شرکت نرم افزار برنامه نویسان دانش برتر سهند
article

آموزش اینترنت اشیا Internet of Things یا IoT

اینترنت اشیا (Internet of things) یا به اختصار IoT، یکی از جدیدترین حوزه های علم روز است که دانش رشته های مختلف را به منظور بخشیدن هویت دیجیتالی به تمام اشیا و ارتباط آن ها با همدیگر از طریق شبکه های مختلف مخابراتی به کار می گیرد. اینترنت اشیا در حال حاضر یکی از موضوعاتی است که جدیدترین و بیشترین نشر مقاله در IEEE را به خود اختصاص داده است.

article

برنامه نویسی میکرونکنترلر

معرفی میکروکنترلر:

میکروکنترلر یک چیپ الکترونیکی قابل برنامه ریزی است که در ساخت لوازم خانگی، وسایل نقلیه، ربات ها و بسیاری لوازم و وسایل الکترونیکی دیگر کاربرد دارد. این قطعه پرکاربرد دارای بخش های مختلفی از جمله حافظه ROM و RAM، پورت ورودی و خروجی، CPU، مبدل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ و … می باشد. انجام پروژه میکروکنترلر به دلیل کاربردهای مختلف این قطعه الکترونیکی شگفت انگیز اهمیت زیادی دارد و دانشجویان رشته برق الکترونیک باید بتوانند پروژه های مختلف را با میکروکنترلر انجام دهند.

article

مانیتورینگ گل و گلخانه با تکنولوژی IOT

حسگر هوشمند گل و گیاه وسیله‌ای ساده و کاربردی برای افرادی است که به پرورش گل و گیاه خانگی یا گلخانه ای علاقه دارند.

article

خانه هوشمند با IOT

وقتی صحبت از هوشمند سازی به میان می‌آید، ذهنمان به سمت گوشی‌های هوشمند و خدمات آنها و شاید هم درب‌های اتوماتیک پارکینگ‌ها یا حتی ریموت‌های کنترل معطوف شود، اما به‌واقع خانه هوشمند IOT موضوعی فراتر ازآنچه اشاره نمودیم است.

article

کنترل پنل پیامکی و اینترنتی IOT

کنترلر پیامکی ویا اینترنتی ، محصولی از شرکت  دانش برتر سهند می باشد که با هدف کنترل آسان لوازم برقی و شناسایی وضعیت آنها طراحی و تولید گردیده است .

گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن