگانی و کالاهای مجاز است..

article

راهکارهای نرم افزاری صنعت سیمان و فرآورده های معدنی

صنعت سیمان به عنوان یکی از صنایع پایه، نقشی اساسی در توسعه‌ی زیربنای اقتصادی هر کشور بر عهده دارد. این صنعت در کشور ما نیز بطور پیوسته توسعه یافته، به طوری‌که طی سال‌های اخیر جایگاه ایران در زمینه‌ی تولید و صادرات این محصول، در بین سایر کشورهای تولیدکننده، همواره در حال رشد و ارتقا بوده است.

article

راهکارهای نرم افزاری صنایع تولید ماشین آلات، ابزارآلات و قطعات صنعتی

راهکار تخصصی مبتنی بر فناوری اطلاعات در واحدهای تولیدی و صنعتی، مجموعه سیستم ها و روش هایی است که کلیه فعالیت های اصلی، لجستیکی و امور مشتریان حوزه های درون و برون سازمانی آنها را پوشش می دهد. هم چنین با ایجاد امکان بهره برداری مرحله ای و تکمیلی از دستاوردهای خود، سازمان را به سوی استقرار نظام فرآیندی با حداکثر انعطاف پذیری در مقابل تغییرات به پیش می برد و در نهایت امکان مدیریت مؤثر بر مبنای اطلاعات را فراهم می سازد.

article

راهکارهای نرم افزاری صنایع تولید فرآورده داروئی و شیمیایی

هدف اصلی صنعت داروسازی، تحقیق و توسعه در راستای تولید و توزیع داروها به منظور تأمین سلامت افراد یک جامعه است. فعالین این صنعت نیز مانند سایر صنایع، لاجرم از قوانین و مقررات خاصی که در طول تاریخ صنعت تکامل یافته، پیروی می‌کنند و با اخذ حق ‌امتیاز تولید و توزیع و دریافت گواهینامه‌های معتبر کنترل کیفیت از مراجع مسئول و ذی‌صلاح بین‌المللی و ملی (که از طریق انجام آزمایشات متنوع در کلیه مراحل تولید به دست می‌آید)، مجوز ورود به بازار را دریافت می‌نمایند.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن