شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

خدمات طراحی و راه اندازی دیتاسنتر اختصاصی

در طراحی و راه اندازی دیتاسنتر باید فضای مناسبی در نظر گرفته شود و بررسی های لازم قبل از تعیین فضا انجام شود. از معیارهای مهم در تعیین این فضا میتوان مواردی چون هزینه، موقعیت جغرافیایی، ثبات در آب و هوا، لرزه خیز بودن مکان، دسترسی به جاده و فرودگاه، دسترسی به انرژی و ارتباطات از راه دور، محیط سیاسی حاکم بر منطقه را نام برد. برای نظارت بر دیتا سنتر نیز و زیر ساخت های آن میتوان امکان دسترسی از راه دور و اندازه گیری عملکرد دیتاسنتر و تشخیص خرابی دیتا سنتر و پیاده سازی روال لازم برای انجام اقدامات اصلاحی را در نظر گرفت.

article

اجاره فضای رک با پهنای باند اختصاصی

سرور اختصاصی یک سرویس بسیار کار بردی برای وب سایت های بزرگ و توسعه دهندگان میباشد؛ در این مطلب با زبان بسیار ساده، درباره سرور اختصاصی صحبت می کنیم و به تمام پرسش های شما پاسخ خواهیم داد. ابتدا با یک مثال ساده و ملموس سعی می کنیم یک شبیه سازی را برای درک ساده در ذهن شما ایجاد کنیم، سپس به تعریف و توضیح کامل سرور اختصاصی که شامل: بررسی موقعیت جغرافیایی سرورهای ایران و خارج از ایران، موارد استفاده، مزایا و معایب، توان سخت افزاری و شبکه ای سرور های اختصاصی، امکانات استفاد از آنها، مانیتورینگ و امنیت، سیستم عامل های قابل نصب و موارد دیگر  می پردازیم و تمام نکته ها و مواردی که باید برای تهیه یک سرور اختصاصی لازم است را توضیح می دهیم.

article

پایش برند کسب و کار و رقبا

نرم افزار پایش برند، سامانه هوشمند رصد و تحلیل برند کسب و کار شما در فضای مجازی است که با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، داده کاوی، متن کاوی و تحلیل‌های آماری به تجزیه و تحلیل اخبار آنلاین و مطالب شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد و تصویر برند کسب و کارتان در فضای مجازی را به شما ارائه می‌دهد.

article

سرور اختصاصی

مانند بسیاری از دارندگان وب‌سایت، احتمالاً هنگامی که برای اولین بار سایت خود را راه‌اندازی کردید، هاست مشترک را انتخاب کرده‌اید. هاست، ارزان‌ترین انتخاب است و بودجه نیز در ابتدای کار مهم است. با این حال با پیشرفت وب‌سایت شما، مهم است که بدانید چه موقع باید میزبان خود را ارتقاء دهید. گزینه‌های زیادی برای این‌کار وجود دارد. یکی از این گزینه‌ها سرور اختصاصی است. در این مقاله خواهیم دید که سرور اختصاصی چیست و چرا به آن احتیاج دارید؟

article

سیستم مانیتورینگ دیتاسنتر IOT

امروزه در حیطه های متنوعی شاهد پیشرفت های زیادی بوده ایم. از جمله در زمینه ی آی تی و فناوری که در این باب به دست آوردهای مهمی رسیده ایم؛ به همین علت در این مقاله قصد داریم تا دستگاه کنترل و مانیتورینگ دیتاسنتر که شاخه ای از این علم است را به شما معرفی کنیم تا با کاربردها آن آشنا شوید و در صورت نیاز از این دستگاه پر کاربرد در زمینه ی دیتاسنتر استفاده نمایید.

article

سامانه راه اندازی سرور های پرداخت یاری و مالی اختصاصی

یکی از حساس ترین بخش های شرکت ها پرداخت یاری انتخاب سرور است. این شرکت ها بسیار حساس بوده و امنیت داده ها و اطلاعات آن ها برای مدیران شرکت بسیار اهمیت دارد. اهمیت این داده ها و اطلاعات به گونه ای است که می توان به راحتی بیان کرد، در صورت درز این اطلاعات احتمال ورشکستگی شرکت می رود.

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن