شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

آموزش اینترنت اشیا Internet of Things یا IoT

اینترنت اشیا (Internet of things) یا به اختصار IoT، یکی از جدیدترین حوزه های علم روز است که دانش رشته های مختلف را به منظور بخشیدن هویت دیجیتالی به تمام اشیا و ارتباط آن ها با همدیگر از طریق شبکه های مختلف مخابراتی به کار می گیرد. اینترنت اشیا در حال حاضر یکی از موضوعاتی است که جدیدترین و بیشترین نشر مقاله در IEEE را به خود اختصاص داده است.

article

برنامه نویسی میکرونکنترلر

معرفی میکروکنترلر:

میکروکنترلر یک چیپ الکترونیکی قابل برنامه ریزی است که در ساخت لوازم خانگی، وسایل نقلیه، ربات ها و بسیاری لوازم و وسایل الکترونیکی دیگر کاربرد دارد. این قطعه پرکاربرد دارای بخش های مختلفی از جمله حافظه ROM و RAM، پورت ورودی و خروجی، CPU، مبدل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ و … می باشد. انجام پروژه میکروکنترلر به دلیل کاربردهای مختلف این قطعه الکترونیکی شگفت انگیز اهمیت زیادی دارد و دانشجویان رشته برق الکترونیک باید بتوانند پروژه های مختلف را با میکروکنترلر انجام دهند.

article

مانیتورینگ گل و گلخانه با تکنولوژی IOT

حسگر هوشمند گل و گیاه وسیله‌ای ساده و کاربردی برای افرادی است که به پرورش گل و گیاه خانگی یا گلخانه ای علاقه دارند.

article

خانه هوشمند با IOT

وقتی صحبت از هوشمند سازی به میان می‌آید، ذهنمان به سمت گوشی‌های هوشمند و خدمات آنها و شاید هم درب‌های اتوماتیک پارکینگ‌ها یا حتی ریموت‌های کنترل معطوف شود، اما به‌واقع خانه هوشمند IOT موضوعی فراتر ازآنچه اشاره نمودیم است.

article

کنترل پنل دفتر هوشمند IOT

در دفتر هوشمند ، با نصب تاچ پنل هوشمند دیواری اسمارت مایر امکان کنترل هوشمند کلیه سیستم ها وجود دارد. تاچ پنل دارای یک هسته قوی می باشد که سیستم عامل اندروید بر روی آن بالا می آید. تاچ پنل امکان اتصال به آیفون تصویری را داشته و می تواند با سایر پنل ها ارتباط intercom برقرار نماید.

article

کنترل پنل پیامکی و اینترنتی IOT

کنترلر پیامکی ویا اینترنتی ، محصولی از شرکت  دانش برتر سهند می باشد که با هدف کنترل آسان لوازم برقی و شناسایی وضعیت آنها طراحی و تولید گردیده است .

article

سیستم مانیتورینگ دیتاسنتر IOT

امروزه در حیطه های متنوعی شاهد پیشرفت های زیادی بوده ایم. از جمله در زمینه ی آی تی و فناوری که در این باب به دست آوردهای مهمی رسیده ایم؛ به همین علت در این مقاله قصد داریم تا دستگاه کنترل و مانیتورینگ دیتاسنتر که شاخه ای از این علم است را به شما معرفی کنیم تا با کاربردها آن آشنا شوید و در صورت نیاز از این دستگاه پر کاربرد در زمینه ی دیتاسنتر استفاده نمایید.

article

طراحی مودم جی اس ام GSM اختصاصی

(GSM Modem) جی اس ام (GSM) مخفف Global System for Mobile Telecommunications استاندارد موسسه استاندارد مخابراتی اروپا برای شبکه های سلولی نسل دوم(G2) تعریف شده است.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن