شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

NFT های ایرانی یکی پس از دیگری

اِن اِف تی NTF

NTF (توکن غیر مثلی یا غیر همسان یا به زبان ساده تر، توکن منحصر به فرد Non-Fongible Token) به شکل ساده، یک حق مالکیت برای محصولات مختلف به خصوص، آثار هنری است که میتوان آن را در قالب یک ارز دیجیتال با قیمتی مشخص ..

article

تابلو فرش هوش مصنوعی المپیک در تبریز بافته شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، این تابلوفرش نفیس در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی متر با ۲۵۰ رنگ مختلف و متنوع و همچنین ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار گره در ۵۵ رج توسط ۸ تن از استادکاران قالی باف تبریزی بافته شده است که به نوعی دایره المعارف بازی‌های المپیک از آغاز این بازی‌ها تاکنون به شمار می‌رود.

طراح و سرمایه گذار این فرش نفیس هدف از بافت آن را نشان دادن هنر صنایع دستی ایران به جهانیان و ارائه قابلیت‌های فراوان این هنر صنعت ایران زمین در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش بیان کرد.

article

قالی هوش مصنوعی المپیک در تبریز بافته شد

به گزارش آناج، این قالی نفیس در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی متر با ۲۵۰ رنگ مختلف و متنوع و همچنین ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار گره در ۵۵ رج توسط استادکاران قالی باف تبریزی بافته شده است که به نوعی دایره المعارف بازی‌‌‌های المپیک از آغاز این بازی‌ها تاکنون به شمار می‌رود.

article

المپیک توکیو در قالب فرش هوشمند در تبریز بافته شد

به گزارش وقت نیوز ، طراح و سرمایه گذار این فرش نفیس هدف از بافت آن را نشان دادن هنر صنایع دستی ایران به جهانیان و ارائه قابلیت‌های فراوان هنر صنعت فرش  ایران زمین در حوزه‌ های مختلف از جمله ورزش بیان کرد.

article

بافت اولین فرش دیجیتال و هوشمند در تبریز

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - از تبریز، فرش دیجیتالی اطلس المپیک برای نخستین توسط هنرمندان قالیباف تبریزی در ابعاد ۲۳۰ در ۱۷۰ سانتی متر با رج شمار ۵۵ توسط هشت استادکار به صورت دو شیفت در ۶ ماه بافته شده است.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن