شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

طراحی نرم افزار پردازش تصویر با هوش مصنوعی

هدف واحد هوش مصنوعی و پردازش تصویر طراحی و ساخت سیستم های خبره مبتنی بر هوش مصنوعی و بینایی ماشین می باشد. از توانایی های واحد هوش مصنوعی و بینایی ماشین می توان به طراحی نرم‌افزارهای مبتنی بر پردازش سیگنال و تصویر، طراحی سیستم‌های هوشمند کنترل کیفیت، اندازه گیری و تشخیص عیوب بر خط در صنایع مختلف، طراحی سیستم ردگیری اشیاء متحرک هوایی و زمینی، طراحی اسکنرهای 3 بعدی جهت استفاده در صنایع مختلف، تولید و توسعه سیستم های خبره مبتنی بر یادگیری ماشین و داده کاوی و طراحی زیرسیستم‌های الکترواپتیکی و محموله های تصویر برداری ویژه اشاره کرد.

article

تبدیل عکس به متن فارسی OCR

به ساده ترین حالت ممکن اگر بخواهیم اوسی آر OCR  (Optical Character Recognition ) را توضیح دهیم می توان به نرم افزار یا سخت افزاری گفت که پس از پردازش تصاویر متون داخل آن را استخراج می کند. حال اینکه چرا کلا به اوسی آر نیاز است می تواند هزاران دلیل داشته باشد ولی اصلی ترین آن جلوگیری از هدررفت زمان برای تایپ مجدد صفحه ای است که از قبل توسط دست یا کامپیوتر نوشته ( یا تایپ) شده است.

article

سامانه پردازش تصاویر ترافیکی شهری و بیرون شهری

سامانه برای پردازش دوربین های راه ور برای انالیز و تحلیل و ایجاد گزارش های راه وری قابل استفاده برای سازمان ها، ارگان های دولتی،غیر دولتی، شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی و دیگر اشخاص حقوقی ذینفع برای استفاده از داده های فراینده شده می باشد

article

نرم افزار تشخیص چهره


نرم افزار تشخیص چهره دانش برتر، با بهره گیری از الگوریتم های هوش مصنوعی و پردازش تصویر توانایی تشخیص و شناسایی چهره ی افراد با دقت بالایی را دارد.
قابلیت اتصال سامانه تشخیص چهره دانش برتر به راهبند (گیت) سامانه تشخیص چهره دانش برتر

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن